San Franciskas

Šalia Ramiojo vandenyno Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kalifornijoje, yra San Franciskas, kuris yra vienas didžiausių uostų Šiaurės Amerikoje. Tai vienas iš trijų populiariausių pasaulio miestų, kuris įkurtas ant 40 kalvų ir iš trijų pusių apsuptas vandens. Vietiniai gyventojai jį vadina „Amžinos vasaros miestu“. Čia rasite architektūrinius paminklus, gražius parkus, įdomius muziejus ir linksmai praleisite laiką.

san-francisco-invents-the-tech-chamber-of-commercesan-francisco-and-the-silicon-valley

Golden Gate tiltas

Golden Gate tiltas – San Francisko simbolis. Jis yra vienas iš gražiausių viso pasaulio statinių, todėl nenuostabu, kad tiltas yra lankomiausias objektas šiame mieste. Konstrukcija siekia 227 metrus aukščio. Golden Gate tiltas jungia San Franciską su priemiesčiais. Norėdami pamatyti nuostabų reginį turite važiuoti iš miesto, tuomet tik įvažiavus ant tilto pakeri tiršto rūko užsklanda, o pravažiavus puse tilto ji dingsta.

Golden-Gate-Bridge-San-Francisco-California-United-States-04Golden-Gate-Bridge-boomvisits-5

Golden Gate parkas

Šalia įspūdingojo Golden Gate tilto driekiasi Golden Gate parkas. Tai nuostabus gamtos prieglobstis, kuriame rasite daugybę muziejų ir gyvūnų. Vaikščiojant išpuoselėtu parku prieisite Japoniškąjį arbatos sodą. Tai itin graži vieta mėgstantiems japonų kultūrą ir tradicijas. Taip pat nepraeikite pro Gėlių konservatoriją ir atrakcionų parką.

Japanese-Tea-Garden-Golden-Gate-Park-San-Francisco-Californiajapanese-tea-garden

Alcatraz sala

San Francisko įlankoje galima pastebėti Alcatraz salą. Ji žymi tuo, kad saloje buvo pastatytas Alcatraz kalėjimas. Dauguma kalinių buvo gerai žinomi asmenys, o vienas iš garsiausių čia kalėjusių JAV gangsterių – Al Kaponė. Jau beveik kelis dešimtmečius nenaudojamas pagal paskirtį kalėjimas šiuo metu yra itin mėgstama turistų lankoma vieta. Turistams rekomenduojama bilietus į Alcatraz kalėjimą užsisakyti iš anksto, nes dažniausiai jie būna parduoti 7–10 dienoms į priekį. Norintys patirti nepamirštamų įspūdžių gali registruotis į naktinę ekskursiją po kalėjimo kompleksą.

Alcatraz Islandalcatraz-island-9

Koit bokštas

Ant Telegraph kalno stovintis Koit bokštas yra puiki vieta pasigrožėti San Francisko panorama. Čia įrengta apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria gražūs vaizdai. Bokšto aukštis siekia 64 metrus, o kalnas apie 91 metrą. Šalia jo esančioje aikštelės centre nepamirškite žvilgtelėti į Kristupo Kolumbo statulą.

coit-memorial-towersf_coit_tower

Twin Peaks kalnai

Pačiame San Francisko centre stūkso Twin Peaks du kalnai, vadinami dvyniais. Juos skiria 200 metrų atstumas. Šiaurinis vadinamas Eureka, o pietinis – Noe. Iš šiaurinio kalno esančios apžvalgos aikštelės galima stebėti 360 laipsnių kampu esantį San Francisko miestą ir jo įlanką. Tai labai mėgstama turistų vieta. Jeigu nėra rūko, tai iš viršaus atsiveria stulbinamai gražus vaizdas į miestą. Rekomenduojama čia apsilankyti saulei tekant ar leidžiantis, nes dauguma čia apsilankiusių turistų teigia, kad gražiausias vaizdas atsiveria būtent tamsiuoju paros laiku.

san-francisco-twin-peaks-c2twin-peaks-bridge-view-v2

Union aikštė

San Francisko centre esanti Union aikštė mėgstama miesto gyventojų vieta. Čia daugybė parduotuvėlių, butikų, suvenyrų, meno galerijų ir restoranų. Dažnai aikštėje rengiamos įvairios šventės. Kurios sutraukia minias svečių.

unionsquare1

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x