San Karlos de Bariločė

San Karlos de Bariločė yra pietų Argentinoje, Anduose, apsuptas kalnų. Tai vienas iš svarbiausių šios šalies turistinių centrų, kuris garsėja kaip svarbiausias Pietų Amerikos slidinėjimo kurortas. Svarbiausios trąsos yra ant Catedralo kalno. Bet kuriuo metų laiku čia gausu lankytojų. Šiltuoju metų laiku gausiai lankomi paplūdimiai, lankytini objektai ir organizuojami žygiai į kalnus ir miškus.

San Karlos de Bariločė2San Karlos de Bariločė3

Municipalinis Bariločės centras

Municipalinis Bariločės centras buvo pastatytas 1940 metais. Verta paminėti, kad jis yra Argentinos nacionalinis istorinis paminklas. Pastatas pastatytas iš žalio akmens su senoviniais elementais. Iš šios vietos atsiveria puikus vaizdas į Nahuel Huapi ežerą ir snieguotas kalnų viršūnes. Per vidurį Municipalinio Bariločės centro yra aikštė, kurioje kasdien renkasi minios lankytojų. Į šį kompleksą įeina biblioteka, muziejus, policijos ir muitinės pastatai. Dėka išskirtinės architektūros ir puikios vietos Municipalinis Bariločės centras yra turistų traukos centras.

Municipalinis Bariločės centrasMunicipalinis Bariločės centras1

Moreno ežeras

Moreno ežeras yra šalia San Karlos de Bariločės miesto. Jis užima 1640 hektarų žemės ploto, o gylis siekia 90 metrų. Aplink jį įsikūrę populiarūs kurortiniai miestai: Kolonija Siuza ir Vila Lia Liao. Šiaurinėje ežero pusėje galima apsilankyti esančiame Nacionaliniame Nahuel Huapi parke. O likusi ežero pakrantė apstatyta įvairiais pastatais, kurie skirti turistams. Moreno ežero vanduo ypatingai švarus ir minkštas, palyginus su kitais šių apylinkių ežerais. Tai ypatingai mėgstama poilsiautojų vieta, kurioje taip pat susirenka vandens sporto mėgėjai.

Moreno ežerasMoreno ežeras2

Otto kalnas

Netoli nuo Moreno ežero yra Otto kalnas. Nuo kalno viršūnės atsiveria nuostabūs apylinkių vaizdai. Kalno aukštis siekia 1405 metrus. Pakilti į jį galima einant pėstute, važiuojant dviračiu arba pakilti keltuvu per 12 minučių. Ant Otto kalno galima puikiai praleisti laiką pramogaujant. Žiemomis čia laukiami sniego sporto mylėtojai, o vasara pėsčiųjų žygių propaguotojai. Taip pat viršūnėje yra puikus restoranas, kuriame galima jaukiai pasėdėti ir gėrintis nuostabiais vaizdais skaniai pavalgyti.

Otto kalnasotto-bariloche-0098

Viktorijos sala

Vos apie 25 kilometrus nuo San Karlos de Bariločės yra Viktorijos sala. Čia yra ir unikalus Arrayaneso miškas. Lankytojai šias dvi lankytinas vietas lanko vienu metu. Kelionė per salos kampelius vyksta einant per medinius takelius, kuriuose supa daugybė gražių ir retų medžių. Taip pat saloje yra puikus Del Toro paplūdimys. Salą supa Nahuel Huapi ežeras. Norintys pamatyti nepakartojamų vaizdų turi pakilti su keltuvu į 900 metrų aukštį, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į apylinkes. O štai unikalaus Arrayaneso miško pagrindinis lankytinas objektas – medžiai, kurių aukštis siekia nuo 8 iki 15 metrų aukščio.

islavictoriaheaderislavictoria

Nacionalinis Nahuel Huapi parkas

Nacionalinis Nahuel Huapi parkas – pats garsiausias ir pirmasis saugomas Argentinos parkas. Tai unikali gamtos oazė su išskirtine augalija ir gyvūnija. Lankytojai iš viso pasaulio atvyksta pamatyti vaizdo į ežere atsispindinčius kalnus su baltomis snieguotomis viršūnėmis. Čia galima leistis į maršrutus, kurių metu iš arčiau pažinsite parką.

Nahuel-Huapi-National-Park-Argentina

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x