10 vietų, kurias privalote pamatyti Pietų Amerikoje

Titikakos ežeras

Titikakos ežeras

Tai aukščiausoje vietoje pasaulyje tyvuliuojantis ežeras (3.8km virš jūros lygio), kurio kraštovaizdis yra tiesiog stulbinantis. Titikakoks ežere gyvena daugybė rūšių paukščių ir gyvūnų, kurių dauguma yra nykstančios rūšys. Be to, ežere taip yra keletas salų, kuriose gyvena gentys, turinčios savo kultūrą ir papročius.

Patagonijos regionas

Patagonijos regionas

Padalintas tarp Čilės ir Argentinos, Patagonijos regionas pradžioje buvo stovyklautojų mėgiama vieta, tačiau vėliau turizmo industrija pradėjo augti, todėl dabar čia atvažiuoja vis daugiau turistų, kurie nori pamatyti tokias vietas kaip Perito Moreno ledyną, Valdes pusiasalį, ar Torres Del Paine nacionalinį parką.

Galapagų salos

Galapagų salos

Šis salynas garsėja ne vien tik paplūdimiais ar vandenynu. Saloje galima išvysti įvairios faunos, o vulkaninėse salose galite pasigrožėti nuostabiais vaizdais, ar patyrinėti šias vietoves keliaudami turistų pramintais takais.

Buenos Airės

Buenos Airės

Tai didžiausias miestas Argentinoje ir antras pagal dydį visame žemyne. Miestas pasižymi puikia infrastruktūra, tačiau pagrindinis jo akcentas – prancūzų ir italų kombinuota architektūra. Nepamirškite aplankyti Nacionalinio Kongreso, Teisingumo rūmų, Iglesia Santa Felicitas ir daugelio kitų vietų.

Angelo kriokliai

Angelo kriokliai

Šie kriokliai yra Venesueloje ir yra aukščiausi visame pasaulyje – beveik 1km aukščio. Kadangi šie kriokliai yra džiunglėse, juos pasiekti yra ganėtinai sunku, tačiau tikrai verta.

Ekvadoras

Ekvadoras

Visai šalia Galapagų salyno, Ekvadoras taip pat garsėja Inkų civilizacijos palikimu. Be to, šalis garsėja savo miestų architektūra, kuri atsirado po kolonijinio laikotarpio ir svetinga kultūra.

Maču Pikču

Maču Pikču

Nepamirškite apsilankyti Peru, ypač Maču Pikču vietovėje. Žinomas kaip prarastasis Inkų miestas, Maču Pikču simbolizuoja griuvėsius, kurie kažkada priklause Inkų civilizacijai, todėl lankytojai turi unikalią galimybę persikelti 500 metų atgal ir pamatyti, kaip kažkada gyveno ši didinga civilizacija.

Velykų sala

Velykų sala

Turbūt girdėjote apie Moai, milžinišką,iš akmens grystą statulą. Velykų saloje galėsite pamatyti ne tik visas 887 statulas, bet ir piešinius ant uolų ar senuosius akmeninius namus.

Amazonės atogrąžų miškai

Amazonės atogrąžų miškai

Tai unikali ekosistema, kurioje gyvena daugybę gyvūnų ir augalų rūšių, kurių neaptiksite niekur kitur pasaulyje. Šie miškai apima devynias šalis ir užima beveik vieno milijardo akrų teritoriją. Šiame regione taip pat gyvena gentys, kurios yra atsiskyrusios nuo civilizacijos ir visiškai izoliuotis nuo išorinio pasaulio.

Rio de Žaneiras

Rio de Žaneiras

Tai miestas, labiausiai žinomas dėl savo karnavalų. Čia taip pat galite pamatyti garsiąją Dievo statulą kartu su šimtais kitų unikalių vietovių. Pasimėgaukite saulėtais paplūdimiais ir nuostabiu vandenynu.

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x