Tenerifės sala

Viena iš garsiausių Ispanijos salų – Tenerifė senai tapo mėgstama turistų vieta ne tik poilsiui, pramogoms, bet ir pažintinėms kelionėms. Ji priklauso Kanarų salynui ir iš visų jo septynių salų yra didžiausia. Tenerifės viduryje susiformavusio kalnų masyvo dėka vyrauja įvairi ekosistema.

tenerifeTenerife-Beaches

Santa Krus de Tenerifė miestas

Pažintį su Tenerifės istorija, kultūra ir pramogomis reikia pradėti nuo Santa Krus de Tenerifė miesto, kuris yra salos sostinė. Jame aplankykite unikalaus futuristinio dizaino operos rūmus, o šalia jų yra ir pagrindinė miesto aikštė – Plaza de Espana. Norintys pasimėgauti saule kviečiami į Las Teresitas paplūdimį. Santa Krus de Tenerifė mieste galima linksmai praleisti laiką naktiniuose klubuose ir baruose, taip pat apsilankyti miesto muziejuose ir parodose.

 santacruzpx Santa-Cruz

Las Canadas del Teide nacionalinis parkas

Las Canadas del Teide nacionalinis parkas yra viena iš lankomiausių Tenerifės vietų. Jame galima grožėtis aukščiausiu Ispanijos kalnu – El Teide, kurio viršūnė iškyla 3718 m virš jūros lygio. Keltuvo pagalba galima pakilti į 3555 m aukštį ir pamatyti nuostabius vaizdus. Parkas garsėja savo augalija, kraštovaizdžiu ir tuo, kad 2007 metais buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros ir paveldo sąrašą. Taip pat  jis yra laikomas vienu iš 12 Ispanijos stebuklų.

parque-nacional-del-teide-caldera-de-las-canadas-tenerife-e1376parque-nacional-de-las-canadas-del-teide-tenerife

Icod de los Vinos drakonmedis

Kanarų salose augantis Icod de los Vinos drakonmedis yra laikomas vienu iš svarbiausių gamtinių, istorinių ir kultūrinių simbolių. Jis vienas iš lankomiausių objektų. Jam jau daugiau kaip 800 metų. Medžio aukštis siekia 22 metrus, o kamieno apimtis storiausioje vietoje – 20 metrų.

Drago20Milenario-

Anaga parkas

Tenerifės saloje esantis Anaga parkas žinomas dėl jame esančios didelės bioįvairovės. Čia atvykę turistai nustemba pamatę tokius neįtikėtinai gražius gamtos vaizdus. Pasivaikščiojimas parko teritorija taps nepamirštama pažintimi su ūksmingais ir saulėtais miškais, karščiu alsuojančių kalnų vietovėmis. Čia augančiose Lauramedžių giraitėse galima pamatyti lauro lapų naudojamų prieskoniams natūralias augimvietes. Anaga parkas įkurtuose kaimuose turistams siūlo paragauti vietinės virtuvės valgių.

parque_rural_anaga

Guimar piramidžių etnografinis parkas

Guimar piramidžių etnografiniame parke galima apžiūrėti stačiakampio formos iš šešių pakopų sudarytas piramides. Jų kilmė iki šiol nėra aiški. Taip pat čia galima apsilankyti muziejuje, kuriame pasakojamos įdomios istorijos apie paslaptingus architektūrinius statinius.

DSCN2238

Las Aguilas džiunglių parkas

Pietinėje Tenerifės dalyje esančiame Las Aguilas mieste yra įkiurtas miesto pavadinimu vadinamas džiunglių parkas. Jis yra vienintelis visoje Europoje. Las Aguilas džiunglių parkas pelnė geriausio zoologinis ir botaninio parko vardą Kanarų salose. Čia lankytojai stebi egzotiškus paukščius, įvairių rūšių beždžiones, liūtus, tigrus, ir kitus laukinius gyvūnus bei augalus. Aktyvaus poilsio mėgėjai gali išbandyti kliūčių ruožą, kuris sudarytas iš kabančių tiltų, tunelių ir virvių.

jungleParkLas_Aguilas_Tenerife

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x