Arakažu

Šiaurės rytų Brazilijoje esantis Arakažu miestas įsikūręs Atlanto vandenyno pakrantėje. Gamta ir tropinis klimatas puikiai dera tarpusavyje ir sutraukia milijonus poilsiautojų. Arakužu yra ramus miestas, kuris laikomas svarbiu turizmo centru. Juk čia yra gausiai lankomi objektai: paplūdimiai, upės, mangų miškai. Taip pat nepamiršta lieka ir architektūra.

abais-beachAracaju1

De Sergipe istorijos muziejus

De Sergipe istorijos muziejus yra ypatingas tuo, kad yra seniausias visoje šalyje. Jame eksponuojami įvairūs eksponatai: buitis, meno kūriniai, medaliai, monetos ir kita. Kolekcijose yra radinių, kurie buvo sukurti dar prieš kolonijinį laikotarpį. Žymiausio brazilų dailininko Goracijaus paveikslai sulaukia didelio meno žinovų susidomėjimo. De Sergipe istorijos muziejus turi ne tik pastovias kolekcijas, čia nuolat organizuojamos ir laikinos parodos.

Museu Historico de Sergipe

Falcoes parkas

Apie 45 kilometrus nuo Arakažu esantis Falcoes parkas yra didžiausias Brazilijos draustinis. Šiame gamtos prieglobstyje ne tik rūpinamasi vanagų populiacijos didinimu, bet ir gydomi sužaloti, ir sergantys paukščiai. Didelėje Falcoes parko teritorijoje yra daugiau kaip 200 perinčių paukščių. Tarp jų ne tik vanagai, bet ir pelėdos, ereliai ir sakalai. Lankytojai perspėjami, kad paukščiai pavojingi žmonėms, todėl jų negalima šerti patiems.

Falcoes Parkparque-dos-falcoes

Šv. Viktorijos bažnyčia

17 amžiuje jėzuitai pastatė Šv. Viktorijos bažnyčią. Jos neįmanoma nepastebėti, nes du bokštai stiebiasi aukštyn virš kitų statinių. Dabar miesto svečiai gali pamatyti atnaujintą bažnyčią. Nors iš išorės ji atrodo kukliai, tačiau įžengus į vidų žvilgsniai užkliūna už prabangos. Labai gražus altorius, kuris stovi jos centre. Viduje galima pamatyti rokoko stiliaus elementų.

filename-1534-jpg-thumbnail0

Horto Florestal parkas

Horto Florestal parkas yra 17 hektarų žemės ploto parkas, kuriame yra miškai ir sodai. Tai atgaiva kūnui ir sielai. Parko teritorijoje yra gražus ežeras, aikštelė skirta iškylų rengimui ir restoranas. Taip pat čia gausu sportuoti mėgstantiems žmonėms skirtų sporto aikštelių ir salių. Puikiai išvystyta Horto Florestal parko infrastruktūra leidžia visą dieną turiningai praleisti šioje teritorijoje. Gamta pakerės savo grožiu, o čia esantys medžiai garantuoja tyrą orą.

Парк Horto FlorestalHorto Florestal Park

Abais paplūdimys

Abais paplūdimys yra vienas iš didžiausių Brazilijos paplūdimių. Tai balto smėlio paplūdimys į kurį kasdien susirenka daugybė poilsiautojų. Vasaros sezono metu jūros vanduo sušyla iki 32 laipsnių šilumos, o žiemomis – iki 28 °C. Į Abais paplūdimį galima atvyki automobiliu arba atplaukti kateriu. Lankytojų patogumui įrengtos kavinės, barai, dušai ir prekybos vietos. Pastarosiose galima nebrangiai įsigyti vietinių gyventojų rankų darbo suvenyrų.

Abais Beachabais-beach

Ordem Terceira do Carmo Convent vienuolynas

Ordem Terceira do Carmo Convent vienuolynas, kurį puošia gražus fasadas, iki šiol išlaikė pirmapradį interjerą. Išorėje galima apžiūrėti detales su auksu ir šv. Mergelės statulą. Įžengus į vidų Jus pakerės senieji paveikslai, o visi norintys, gali pamatyti kaip gyveno vienuoliai. Ekskursijos metu apžiūrėsite jų kambarius ir asmeninius daiktus.

sao-francisco-Ordem Terceira do Carmo Convent and Church1

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x