Atlanta

Džordžijos valstijos sostinė Atlanta yra didžiausias pagal gyventojų skaičių valstijos miestas. Tai labai svarbus Jungtinių Amerikos Valstijų verslo centras. Didelis dėmesys skiriamas turistams ir jų pramogoms. Todėl apsilankę Atlantoje rasite ne tik muziejus ir parkus, bet ir puikius restoranus, pramogų parkus, naktinius klubus ir visame pasaulyje gerai žinomus objektus.

atlanta-Georgiaatl-general

World of Coca Cola muziejus

Visame pasaulyje žinomo Coca Colos gėrimo istorija pasakojama World of Coca Cola muziejuje. Smalsūs lankytojai čia gali sužinoti viską apie šį gėrimą: nuo idėjos iki pasaulinės šlovės. Muziejaus ekspozicijoje yra daugiau kaip 1200 istorinių eksponatų, o degustacijos salėje galima paragauti šios kompanijos gaminamų gėrimų. World of Coca Cola muziejus patiks tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

cocacola3237584575_3a86a46099

CNN studija

Atlantoje, šalia Centennial Olympic parko, yra įkurta visiems gerai žinoma CNN studija, kuri priklauso didžiausiai Amerikos telekompanijai. Visiems smalsiems lankytojams siūloma ekskursija po šios studijos patalpas. Ji trunka 55 minutes. Čia pamatysite televizijos studijas ir turėsite išskirtinę galimybę stebėti tiesioginio eterio laidą. Taip pat išvysite gerai žinomus žurnalistus.

atlcnncnnheadquarters2

Centennial Olympic parkas

Miesto centre įkurtas Centennial Olympic parkas yra mėgstama Atlantos gyventojų pasivaikščiojimų vieta. Kasdien jame apsilanko apie 3 milijonai žmonių.  Parkas liko, kaip atminimo dovana miestui po 1996 metų rengtos olimpiados. Čia galite apsilankyti vykstančiuose koncertuose, festivaliuose ir kituose renginiuose. Pirmą kartą apsilankius Centennial Olympic parke žvilgsnius traukia gražūs fontanai, ypatingai čia žavu sutemus, kuomet įvairiaspalviai apšvietimai žaismingai papuošia parko teritoriją.

parkas

Georgia Aquarium okeanariumas

Einant į šiaurę nuo Centennial Olympic parko prieisite Georgia Aquarium okeanariumą. Jis ypatingas tuo, kad yra vienas iš didžiausių viso pasaulio okeanariumų. Nors Jungtinėse Amerikos Valstijose galima aplankyti daug tokio pobūdžio vietų, tačiau Georgia Aquarium okeanariumas yra pats geriausias. Čia Jus pasitiks didžiuliai jūros gyventojai. Iš visų pusių apsupti vandens stebėsite įvairias žuvis, vandens augalus ir pasirodymus.

aquarium-swimming_hires

Underground Atlanta

Underground Atlanta – neįprasta vieta mieste po žeme. Net 6 kvartalai yra išdėstyti Altantos mieste po žeme. Nusileidus žemyn rasite parduotuvėles, greitojo maisto užkandines, restoranus ir naktinius klubus. Nors tai nėra ypatinga vieta, tačiau apsilankyti būtina norint pažinti kitokį miestą ir jo požeminį gyvenimo ritmą.

atlanta-underground_1632_600x450underground-atlanta

Piedmont parkas

Piedmont parkas – dar viena puiki vieta ramiems pasivaikščiojimams Atlantoje. Viešasis parkas yra visai netoli nuo miesto centro, tad čia nuolat galima sutikti daug lankytojų. Gražus žaliuojantis parkas turi įrengtas žaidimų aikšteles mažiesiems lankytojams. Taip pat čia yra daug puikių vietų rengti iškylas ir grožėtis gamta. Visa Piedmont parko teritorija suskirstyta į zonas: poilsio, žaidimų, sporto, šunų vedžiojimo ir iškylų. Vaikščiojant žaliuojančia veja prieisite vandens telkinį. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas.

atlanta_june_2012_metroscenes_com_48

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x