Įkvepiančios gyvenimo taisyklės kurias norime skaityti kiekvieną dieną

Eikite miegoti anksti. Diena prasideda naktį.

Prieš eidami miegoti susiplanuokite kitą dieną, naudokite popierių ir tušinuką. Nepasikliaukite sėkme. Dienos tampa mėnesiais, mėnesiai tampa dienomis. Gyvenate tik kartą, tad vertinkite savo gyvenimą.

Turėkite sąsiuvinį kuriame yra jūsų tikslai. Laikykitės savo užsibrėžto tikslo. Užrašykite ir perrašykite savo tikslus. Tai bus jūsų gyvenimo planas. Apskritai, pradėkite rašyti. Tai padeda. Tai tikra atgaiva sielai.

Atsikelkite anksti. Labai anksti. Jei protas norite toliau miegoti, neklausykite. Neieškokite kompromisų.

Atsistokite prieš veidrodį ir nusišypsokite. Kalbėkite su savimi maloniai. Esate savo paties draugas. Pats geriausias, koks yra.

Eikite pasivaikščioti ar pabėgioti. Mažiausiai 20 minučių.

Judėdami kažko klausykitės. Įkvėptų žmonių, Įkvėptų pokalbiu.

Du zuikiai vienu šūviu.

Šypsokitės tiems, kuriuos sutinkate. Pasakykite jiems „labas rytas“. Net jeigu jie nekreipia dėmesio. Kiekvienas turi savo priežasčių.

Ieškokite gražių dalykų. Grožį galima įžvelgti bet kur.

Pasigaminkite skanius pusryčius. Ne tik sau.

Pasimėgaukite dušu. Palikite savo mintys už durų. Gražiai apsirenkite.

Rūpinkitės savimi taip, lyg būtumėte pats svarbiausias žmogus pasaulyje. Tokiu ir esate. Tiesiog niekas jums to nepranešė.

Skirkite 15 minučių skaitymui. Kiekvieną dieną. Mažinkite laiką, kurį leidžiate socialiniuose renginiuose. Nejunkite televizoriaus. Laiko trūkumas yra melas. Visada rasite laiko. Laikas nėra dalijamas už dyką.

Kaip ir gyvenimas.

Eikite į darbą linksmai nusiteikę. Net jeigu nekenčiate savo darbo. Jei situacija sudėtinga, ieškokitės kito darbo. Tačiau gerbkite dabartinį darbą. Gerbkite save.

Valgykite priešpiečius. Rūpinkitės savimi. Bananas, obuolys. Labai paprasta.

Leiskite laiką su tais, kurie yra geresni už jus. Su tais, kurie turi tai, ko neturite jūs. Ko jūs trūksta. Nebijokite. Nepavydėkite. Jie padės. Tampate tokiu, kokie yra jūsų draugai.

Džiaukitės, kai kiti žmonės yra laimingi.

Gerkite daug vandens.

Giliai kvėpuokite.

Žiūrėkite mažiau televizijos. Jei kiekvieną dieną žiūrėsite viena valanda mažiau, per metus tai bus 365 valandos, arba 9 darbo savaitės. Kol kiti turi 12 mėnesių, jūs turėsite 14.

Netikėkite sėkme. Žmogus viską susikuria pats. Tikėkite, ir gyvenimas pasikeis.

Gyvenkite savo gyvenimą. Kai juokiatės, darykite tai nuoširdžiai. Kai verkiate, verkite iš tikro, kai jaučiate skausmą, jauskite tai nuoširdžiai. Esate ne iš porceliano. Taip lengvai nesudušite.

Praleiskite laiko su savimi. Nebijokite. Tai nėra vienatvė. Blogai, kuomet negalite laiko leisti su savimi ir visada turite rankoje kažkokį įrankį. Visi sprendimai viduje. Jūsų galvoje ir širdyje. Primažinkite garsą ir jie pasirodys.

Naudokite protą ir širdį. Kuomet reikia naudoti vieną ar kitą paaiškės automatiškai.

Išeikite iš namų. Aplankykite kino teatrą. Ar bet kurią kitą vietą. Turite jaustis taip, kad gerbiate save. To dar nežinote. Gyvenimas yra santykiai su pačiu savimi.

Nekreipkite per daug dėmesio į kitų žmonių nuomonę. Klausykite, bet pirmiausia klausykite savęs.

Užmerkite akis ir sapnuokite.

Visada darykite kažką teigiamo, gero. Padėkite aplinkiniams. Ypač tiems, kurių nepažįstate. Šeima yra ne tik sutuoktinis, vaikai, bei tėvai. Visi yra jūsų šeima. Taip būsite laimingas.

Turėkite dienoraštį su gražiausiomis gyvenimo akimirkomis. Jų kiekvieną dieną būna bent 100. Užrašykite jas visas. Mano mokytojas jas vadina stebuklais. Tai, kad galite vaikščioti, jau yra stebuklas. Užrašykite. Nepamirškite.

Neskleiskite paskalų. Rūpinkitės savo reikalais.

Klauskite. Skaitykite. Netikėkite viskuo, ką galvojate.

Mylėkite savo kaimyną. Pirmiausia, žinoma, turite mylėti save. Kito „aš“ neturite. Į šį pasaulį atėjote vienas, vienas ir išeisite. Be savo vaikų. Be savo automobilių. Be savo pinigų.

Meilė yra vienintelis bagažas. Meilė, kurią rodote kitiems, ir meilė, kurią jums jaučia aplinkiniai.

Vienintelis dalykas, kuris egzistuoja, yra meilė.

Todėl jūs ir esate čia.

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x