Nasau

Viena iš gražiausių vietų pasaulyje – Bahamų valstijos salos. Sostinė Nasau yra didžiausias miestas Bahamuose. Tai turistų traukos centras, ne veltui salynas įvardijamas kaip geriausia vieta poilsiui. Čia gausu puikių paplūdimių ir viešbučių, o atogrąžų augmenija užburia savo grožiu. Pramogos, poilsis ir įdomios vietovės garantuoja turiningai praleistą laiką Nasau mieste.

Nassau-bahamasResort-Nassau-Bahamas

Karališkieji Viktorijos sodai

Pietinėje Nasau miesto dalyje yra nuostabaus grožio Karališkieji Viktorijos sodai. Nuo 19 amžiaus gražusis botanikos sodas džiugina vietinius gyventojus ir turistus. Vaikščiojant takeliais išvysite įvairiausių augalų. Čia buvo kruopščiai atrinkta augalų kolekcija, kuri supažindina su daugybe rūšių gėlių, medžių, krūmų. Didžiausio dėmesio sulaukia orchidėjos. Karališkajame Viktorijos sode galima pamatyti net ir rečiausias jų rūšis, kurios skleidžia nuostabius aromatus.

30436_603x35431909orchids2

Straw turgus

Straw turgus – didžiausias Bahamų salų ir vienas iš didžiausių prekių iš šiaudų pasaulio turgaviečių. Jis garsus tuo, kad jame prekiaujama rankų darbo gaminiais iš šiaudų. Beveik visi į Bahamų salas atvykę turistai atvyksta į šį turgų tam, kad įsigytų unikalių suvenyrų ir dovanų. Tarp prekių galima rasti labai vertingų daiktų, kurių kaina džiugina prekyvietės lankytojus.

Nassau-Straw-market-Providence-island_-93312939Nassau-Straw-market-Providence-island_-80812941

Bahamos parlamento rūmai

Pačiame Nasau centre, Parlamento aikštėje, stovi istoriniai Bahamos parlamento rūmai.  Tai miesto centras, kuriame Jūsų laukia įdomi pažintis su šalies istorija ir kultūra. 19 amžiuje šioje vietoje iškilo nedidelis dviejų aukštų statinys, skirtas kolonijinių valstybių susirinkimams. Turistams siūloma ateiti vakare, kuomet saulei leidžiantis, išryškėjo visi aikštės pastatai, kurie nudažyti švelniai rožine spalva, taip sudarydami vientiso stiliaus įvaizdį.

Nassau_ParliamentHouse

Nasau vandens bokštas

Viena iš svarbiausių lankytinų vietų Bahamos sostinėje yra Nasau vandens bokštas. 40 metrų aukštį siekiantis bokštas labai mėgstamas turistų, nes iš jame įrengtos apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabus vaizdas į miestą.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAnassau_water_tower_inside

Karališkieji laiptai

Karališkieji laiptai yra populiariausia lankytina miesto vieta. 18 amžiuje karalienės Viktorijos garbei viename iš salos kalne buvo pastatyti įspūdingi laiptai. 16 metų čia darbavosi daugiau kaip penki šimtai vergų. Tik Karališkieji laptai nebuvo visiškai baigti statyti, nes buvo išleistas įsakymas, kuris išlaisvino vergus. Karalienė Viktorija soste buvo 65 metus ir laiptai turi 65 laiptelius, kurie simbolizuoja vienerius metus karaliavimo. Pakilus į kalno viršų atsiveria gražus vaizdas į miestą ir jo apylinkes.

13bahamas009bahamas-staircase3

Šarlotės fortas

Šarlotės fortas pastatytas šalia Nasau. 18 amžiuje pastatytas gynybinis kompleksas buvo skirtas apsaugoti laivus nuo piratų užpuolimų. Ypatingai tvirtos akmens sienos dėl storio puikiai išsilaikė iki mūsų dienų. Iš visų pusių apsuptas vandens Šarlotės fortas traukia smalsius lankytojus. Viduje galima pamatyti išlikusius daiktus ir įrenginius, o nuo kalno esančio forto atsiveria gražūs vaizdai. Priešais Šarlotės fortą galima išvysti Arak Kei dirbtinę salą, kuri garsėja daugybe parduotuvių ir Kristal Kei Marin parku.

flat,550x550,075,f_u5

800_fort-charlotte-view-nassau-bahamas

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x