Los Andželas

Los Andželas Kalifornijoje prie Ramiojo vandenyno ir Los Angeles upės yra antrasis pagal dydį Jungtinių Amerikos Valstijų miestas. Žinomiausi priemiesčiai – Berli Hilsas, Pasadena ir Long Byčas. Visame pasaulyje Los Andželas gerai žinomas dėl čia įkurto Holivudo, o jo simbolis HOLLYWOOD puikuojasi ant Mount Lee kalno. Mieste daugybė teatrų, muziejų, aikščių ir parkų. Nepakartojamo grožio paplūdimiai su gausybe palmių ir baseinais traukia viso pasaulio turistus.

electronics-recycling-in-los-angeles-countyGrand Park and Los Angeles City Hall

Los Andželo miesto rotušė

Miesto centre esančiame Civic Center rajone stovi baltos spalvos Los Andželo miesto rotušė. Tai 32 aukštų pastatas, kurio aukštis siekia 138 metrus. Nuo 1928 metų esančioje miesto rotušėje galima pakilti į 27 aukšte esančią apžvalgos aikštelę. Iš čia atsiveria gražus vaizdas į Los Andželo miestą. Šiame pastate yra ne tik miesto administracija, tai miesto simbolis, kurį aplankyti tiesiog būtina.

Los_Angeles_City_Hall_(color)_edit1CIty-Hall

Koreatown rajonas

Koreatown arba K – town korėjiečių rajonas esantis Los Andželo centre. Dalis jo primena Seulą. Jame gyvena apie 120 tūkstančių gyventojų ir jis yra laikomas vienu iš labiausiai apgyvendintų miesto rajonų. Daugybė korėjiečių parduotuvių, karaoke barų, naktinių klubų ir restoranų kviečia apsilankyti juose. Skanus ne tik čia gaminamas korėjiečių, bet ir vietnamiečių maistas. Tai daugiakultūrinis rajonas, tačiau verta paminėti, kad į kai kurias čia esančias vietas negalėsite įeiti, jeigu nesate korėjietis.

koreatown_sign1los-angeles-34

Olvera gatvė

Įvairialypė Olvera gatvė išsidėsčiusi pačiame seniausiame miesto rajone, kuris dabar vadinamas Los Angeles Plaza Historic District. Vieta garsėja meksikiečiu turgumi. Čia rengiamos meksikiečių šventės, fiestos, muzikiniai pasirodymai. Olvera gatvė – mėgstama turistų. Čia galima pažinti meksikiečių kultūrą, apžiūrėti išlikusius istorinius statinius ir lauko kavinėse užsisakyti tradicinių Meksikos virtuvės patiekalų.

Olvera_7331Olvera-Street-Los-Angeles-3

Gety centras

Brentwood rajone, ant Santa Monika kalno, esantis Gety centras yra labai svarbus kultūros centras. Tai visoje šalyje gerai žinomas muziejų kompleksas, kuriame saugoma neįkainojama meno kolekcija. Taip pat čia atsiveria nuostabiausia Los Andželo miesto panorama. Komplekse galima aplankyti 5 paviljonus, kuriuose pamatysite įvairius meno kūrinius iš įvairiausių laikotarpių.

Getty_Center_Central_Gardengetty-museum-01

Holivudo bulvaras

Visame pasaulyje žinomas Holivudo simbolis. Los Andželo mieste esantis garsusis Holivudo bulvaras yra Holivudo rajone. Tai svarbiausias miesto objektas, kuriame kasdien apsilanko daugybė turistų iš viso pasaulio. Vaikščiojant garsiuoju bulvaru pamatysite Graumano kinų, egiptiečių, El Capitan teatrus. Čia atidarytas Hollywood and Highland prekybos ir pramogų centras, kuriame galima šauniai praleisti dieną. Daugiausia dėmesio sulaukia Holivudo alėja, kurioje pamatysite kino atstovų žvaigždes žyminčias jų vardus. Mėgstantys muziejus turi būtinai užeiti į Holivudo vaškinių figūrų muziejų arba garsųjį Madame Tussauds vaškinių figūrų muziejų. Patirtus įspūdžius dar ilgai prisiminsite. Po pasivaikščiojimo užsukite į čia esantį seniausią Holivudo Musso ir Frank Grill restoraną.

Hollywood_Blvd_i2walk-of-fame

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x