Rio de Žaneiras

Rio de Žaneiras – nesibaigiančių linksmybių ir atostogų miestas. Geriausi pasaulio paplūdimiai, garsūs ir spalvingi karnavalai, samba ir pramogos neleis nuobodžiauti. Taip pat Jus pakerės nuostabi gamta. Antrasis pagal dydį Brazilijos miestas šiuo metu yra Rio de Žaneiro valstijos sostinė.

Avenida_rio_de_janeirorio-de-janeiro-wallpaper-hd-113

Kristaus Atpirkėjo statula

Milžiniška beveik 40 metrų aukščio siekianti Kristaus Atpirkėjo statula stovi ant Korkovado kalno viršukalnės. Tai Rio de Žaneiro, o kartu ir krikščionybės simbolis, kuris stūkso 700 metrų aukštyje virš jūros lygio. Nuo Korkovado kalno atsiveria puiki Rio de Žaneiro miesto panorama. Vietiniai gyventojai pasakoja, kad žvelgiant iš bet kurios miesto vietos atrodo lyg Kristus norėtų apkabinti žiūrintįjį.

imagesCAV0ZY1Z

Brazilijos karnavalai

Žinomiausios visame pasaulyje Brazilijos šventės – karnavalai vyksta kiekvienų metų vasario mėnesį. Tai metų įvykis, kurio atvyksta stebėti daugybė turistų iš įvairiausių pasaulio kampelių. Įvairiuose Brazilijos miestuose Karnavalas paprastai vyksta visą savaitę. Garsiausias pasaulyje yra Rio de Žaneiro karnavalas. Jo metu šventė spinduliuoja prabanga, spalvingumu ir įspūdingais renginiais. Brazilija garsėja ir samba, o į šį karnavalą suvažiuoja daugybė šios šalies samba šokio mokyklų.

c36_18075727Rio-de-Janeiro-Carnival-Brazil_Colourful-festival_5597

Cukraus Galvos kalnas

Ant beveik 400 metrų aukščio stačios uolos stūkso Cukraus Galvos kalnas. Į čia galima pakilti funikulieriumi, o pakilus nuo kalno viršūnės atsiveria nepamirštama miesto, Kristaus Atpirkėjo statulos, paplūdimių ir Guanabaros įlankos panorama. Turistams, norintiems pamatyti įspūdingus vaizdus siūloma pakilti į Cukraus Galvos kalną prieš patekant saulei. Tuomet išvysite prieblandoje skendintį miestą ir saulės spinduliais nutviekstą panoramą.

BONDIN~1

Rio de Žaneiro botanikos sodas

Pailsėti nuo miesto triukšmo galima Rio de Žaneiro botanikos sode, kuris yra puikus gamtos kampelis. Verta paminėti, kad jis yra seniausias botanikos sodas visoje Brazilijoje. Eidami garsiąja senųjų palmių alėja grožėsitės įspūdingais augalais. Nuostabūs kriokliai, gėlės ir medžiai sukuria puikų sodą.

Rua Jardim Botânicoruajardimbotanico

Copacabana paplūdimys

Vietiniai gyventojai teigia, kad jeigu Jūs būdami Rio de Žanere nepabuvojote Copacabana paplūdimyje, tai Jūs nebuvote Rio de Žaneiro mieste. Iš šio posakio galima suprasti koks svarbus jis yra. Tai visame pasaulyje žinomas paplūdimys, kuris išpuoštas akmenimis, kurie sudaro bangų paveikslą. Ši baltai – juoda mozaika yra Rio de Žaneiro simbolis. Tai puiki vieta pasilepinti saulės ir jūros voniomis.

spiaggia-copacabana-rio-de-janeirocalcadao_Copacabana-Rio_de_Janeiro

Rodrigo de Freitas lagūna

Tarp Rio de Žaneiro botanikos sodo ir paplūdimio yra nuostabaus grožio Rodrigo de Freitas lagūna. Tai mėgstamiausia miesto gyventojų poilsio vieta. Čia turistai ras visko ko tik reikia geram poilsiui: parkus, vaikų žaidimų ir sporto aikšteles, dviračių ir riedučių takus. Norintys lagūna pasigrožėti iš vandens turi pasinaudoti čia esančių valčių teikiamomis paslaugomis. Norintys ne tik grožėtis gamta, bet ir skaniai pavalgyti gali rinktis vieną iš čia veikiančių kavinių, barų ar restoranų.

lagoarodrigocatamaradetesteweb

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x