Susituokusi 70 metų pora kartu tarnavo Antrajame pasauliniame kare ir mirė tą pačią dieną

Turbūt sunku rasti tokią meilės istoriją kaip ši. Pora atlaikė laiko metamus iššūkius ir paliko žymę žmonijos istorijoje.

Profesionalus konsultantas Andrea Mathews teigia:

„Įsimylėjimas negarantuoja laimingų ilgalaikių santykių. Santykiai reikalauja tam tikrų sugebėjimų ir tarpusavio suderinamumo. Tačiau būti įsimylėjusiems privaloma. Santykiai yra sudėtingi dėl to, kad nukelia į pačias giliausias mūsų dalis. Tad meilė yra būtina sąlyga norint sveikų, ilgalaikių įsipareigojimų, o tuo pačiu tai ir labai svarbus pirmasis žingsnis.“

Psichologė, daktarė Meredith Hansen, kuri specializuojasi porų, ikisantuokinių, bei naujai susituokusių žmonių konsultacijomis, prideda:

„Sveika meilė tarp suaugusiųjų egzistuoja tuomet, kai abu partneriai yra emociškai tarpusavyje priklausomi; tai reiškia, kad abu partneriai myli vienas kitą, vienas kitu rūpinasi, siekia būti fiziškai artimi, tačiau gerbia vienas kitas tiek, kad kiekvienas turėtų savo asmenybę.“

Ilgalaikiai santykiai reikalauja atsidavimo ir pastangų norint užtikrinti ilgaamžę meilę. Abu partneriai turi norėti atsiduoti 120 procentų.

Profesionali santuokų ir šeimų terapeutė habil. dr. Mudita Rastogi, teigia, kad:

„Jūsų pomėgiai, nuomonės, patirtys keičiasi beaugant. Bet jeigu su partneriu turite bendrą tikėjimų branduolį, turėsite platformą kuria remiantis galėsite sukurti stiprius santykius.“

Ši istorija yra tokios meilės, kuri trūko septynis dešimtmečius, pavyzdys.

Studijuodami Filadelfijoje, Preble Staver, gimęs 1921 metų spalio 17 dieną ir Isabell Whitney, gimusi spalio 31 dieną tais pačiais metais, susitiko aklame pasimatyme.

Jau pirmame pasimatyme jie abu suprato, kad yra skirti vienas kitam. Jungtinėms Valstijoms įsijungus į Antrąjį pasaulinį karą, Preble ir Isabell užsirašė į kariuomenę.

Preble įstojo į jūrų pėstininkus ir už savo tarnybą gavo Bronze Star apdovanojimą. Tuo tarpu Isabell dirbo laivyno sesute Merilendo valstijoje. Po karos pabaigos praėjus 5 mėnesiams pora susitiko 1946 metų vasario 15 dieną.

Jų gyvenimas buvo pilnas meilės, o pora visas problemas sprendė kartu.

Po karo Preble dirbo lobistu ir bankininku, tad porai dažnai teko persikelti iš vienos vietos į kitą. Pora gyveno Virdžinijos, Floridos, bei Pietų Karolinos valstijose.

Pasak vieno iš penkių vaikų, 63 metų Laurie Staver Clinton, jos tėtis buvo aukštas, mėgstantis bendrauti žmogus su stipria, „didesne už gyvenimą,“ asmenybe. Mama buvo ta, kuri mokė kaip būti maloniu ir užjaučiančiu kitus žmogumi.

1975 metais vienas iš poros vaikų, Peter, mirė paskutinėse savo futbolo mokykloje rungtynėse.

Žemiau esančiame video galite pamatyti poros, kartu gyvenusios 70 metų, istoriją:

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x