Liūdnos, bet tikros priežastys, kodėl turite išsiskirti su mylimu žmogumi

Liūdnos, bet tikros priežastys, kodėl turite išsiskirti su mylimu žmogumi

Meilės nepakanka. Tai, kad mylite, nereiškia, jog tas žmogus yra tinkamas.

Kiekvienas iš mūsų yra unikalus sutvėrimas su skirtingomis emocijomis, idėjomis, įsitikinimais, norais, poreikiais, bei tikslais.

Kuomet sutinkate naują žmogų, ypač jeigu jis jus traukia romantiškai, dažnai tikitės, kad jis arba ji yra toje pačioje gyvenimo stadijoje. Deja, taip būna labai retai.

Šis atotrūkis gali atsirasti ir su žmogumi, kuris buvo jūsų ilgametis partneris. Abu tobulėjate ir keičiatės, tad ateina laikas kuomet prisitaikyti tampa sunku, kartais net neįmanoma.

Nerealios sąlygos ar lūkesčiai partneriui priveda prie to, kad viską priimate asmeniškai ir liekate įskaudinti. Pradeda abejoti, ar jūsų jausmai apskritai buvo tikri.

Realybė yra ta, kad tuo metu esate nesuderinami. Tai nėra kažkurio vieno iš jūsų kaltė. Tačiau vis tiek kažkas trukdo vystytis normaliems santykiams.

Jeigu norite atsikratyti nesibaigiančio skausmo ir kančių, vienintelė išeitis yra giliai įkvėpti ir paprasčiausiai išsiskirti.

Svarbu surasti geriausią būdą išlieti pyktį bei liūdesį ir pasiduoti taip, kad viskas būtų natūralu. Nereikėtų forsuoti situacijos atsižvelgiant į asmeninius poreikius ar emocijas.

Žmonės dažnai mano, jog prisimindami akimirkas iš praeitų santykių, yra stipresni. Tikime, kad skirdami laiko, pastangų, bei rodydami dėmesį galime stebuklingai pasukti tą žmogų mums tinkama linkme. Tačiau šis emocijos energijos užtaisas yra beprasmiškas ir įprastai sukelia priešingą efektą. Vietoj to, kad santykiai sustiprėtų, dingsta bet kokia pozityvi harmonija, kuri dar tvyrojo tarp dviejų žmonių.

Reikia suprasti, kad kartais geriausias kelias yra išsiskirti su tuo žmogumi.

Išgirdę žodį „išsiskirti“ asocijuojame jį su neigiamais dalykais. Iš tikrųjų, išsiskyrimas gali būti pats pozityviausias dalykas sau pačiam ir kitam.

Po skyrybų mes pradedame sąmoningai atleisti, pamiršti, ir judėti į priekį.

Mes bijome netekti to, kurį mylime. Tačiau šią baimę gali pakeisti tikėjimas savimi ir žmogumi, su kuriuo skiriamės. Tai ženklas, kad pasitikime savimi ir esame pasiruošę kovoti su tuo, kas mums buvo skirta ir neskirta.

Savo gyvenime atvertę naują puslapį gauname šviežios energijos dozę bei šansą kurio nebūtų. Visa mūsų energija buvo nenaudojama kadangi laikėmės praeities, kuri neleido pradėti naujo gyvenimo.

Išsiskirdami skiriamės ne tik su savo partneriu. Mus palieka liūdesys, skausmas, pyktis, bei neviltis. Visi dalykai, kurie egzistavo dėl to, kad norėjome dalykų, kurie neturėjo teisės būti išpildyti.

Dažnai prisirišame prie emocijų kurios išblėso. Išsiskirti yra sunku, kadangi yra rizika tapti vienišiems. Bet nereikėtų bijoti būti vieniems. Vienas nebūtinai reiškia vienišas. Visi turi skirti laiko sau, kad galėtų tinkamai apmąstyti tolimesnius planus. Laimė yra dalykas, kuris pirmiausia ateina iš mūsų pačių, o tik vėliau iš kitų žmonių.

Tad nebijokite atsisakyti santykių, kurie yra įsisenėję ir varginantys. Geri dalykai yra prieš jus. Tereikia skirti jiems laiko. Jeigu tikėsite, pamatysite, kad meilė visada skirs jums laiko.

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x