Tirolio regionas

Tirolio regionas daugelį keliautojų vilioja nepažintais gamtos kampeliais ir architektūros statiniais. Į jį kasmet atvyksta milijonai turistų vien tam, kad pažintų gražiausias vietas. Čia puikiai laiką praleis ne tik muziejų mėgėjai, bet ir aktyvaus sporto mylėtojai. Daugybė puikių slidinėjimo trasų laukia Jūsų. Tirolio regiono sostinė Insbrukas taip pat puiki vieta pažinčiai su šiomis apylinkėmis. Žinoma šiame gražiame regione rasite ir kitų puikių vietų turiningam laisvalaikiui ir poilsiui.

2

3Naudersbergo pilis

Naudersbergo pilis 14 amžiuje buvo pastatyta Ant Tirolio regiono kalnų. Nors daugelį metų ji buvo paslaptimis apipinta turtingų grafų šeimos rezidencija, tačiau dabar ji atvira lankytojams. Nuo 1960 metų Naudersbergo pilis tapo viešbučiu, todėl kiekvienas norintis persikelti į senovę, gali apsistoti čia. Pilies architektūra liko nepakitusi. Iš akmens pastatyta keturių aukštų pilis saugoma bokštais. Visa teritorija apsupta aukšta tvora. Iš pilies atsiveria kerintys apylinkių vaizdai į kalnuotas viršūnes. Viduje lankytojus pakeri įspūdingos arkos, lubos dekoruotos freskomis ir tapybos darbais.

NaudersbergCastle

„Erlebnistherme Zillertal” poilsio kompleksas

Terminių šaltinių „Erlebnistherme Zillertal” poilsio kompleksas esantis Fugene yra vienas iš populiariausių visoje šalyje. Čia yra pačios moderniausios vandens ir terminių procedūrų paslaugos. Taip pat lankytojų patogumui visas kompleksas suskirstytas pagal amžiaus grupes. Puikios pirtys, baseinai ir atrakcionai kasdien džiugina lankytojus. Vienas iš mėgstamiausių – didžiulis baseinas po atviru dangumi. „Erlebnistherme Zillertal” poilsio kompleksas yra puiki vieta visiems lankytojams, kurie nori pramogų ar poilsio.

Erlebnistherme Zillertal

Erlebnistherme Zillertal1Vitalberg – Steinol muziejus

Pertisau mieste, greta Anchen ežero, yra įkurtas įdomus Vitalberg – Steinol muziejus. Šalia šio gražaus ežero buvo gaunamos naudingosios iškasenos. Būtent apie jas ir pasakojama muziejuje. Gausi ir įdomi kolekcija leidžia pasinerti į nepažintą požeminį pasaulį. Įėjimas į ekspoziciją primena tikrą tunelį. Kolekcijoje yra vertingi mineralai ir nafta. Čia lankytojų laukia įdomi ekskursija, o po jos būtinai užsukite į greta Vitalberg – Steinol muziejaus esančią kavinę, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į Alpes.

tiroler-steinoel-vitalberg-on-lake-achensee

vitalberg-steinol-museumKufstein tvirtovė

Kufsteino mieste stovi to paties pavadinimo didinga tvirtovė. Jos nepastebėti tiesiog neįmanoma, nes ji stovi ant 92 metrų kalno. Tai svarbus istorinis statinys visame Tirolio regione. Kufstein tvirtovė skaičiuoja daugiau kaip 800 metų. Ji yra viena iš mėgstamiausių turistų vietų. Pakilus funikulieriumi galima gėrėtis nuostabiais vaizdais, o mėgstantys pasivaikščiojimus gali rinktis laiptus. Tvirtovėje veikia Kufstein muziejus.

Kufstein Fortress1

Kufstein FortressKrimml krioklys

Nuostabių gamtos vaizdų mėgėjai Tirolyje būtinai aplanko Krimml krioklį, kuris yra nedideliame Krimmlo kaimelyje. Jis yra pats didžiausias centrinėje Europoje. Aplink krioklį galima pamatyti rečiausius ir gražiausius augalus. Pasivaikščiojimai šiose apylinkėse bus puiki ekskursija ir pažintis su Austrijos gamta. Krimml krioklys krenta nuo 350 metrų aukščio. Čia kiekvienais metais atvyksta daugybė turistų, kurie stebisi šios vietos grožiu.

Krimml Falls

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x