Veneto regionas

Veneto regionas yra šiaurės rytų Italijoje. Jo administracinis centras – žavingoji Venecija. Tai nuostabi vieta, kurioje ne vienas keliautojas praleidžia puikias akimirkas. Ar žinojote, kad Veneto regionas šiuo metu yra vienas iš labiausiai išvystytų Italijos regionų? Istorinės, architektūrinės ir gamtos vertybės vilioja milijonus turistų pažinti šią nuostabią vietą.

Lago-atorno-e1333443972288liquid-gold-Venice-Veneto-Italy-300x420

Piazza della Frutta aikštė

Piazza della Frutta aikštė esanti Padovoje yra viena iš svarbiausių Veneto regiono aikščių. Išvertus iš italų kalbos pavadiniams reiškia „vaisių aikštė“. Tai viena iš gražiausių vietų, į kurią plūsta turistai. Jos centre yra originalus paminklas, kuris skirtas sėkmingai prekybai simbolizuoti. Šiuo metu Piazza della Frutta aikštėje yra daugybė prekybos vietų. Nepaisant pavadinimo, kuris susijęs su vaisiais, čia lankytojai gali rasti drabužių ir batų parduotuves, kurių yra labai daug. Po apsipirkimo laukia jaukios kavinės, kuriose galima skaniai pavalgyti grožintis aikšte.

padova-piazza-della-frutta-7b626ed6-f945-483a-9e0e-542d7a93ea4a

Aqualandia vandens pramogų parkas

Atvykus į Veneto regioną jus pasitiks ne tik istorinės ir architektūrinės vertybės, bet ir pramogos. Viena iš puikiausių vietų pasilinksminti bet kurio amžiaus lankytojams – Aqualandia vandens pramogų parkas. Jis randamas Lido di Jesolo mieste. Visas pramogų parkas padalintas į šešias dalis, kurios paskirtos pasirinktoms temoms. Čia yra apie trisdešimt atrakcionų ir rengiamos įvairios šou programos. Ne tik vaikams patiks apsilankymas čia, bet ir suaugusiems, kuriems trūksta adrenalino padidėjimo. Kai kurie atrakcionai tam puikiai tiks. Aqualandia vandens pramogų parko lankytojai teigiamai vertina ir aptarnavimo sferą, tad iš čia išeisite tikrai patenkinti praleistu laiku.

crazy_river2shark-bay-004

Cittadella miestas

Atvykus į Veneto regioną nevalia neapsilankyti įspūdingame Cittadella mieste. Tai miestas – tvirtovė. Jis svarbus istorine ir architektūrine prasme. Jo istorija prasidėjo dar viduramžiais. Tai buvo svarbus Italijos meno centras. Taigi, čia ir meno vertybių tikrai netrūksta. Oficiali miesto įkūrimo data – 1220 metai. Vėliau Cittadella plėtėsi ir klestėjo, o šiuo metu maloniai sutinka svečius, kurie atvyksta pasigrožėti nuostabiu miestu ir jo vertybėmis. Čia patiks ne tik tiems, kurie domisi istorija, menu ar architektūra, juk šis miestas turi ir daugybę vietų skirtų turiningai praleisti laiką, tad kiekvienas ras, ko ieško.

800px-Cittadella_Borgo_Vicenza702_Cittadella_pd_Duomo

Euganean kalnai

Ne tik architektūra ar istorija vilioja turistus į Veneto regioną. Italija nuo seniausių laikų garsėja nuostabia gamta. Atvykus į čia būtina pamatyti vieną iš gražiausių jos vietų – Euganean kalnus. Tai ne šiaip kalnai, o nacionalinis draustinis. Čia rasite garsųjį terminių šaltinių kurortą. Taip pat draustinyje laukia malonūs pasivaikščiojimai, kurių metu laukia nepamirštami įspūdžiai. Vaisių sodai sužavės ne mažiau, nei miškai upeliai. Taip pat ši vieta garsėja ir vynuogynais, juk Italija pasaulyje žinoma, kaip puikių vynų gamintoja. Euganean kalnai yra puiki vieta visiems tiems, kurie žavisi gamta ir jos sukurtais stebuklais.

foto_01foto_02

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x