Tailando turgūs, kuriuos verta aplankyti

Tropinis klimatas, nuostabi gamta, įvairios lankytinos vietos vilioja keliautojas apsilankyti ir pažinti Tailandą. Tarp lankytinų vietų dėmesio sulaukia ir šios šalies turgūs, kuriuose galima rasti puikių pirkinių. Juose parduodama beveik viskas, kas gaminama ar užauginama šioje šalyje. Turistams, tai ne tik puiki galimybė įsigyti lauktuvių, bet ir iš arti susipažinti su Tailando prekyba.

damnoen-saduak-floating-market-thailandthai-outdoor-market

Chatuchak gėlių turgus

Chatuchak gėlių turgus laikomas geriausiu šalies sotinėje Bankoke. Tiesa, norėdami jame apsilankyti, žinokite, kad jis dirba tik trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo ankstaus ryto iki vakaro. Čia visuomet gausu pirkėjų ir smalsių turistų. Net jei neketinate nieko pirkti, tai pasigrožėti daugybe skintų gėlių ir įvairiais augalais tikrai verta. Tiesa, tie, kurie ieško gražių ir pigių gėlių, čia atranda didžiulį pasirinkimą. Tam, kad būtų paprasčiau įsivaizduoti, galima paminėti, kad Chatuchak gėlių turgus turi daugiau, kaip 100 gėlių prekybos vietų – kioskų. Čia galima įsigyti orchidėjas, vaismedžius, bambukus, rožes, kaktusus ir daugelį kitų augalų. Be to, rasite ir sodo bei daržo inventorių. Verta paminėti, kad Chatuchak gėlių turguje prekiaujama Tailande užaugintomis gėlėmis ir augalais.


31451_mChatuchakeng

Hup Kraphong turgus 

Phetchaburi provincijoje yra išskirtinis Hup Kraphong turgus. Jis įkurtas pagal 1962 metų plėtros projektą, kuris turėjo padėti plėtotis vietinėms fermoms. Kaip jau supratote iš pavadinimo čia skatinami kaimo žemės ūkio produkcijos pardavimai. Šis turgus labai populiarus tiek tarp vietinių gyventojų, tiek ir tarp turistų, kurie nori iš arti pamatyti bei pažinti tailandiečių kultūrą. Šiuo metu Hup Kraphong turgus  yra didelė prekybos vieta, kurioje siūlomos įvairios produkcijos asortimentas. Maistas iš vietinių fermų kainuoja labai pigiai, taigi turistai pirmiausiai įsigyja riešutus, ananasus, kokosus. Taip pat čia puiki vieta suvenyrų paieškoms.

Hup Kraphong Rural Development Project

Tha Ruea Phli Fish Market žuvies turgus

Tha Ruea Phli Fish Market žuvies turgus randamas Chonburyje. Pirkėjai šioje prekybos vietoje randa didžiulį pasirinkimą šviežios žuvies ir jūros gėrybių. Kainos taip pat labai geros, todėl čia gausu pirkėjų. Tha Ruea Phli Fish Market žuvies turgus žinomas dėka to, kad čia ant prekystalių puikuojasi visos geriausios žuvys, kuriomis turtingas Tailandas. Kai kuriems turistams čia puiki galimybė pamatyti daugybę net nematytų žuvies rūšių. Taip pat galima ir paragauti jau pagamintų patiekalų. Bet kuriuo atveju apsilankymas Tha Ruea Phli Fish Market žuvies turguje bus įsimintinas.

01 Fish for salefish1

Don Manora plaukiojantis turgus

Phang Nga provincijoje esantis Don Manora plaukiojantis turgus dažnai lankomas turistų. Ne paslaptis, kad Tailande gausu tokio tipo prekybos vietų, kurios labai įdomios keliautojams. Mums tai atrodo neįprastai, todėl ir smalsu pamatyti, kaip atrodo. Don Manora plaukiojantis turgus dirba tik ankstyvais rytais 2, 7 ir 12 dienomis, kai mėnulis auga ar dyla. Toks, mums neįprastas, grafikas vietiniams gyventojams labai svarbus. Nuo senų laikų šios dienos laikomos palankiausiomis prekybai ir mainams. Keliautojams šis turgus su tokiu darbo grafiku dažnai atrodo egzotiškas „šopingas“ ant vandens. Ne mažiau pakeri ir valtys, kuriose sėdi ir prekiauja pardavėjos. Jų čia tiek daug, kad visas kanalas nuo pat ankstaus ryto būna perpildytas. Pirkėjai čia gali įsigyti rankų darbo suvenyrus, drabužius, kitus namų apyvokos daiktus. Taip pat neliksite ir be maisto produktų pasiūlos.

don-manora-floating-market

tha-kha-floating-market

Talad Dan Sing Khon tarptautinis turgus

Talad Dan Sing Khon tarptautinis turgus randamas Khlong Wan, Pracuapkhirikhan provincijoje, kuri laikoma karališkuoju kurortu. Tai viena iš populiariausių Tailando turgaviečių. Joje galima įsigyti viską, ko tik reikia: šviežia mėsa, vaisiai, daržovės, vietinės gamybos produkcija, suvenyrai ir daugybė kitų daiktų. Turistams čia tarsi prekybos rojus, nes vienoje vietoje toks didelis ir platus prekių asortimentas. Kainos nėra pačios žemiausios, tačiau labai priimtinos. Be to, verta paminėti ir tai, kad Talad Dan Sing Khon tarptautiniame turguje prekių kokybė itin gera. Dėl šios priežasties pirkėjų čia netrūksta.

78712_603x354

Ton Tann turgus

Khon Kaen yra žaliasis Ton Tann turgus. Tai šiuolaikiška prekybai skirta vieta, kurioje veikia oro kondicionierius, kavinės, gražūs prekybos paviljonai. Daugybė įvairių parduotuvių siūlo platų prekių asortimentą. Pirkėjai čia randa daugybę prekių, nors kainos nėra iš mažiausių, tačiau apsilankyti ir pamatyti šiuolaikišką turgų visuomet verta.

ton-tann-market0dsc_0806

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x