Majamis

Prie Atlanto vandenyno, Floridos valstijoje, įkurtas Majamis yra svarbus Jungtinių Amerikos Valstijų miestas. Puikiai išvystytas turizmas, verslas ir transportas. Tropinis klimatas yra didžiausias privalumas. Tai puikus kurortinis miestas visiems, norintiems gero oro, puikių paplūdimių, skanaus maisto ir pramogų.

MiamiPictures_Miami_Florida

South Beach paplūdimio kompleksas

Karštos ir drėgnos vasaros, trumpa šilta žiema. Kas gali būti geriau, norintiems lepintis saulės, vandens ir smėlio voniomis? South Beach paplūdimio kompleksas – lankomiausia Majamio vieta. Vietiniai gyventojai jį vadina „Karštuoju tašku“.
Čia gausybė lankytojų, kurie gali ne tik rinktis paplūdimio poilsį. Čia gausu barų, kavinių, restoranų ir naktinių klubų. Taip pat Jūsų laukia geriausi viešbučiai ir parduotuvės.

south-beach-miami-florida-United-States-1600x1066South-beach-ocean_drive Miami-Beach-

Vizcaya vila

Vizcaya vila – rūmai ir architektūros paminklas. 1914 metais jis buvo pradėtas statyti kaip Amerikos magnato Džeimso Diringo žiemos rezidencija. Įžengus į rūmų vidų Jus apsups prabanga. Visas medžiagas, baldus, interjero detales labai atidžiai rinkosi D. Diringas. Čia saugomi antikvariniai daiktai ir meno kūriniai. Vizcaya vilą supa gražus sodas, kuriame galima ramiai pasivaikščioti.

VILLA-~1villa-vizcaya-gardens-miami-photo-cc

Everglades Nacionalinis parkas

Pietinėje Floridos dalyje yra Everglades Nacionalinis parkas. Tai ypatingai saugoma teritorija, kurioje plyti pelkės ir prerijų džiunglės. Šioje didelėje teritorijoje gyvena reti ir nykstantys gyvūnai. Taip pat būkite atidūs, nes čia galima sutikti amerikietišką krokodilą ir Floridos panterą. Čia negalima savavališkai įžengti į teritoriją. Todėl geriau prieš atvykstant užsiregistruoti ekskursijai, kuri tikrai bus įsimintinas gyvenimo įvykis.

everglades-arialOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koralų pilis

50 kilometrų nuo Majamio esančiame Homstede stovi vienas iš paslaptingiausių pietinės Floridos lankytinų objektų. Tai Koralų pilis. 1919 metais Edvardas Lidskalnij iš Rygos patyręs nelaimingą meilę atvyko į šią vietą ir įsigijo žemės sklypą. 28 metus jis kūrė šią akmenų dėlionę. Iki šiol liko paslaptis kaip jam pavyko akmenis sustatyti, nes jo ūgis tesiekė 150 cm. Jaunuolis dirbo naktimis ir niekam nepasakojo apie savo metodus. Taip pat niekam neleido stebėti jo darbo. Pasak legendos, Edvardas Koralų pilį pastatė savo nepaaiškinamų gabumų dėka.

Digital imagecoralcastlenight

Monkey Jungle parkas

Monkey Jungle parkas – neįprastas tropinis parkas šalia Majamio. Šiuo metu jame gyvena apie 400 gyvūnų. Parke stengtasi atkurti kuo natūralesnes sąlygas. Tai itin mėgstama turistų vieta, kurioje sutinkamos gorilos, orangutangai, gibonai, lemūrai, babuinai, kapucinai ir kiti. Monkey Jungle parkas suskirstytas į zonas: amazonės tropinis miškas, orangutangų ir vandens telkinio. Lankytojams leidžiama ne tik stebėti gyvūnus, bet ir juos maitinti.

monkey-junglemiami-florida-jungle-monkey-photo-cc

Bayfront parkas

Pačiame Majamio centre yra nedidelis Bayfront parkas. Čia įrengtos koncertų scenos, vyksta įvairūs renginiai ir šventės. Parko puošmena – fontanas. Pasivaikščiojimo metu galėsite ne tik grožėtis gamta, bet ir apsilankyti čia esančiose parduotuvėse, kavinėse ir restoranuose.

bayfront-park-miami-photo-cc

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x