San Paulas

San Paulas – didžiausias Brazilijos miestas. Šalies pietuose esantis miestas yra San Paulo valstijos sostinė. Tai svarbus ekonominis, politinis ir kultūrinis centras. Tarp daugybės dangoraižių galima pamatyti skirtingų laikotarpių ir architektūros stilių statinių. Čia išliko daug senovinių ir istorinių pastatų, muziejų ir bažnyčių. San Paulas yra vienas iš populiariausių Brazilijos miestų, kurį mėgsta turistai.São Paulo city and Congonhas airport

Sao-Paulo-Brazil

Sao Vicente telekabina

Sao Vicente telekabina puiki priemonė pradėti pažintį su San Paulo miestu. Būtent nuo pakilimo telekabina siūloma pradėti eksursijas. Jos pagalba galima iš aukštai apžvelgti miestą ir Santos paplūdimį. Iš čia atsiveria puikus vaizdas. Kelionė telekabina truks 11 minučių į 700 metrų aukščio kalvą. Kylant Jūs mėgausitės nuostabia gamta ir grynu oru. Pakilus Sao Vicente telekabina ant kalvos rasite restoraną, kuriame galima užsakyti tradicinių brazilų virtuvės patiekalų ir gėrimų.

Teleferico Sao Vicente)TelefericoCCS1

Brava paplūdimys

Brava paplūdimys yra pats gražiausias Brazilijos paplūdimys. Ypatingai skaidriame vandenyje galima stebėti visus jo gyventojus, o visas paplūdimys džiugina puikiu smėliu. Tik būkite atidūs, nes čia labai dažnai būna didelės bangos, kurios sutraukia daugybę banglentininkų. O galbūt ir Jūs norėtumėte išbandyti bangas? Tuomet čia tam puikios sąlygos. Nors infrastruktūra nėra itin gerai išvystita, tačiau viską atperka aplink paplūdimį esanti nuostabi gamta. Čia esančiose kavinėse siūlomi ypatingi gėrimai ir valgiai.

Brava paplūdimysBrava paplūdimys1

Festa flores e morangos parkas

Festa flores e morangos parkas – gėlių ir braškių parkas, kuris sulaukia didelio susidomėjimo. Jame auginamos įvairių rūšių braškės ir gėlės. Geriausias laikas jame apsilankyti – pavasario pradžia. Būtent tuo metu, kuomet visa teritorija skendi žiedų jūroje, parkas nuostabiai gražus ir aromatingas. Braškių mėgėjai čia gali paragauti įvairių patiekalų, tiek saldžių, tiek ir sūdytų. Geriausių lankytojų įvertinimų sulaukia braškių sultys. Festa flores e morangos parkas yra tikras braškių mėgėjų rojus.

Festa flores e morangos parkasFesta flores e morangos parkas1

Respublikos aikštė

Respublikos aikštė – senovinė aikštė esanti San Paulo centre. Istoriniai ir architektūriniai statiniai supa ją iš visų pusių. Ji yra labai populiari tarp miesto gyventojų. Taip pat tai viena iš svarbiausių miesto lankytinų vietų. 1889 metais įkurta Respublikos aikštė iki šiol yra viena iš svarbiausių susitikimų vietų. Čia vyksta įvairūs renginiai, kurie sutraukia minias svečių. Ypatingai daug žmonių ateina į aikštę esant karštam orui, nes dėka augančių medžių sukuriamas pavėsis maloniai gaivina.

republica praca-da-republic-square-praca

San Paulo katedra

San Paulo katedra yra pagrindinis katalikų centras šiame mieste. Be to, ji yra vienas iš didžiausių neogotikos stiliaus pastatų visame pasaulyje. Nuo 1589 metų pastatyta San Paulo katedra turėjo daug pakeitimų. Šiuo metu San Paulo katedra siekia 111 metro aukščio ir 46 metrus pločio. Tai vienas iš gražiausių šio miesto statinių, kuris taip pat yra vienas iš labiausiai lankomų.

sao-paulo-cathedralSe_Cathedral_Door___Sao_Paulo

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x