Druskininkai

Druskininkai yra vienas iš populiariausių Lietuvos miestų – kurortų. Čia daug sanatorijų ir poilsio centrų. Į Druskininkus atvyksta daugybė žmonių ne tik pailsėti, bet ir gydytis. Tarp jų labai daug ir užsienio svečių. Taip pat čia rasite ir gražią gamtą, muziejus. Pasigrožėsite architektūra ir pasilinksminsite. Ne tik šiltuoju metų laiku čia galima pramogauti ir ilsėtis, lankytojai laukiami ištisus metus ir jiems siūlomos įvairios pramogos.

druskininkai1druskininkai

Grūto parkas

Grūto parkas – skulptūrų ekspozicija išdėstyta 20 hektarų žemės plote. Čia po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo buvo atgabenta dauguma socialistinio realizmo dvasia persmelktų eksponatų. Tai sovietinis palikimas, kuris saugomas šioje teritorijoje. Svarbių to laikotarpio politikos ir visuomenės veikėjų skulptūros, sukurti lagerių fragmentai leidžia pamatyti kaip buvo gyvenama tuo metu. Pasivaikščiojimo metu galima užsakyti audio gido paslaugą. Tai dalis mūsų tautos istorijos, kuri perteikia sovietinę ideologiją. Grūto parke taip pat veikia zoologijos sodas, kuris džiugina mažuosius lankytojus.

getg

Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia

Neogotikos stiliaus Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia išsiskiria savo architektūros grožiu. Tai viena iš lankomiausių šio kurorto vietų, kuri buvo pradėta statyti 1931 metais. Joje lankosi ne tik tikintieji pamaldų metu, bet ir turistai besidomintys architektūra.

Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčiaDruskininkai_church

Druskininkų vandens parkas

Druskininkų vandens parkas – geriausias šalies vandens pramogų ir SPA centras. Jis vilioja ir daugelį turistų iš užsienio. Kasdien čia apsilanko tūkstančiai lankytojų. Daugybė pirčių, baseinai, grožio paslaugos ir restoranai sukuria jaukią atmosferą lankytojams. Viskas po vienu stogu. Taip pat Druskininkų vandens parkas, kurio kompleksas užima 23 tūkst. kvadratinių metrų plotą, gali nustebinti ir puikiomis vandens čiuožyklomis. Čia įrengtas 212 metrų ilgio nusileidimo kalnelis. Druskininkų vandens parkas – geriausia vieta pramogoms ir poilsiui.

c_dalies_baseinas_jp_1Projektai

„Snow arena“

Uždarų kalnų slidinėjimo trasų kompleksas „Snow arena“ Druskininkuose duris atvėrė 2011 metais. Per šį laikotarpį ji tapo labai populiari. 8 hektarų komplekse rasite tris slidinėjimo trasas, kurios padengtos sniegu. Jos skirtos tiek kalnų slidinėjimui, tiek ir snieglentininkams. Jeigu nemokate slidinėti ar norite užsiimti snieglenčių sportu, tuomet čia rasite profesionalius instruktorius, kurie Jus apmokys. Džiugi žinia visiems, kad „Snow arena“ veikia ištisus metus. Be to, šis uždaras slidinėjimo kompleksas yra pirmasis Baltijos šalyse. Čia taip pat rasite restoranus ir barus bei vaikams skirtą pramogų parką.

snow arenasnow arena

Druskininkų miesto muziejus

Druskininkų miesto muziejus vadinamas puošniausiu pastatu mieste. Muziejus įkurtas neoklasikinio ir modernaus stiliaus 20 amžiuje statytoje Linksmoje viloje. Verta paminėti gražią šį architektūrinį paminklą supančią gamtą. Pasivaikščiojimas aplink Druskonio ežerą neprailgs. 1999 metais buvo įkurtas Druskininkų miesto muziejus. Iš ekspozicijos sužinosite kaip vystės Druskininkai, svarbiausius jo įvykius ir visuomenės veikėjus. Druskininkų miesto muziejus kviečia ir į parodas, renginius bei koncertus.

muziejus

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sara
Sara
8 years ago

Na druskininkai tikrai stebina. Nebuvau Lietuvoje 10 metų ir džiugu matyt, kad Druskininkai taip gražiai spindi! 🙂

1
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x