Puerto Madrinas

Puerto Madrinas yra pietų Argentinoje. Miestas esantis Atlanto vandenyno Naujosios įlankos pakrantėje, priklauso Čiubuto provincijai. Šioje įlankoje puikiai išvystytas povandeninis turizmas, kuris sutraukia didžiąją dalį turistų. Likusieji čia atvyksta dėka nepakartojamai gražios gamtos. Visus sužavi augalijos ir gyvūnijos įvairovė. Banginiai, jūros liūtai, jūros drambliai ir neįprastų rūšių delfinai sutraukia tūkstančius smalsuolių stebėti jų gyvenimo. Ne tik gamta, bet ir istorinės bei architektūrinės vertybės traukia turistus apsilankyti Puerto Madrine.

Puerto Madrinas 1puerto_madryn_01

Punta Tombo rezervatas

Netoli nuo Puerto Madrino miesto yra Punta Tombo rezervatas. Jis yra pats didžiausias, kuriame gyvena ir yra saugomi magelano pingvinai. Ne veltui Punta Tombo rezervatas yra populiariausias tarp turistų atvykusių į Argentiną. Dalis teritorijos apima paplūdimį, kuris padengtas moliu, smėliu ir akmenimis. Būtent šioje vietoje kasmet perimi ypatingieji pingvinai. Punta Tombo rezervatas yra lankomiausias visoje šalyje. Čia kasmet atvyksta daugybė turistų. Lankantis jame būtina laikytis nurodymų ir taisyklių, tuomet kiekviena akimirka praleista gamtoje bus nepamirštama.

Punta Tombo ReservePunta Tombo Reserve1

Regioninis Pueblo de Luis muziejus

Netoli nuo Puerto Madrino yra įkurtas Regioninis Pueblo de Luis muziejus. Jame pasakojama šio regiono istorija, supažindinama su vietinėmis tradicijomis bei kultūra. Septyniose ekspozicijų salėse saugomi vertingi eksponatai. Taip pat Regioniniame Pueblo de Luis muziejuje vyksta ir laikinos parodos.

museo-pueblo-luis-02

Valdeso pusiasalis

Nuostabios gamtos Valdeso pusiasalis yra pats didžiausias Atlanto vandenyno pakrantėje. Jis yra netoli nuo Puerto Madrino. 1999 metais Valdeso pusiasalis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jame galima sutikti įvairiausių rūšių gyvūnų ir pasigrožėti augmenija. Pusiasalio teritorija yra beveik neapgyvendinta ir turi laukinius paplūdimius su uolėtomis pakrantėmis bei rifus. Taip pat čia yra keli druskų ežerai. Tokia aplinka ypatingai tinkama gyvūnams. O pasigrožėti laukiniais paplūdimiais ir jų gyventojais atvyksta daug lankytojų.

Valdes pusiasalispeninsula_valdes

Egidie Ferugleo paleontologijos muziejus

Egidie Ferugleo paleontologijos muziejus saugo ypatingai vertingą kolekciją. Čia eksponuojami senovėje gyvenę gyvūnai. Lankytojai gali sužinoti kaip susiformavo žemė, kaip vystėsi gyvūnija. Salėse yra 1700 griaučių, 30 eksponatų yra dinozaurų, kurie labiausiai mėgstami lankytojų. Čia išvysite ir pirmuosius mikroorganizmus bei sužinosite apie pirmuosius žmones Pataganijoje. Be pastovios kolekcijos Egidie Ferugleo paleontologijos muziejuje organizuojamos ir įdomios laikinos parodos.

SONY DSCEgidie Ferugleo paleontologijos muziejus

Puerto Pirаmides kaimas

Nedidelis Puerto Pirаmides kaimas yra Valdeso pusiasalyje. Tai visai netoli nuo jaukaus miestelio Puerto Madrino. Gyvenvietė apsupta dykumomis, kurios būdingos Atlanto Patagonijai. 20 amžiuje Puerto Pirаmides kaimas sparčiai vystėsi dėka čia esančių druskų, kurių gavyba užsiėmė vietiniai gyventojai. Šiuo metu kaimas klesti dėka turistų. Puerto Pirаmides yra vienintelė apgyvendinta vieta Valdeso pusiasalio teritorijoje. Jame gyvena apie 500 gyventojų. Čia turistus pasitinka viešbučiai, kavinės ir restoranai. Tai puiki vieta paislsėti nuo miesto šurmulio.

Puerto Pirаmides

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x