13 tiesų apie gyvenimą, kurias turime pripažinti norėdami būti laimingais

13 gyvenimo tiesu

Gyvenimas yra sudėtingas ir tikrai ne rožėmis klotas, kaip kad gali pasirodyti žiūrint Holivudo filmus. Tenka susidurti su daugybe sunkumų.

Tik žinodami tam tikrus dalykus galite gyventi savo gyvenimą taip, kad nereikėtų gailėtis. Šių dalykų negalima neigti, o jeigu juos neigsite per ilgai, viskas taps dar sudėtingiau.

Norėdami išvengti sunkumų turite pripažinti šiuos dalykus. Dėl savęs pačio.

1. Laimė yra tada, kai kažką darai dėl kitų

Ar tikrai esate laimingas? Pagalvokite ir pabandykite atsakyti, dėl ko esate laimingas. Kodėl esate būtent toks laimingas? Kada buvo paskutinis kartas, kai taip jautėtės? Ar pamenate, kas prie viso to privedė? Tai labai svarbus klausimai. Suraskite atsakymus, nes jie padės suprasti kaip jūsų geri darbai kitiems ir kitų geri darbai jums įtakoja laimės sąvoką.

2. Visi ir viskas ką mylime anksčiau ar vėliau išnyks

Žiauri tiesa, bet tiesa. Kažkada neteksite mylimų žmonių. Jūsų įdėtos pastangos irgi kažkada nebeteks prasmės. To pakeisti neįmanoma. Vertinkite tai, ką turite dabar, nes niekada negali žinoti, kada tų dalykų nebebus.

3. Blogi dalykai nutinka net ir patiems geriausiems žmonėms

Liūdna, tačiau blogi dalykai nutinka net ir geriausiems žmonėms. Geri miršta jauni, o drąsūs lengvai išnyksta. Tiesiog taip yra. Vienintelis dalykas kurį galime padaryti, tai neleisti jiems mirti be priežasties ar tikslo.

4. Gyvenimas bus nesąžiningas

Neprašykite teisybės. Gyvenimas nėra ir nebus sąžiningas. Geri žmonės ne visada gauna tai, ko jie yra verti. Mažiausia, ką galime, tai mąstyti teigiamai ir mėgautis tuo, ką turime.

5. Nesitikėkite, kad žmonės bus malonūs

Nemandagių žmonių pilna visur. Nesvarbu, kaip mandagiai elgsitės ar bendrausite, jie vis tiek bus nemandagūs. Nesitikėkite, kad jie pasikeis. Nesiekite pasikeisti pats. Išlikite malonus, nes tokiu būti verta.

6. Niekada nebūsime tobuli

Nei vienas iš mūsų nėra tobulas. Ir niekada nebūsime. Nustokite ieškoti tobulumo. Sutelkite dėmesį savo trūkumams ir keiskitės į gerąją pusę, kad gyvenimas taptų geresnis.

7. Norite ar ne, bet gyvenime bus pokyčių

Nėra nieko amžino. Nors ir galvosite, kad kažkas bus visada, tačiau viskas bet kada gali apsiversti aukštyn kojomis. Pokyčiai yra neišvengiami. Jiems priešintis yra beprasmiška.

8. Iššvaistyto laiko nesusigrąžinsite

Švaistomas laikas negrįžta. Laikas bėga visada, ir visada į priekį. Jis niekada dėl jūsų nesustos ar juo labiau negrįš atgal. Kai pasensite, tokiu ir liksite. Svarbi kiekviena sekundė. Pradėkite tinkamai planuoti savo laiką.

9. Planai ne visada išsipildo taip, kaip norime

Nepaisant to, kaip planuosite savo gyvenimą, niekada nebūsite tikri, kad būtent taip ir nutiks. Visi jūsų planai gali nueiti šuniui ant uodegos. Tai nėra kažkas blogo – mes pasimokome, atsitiesiame ir žengiame į priekį.

10. Brangus yra laikas, ne pinigai

Pinigai yra svarbūs. Niekas to nepaneigs. Tačiau laikas yra daug brangesnis dalykas. Tinkamas laiko išnaudojimas padės pasiekti savo tikslus. O tai ir yra laimė.

11. Nesistenkite patikti visiems

Nėra dalyko, kuris patiktų visiems. Visada bus tų, kurie jus kritikuos, nekalbant apie tuos, kurie bandys sustabdyti jus nuo to, ko norite. Stenkitės būti laimingi patys. Tie, kuriems jūs rūpite, tai įvertins, ir patys bus laimingesni.

12. Norėdami patogiai gyventi būkite produktyvūs

Gyventi be tikslo yra neįmanoma. Turite turėti tikslą kuris suteiks gyvenimui prasmės. Norėdami jaustis patogiai būkite produktyvūs ir darykite viską, kad jūsų svajonės taptų realybe.

13. Nustokite egzistuoti ir pradėkite gyventi

Tarp egzistavimo ir gyvenimo yra skirtumas. Gyvenimas yra patirtys. Deja, bet jau nuo mažų dienų dalyvaujame žiurkių lenktynėse. Lenktyniaudami dažnai pamirštame mėgautis gyvenimu. Kartais sustokite ir apsidairykite aplink. Bent kartą patirkite, kas yra tikras gyvenimas. Taip pradėsite vertinti savo laiką ir pabėgsite nuo to, kas geriausiu atveju gali būti vadinama egzistavimu.

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x