10 gražiausių Europos šalių

Šveicarija

Šveicarija

Šveicarija laikoma viena iš gražiausių šaliu visoje Žemės planetoje, tarsi tai būtų gabalėlis rojaus. Tai puiki vieta keliautojams, kuriuos žavi kalnai. Šveicarijoje yra daug lankytinų vietų, o populiariausia – St. Moritz kurortas, garsėjantis savo žiemos sportų gausa – čia galite išbandyti slidinėjimą, snieglenčių sportą arba mėgautis žygiais.

Italija

Italija

Tai nuostabaus grožio šalis, kuri jau daugelį metų keri lankytojus savo pasakiško grožio peizažais. Italija taip garsėja tokiomis vietomis kaip šalies sostinė Roma, Venecija ar Vatikanas.

Ispanija

Ispanija

Ispanija drąsiai galime vadinti šalimi, kurioje daugiausia įvairialypiškumo. Čia galime pamatyti viską, pradedant baltais kaimeliais, įsikūrusiais šalia Viduržiemio jūros pakrantės, užbaigiant sudėtingos architektūros miesto centrais. Ispanija tituluojama labiausiai viliojančia šalimi visame pasaulyje, o tokie statiniai kaip Alhambra ir Didžioji Kordobos mečetė atskleidžia didingą ir nepakartojamą architektūros lobyną.

Prancūzija

Prancūzija

Tai nuostabi, romantikos kupina šalis, garsėjant menu ir architektūra. Prancūzijoje galite paragauti skaniausių vynų rūšių visoje Europoje. Šalies sostinėje Paryžiuje galite pamatyti begalę nepakartojamų vietų, taip pat ir senovines pilis, įsikūrusias Loire slėnyje.

Graikija

Graikija

Tai šalis, kurioje pradėjo kurtis pirmosios Europos civilizacijos. Jeigu norite sužinoti daugiau apie senovės Graikijos istoriją, tuomet privalote aplankyti šią šalį. Jeigu ieškote vietų, kuriose galėtumėte atsipalaiduoti ir pailsėti, Graikija Jums gali pasiūlyti daugybę nuostabių salų ir paplūdimių.

Vokietija

Vokietija

Neabejotinai, tai ypatinga šalis, garsėjanti savo kontrastais. Tačiau tokia įvairovė neretai trukdo surasti pagridinius elementus, kurie apibūdintų šalį ir jos žmones. Vokietijoje privalote pamatyti šalies sostinę Berlyną bei aplankyti Bavarijos regioną.

Norvegija

Norvegija

Jeigu mėgstate kalnus ir fjordus, ši šalis kaip tik Jums. Norvegija garsėja savo aukštais kalnais, pasakiškais fjordais ir masyviaisi ledynais. Šalis taip pat žymi savo maloniai ilgomis vasaros dienomis, laiko nepaliestais žvejų kaimeliais bei istorija praturtintomis vietomis, kuriose galite išvysti Vikingų laikų laivus bei iš viduramžių išlikusias bažnyčias.

Rusija

Rusija

Nėra lengva papasakoti apie šią didžiausią pasaulyje šalį, kuri gali pasiūlyti daug vaizdingų kraštovaizdžių – jeigu esate gamtos mylėtojais, privalote aplankyti Sibirą ir Baikalo ežerą. Žinoma, vertėtų nepamiršti ir šalies sostinės Maskvos.

Austrija

Austrija

Tai šalis, garsėjanti savo tradicijomis, muzika ir kontrastais, nuo vakarinių Alpių iki pat Dunojaus upės baiseno rytuose. Austrija puikiai žinoma dėl savo žiemos kurortų ir kalnų, kurie grožiu nusiledžia tik Šveicarijos kalnams. Sostinė neretai Viena tituluojama kaip vienas gražiausių Europos miestų.

Olandija

Olandija

Ši šalis garsėja savo paveldu bei vaizdais. Olandija turtinga savo istoriniais miestais, kanalais, nuostabaus grožio fermomis, vėjo malūnais ir paplūdimiais. Senieji pastatai, Amsterdamas, gėlės, sūris – visa tai puikiai apibūdina Olandiją.

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x