Somerseto grafystės lankytinos vietos

Pietvakarių Anglijos Somerseto grafystė populiari tarp turistų. Čia daugybė lankytinų vietų, kurios juos taip vilioja. Sidro mėgėjai čia ras puikaus skonio ir aromato gėrimus, nes šiame regione auginama daugybė obelų iš kurio gaminamas šis gėrimas. Taip pat klesti žemės ūkis ir turizmas. Somerseto grafystėje turistai atranda daug lankytinų vietų.

Cool Cottages Somerset3

Banwello urvai

Banwello urvai lankytojams atviri kelis kartus per metus. Banwello miestelyje ir jo apylinkėse ši vieta yra pagrindinė lankytina vieta. Pirmieji urvai buvo rasti 1824 metais. Viename iš jų buvo rasta labai daug įvairiausių kaulų ir ragų, dėl to daugelis šią vietą vadina Kaulų urvu. Tuo metu urvo atradimas tapo sensacija visoje šalyje. Iki šiol pagrindiniame urve yra sudėti čia rasti gyvūnų kaulai. Lankytojai akmeniniais laiptais turi nusileisti į požemius, kuriuose ir yra urvai. Urvas labai saugomas, čia net nenaudojamas elektrinis apšvietimas, todėl lankytojai pamato nepakitusį urvą, kurį prieš pora šimtmečių išvydo jo atradėjas.

bonecaveentrancewithvisitorsbonecavewithjohnchapman

Brean Down fortas

Brean Down iškyšulyje galima išvysti stovintį fortą. Jis yra 100 metrų virš jūros lygio. Jo istorija prasidėjo 1860 metais, kuomet reikėjo gintis nuo prancūzų karių puolimų. Tuo karinė paskirtis nesibaigia, nes šis kompleksas buvo skirtas ir tam, kad sunaikinti raketas. Šiuo metu istorinis Brean Down fortas yra svarbus objektas. Čia kasmet apsilanko tūkstančiai turistų. Po pažinties su jo architektūra ir istorija pasivaikščiokite greta jo. Čia labai graži gamta.

Brean Down Fort (1941 Hardstanding in Foreground)Brean_Down_Fort_and_Steep_Holm_-_geograph_org_uk_-_464549

Tropiquaria pramogų kompleksas

26 kilometrus nutolus nuo Tonton miesto yra Tropiquaria pramogų kompleksas. Jis buvo pastatytas 1930 metais. Čia yra zoologijos sodas, kuris įrengtas Afrikos ir tropikų temomis. Lankytojai gali pamatyti daugybę egzotinių gyvūnų. Tarp jų yra lemūrai, mangustai, laukinės katės. Tropiquaria pramogų komplekse yra Radijo muziejus, Lėlių teatras, vaikų žaidimų aikštelės. Poilsiui siūloma apsilankyti restoranuose ir kavinėse. Tai puiki vieta visai šeimai.

Tropiquaria pramogų kompleksas

Stembridge malūnas

Stembridge malūnas – paskutinis išlikęs šiaudinio stogo tipo vėjo malūnas Anglijoje. Jis čia stovi nuo 1822 metų. Per daugelį metų čia vyko įvairūs gaisrai, žemės drebėjimai ir uraganai, tačiau ji išliko. Buvo atlikta daug rekonstrukcijų. Šiuo metu Stembridge malūnas yra istorinis paminklas, kuris svarbus visoje šalyje. Valstybė skyrė paramą tam, kad jis būtų dar kartą restauruojamas. Nepaisant atliekamų darbų malūnas sulaukia didelio susidomėjimo.

malūnas

East Somerset geležinkelis

Istorinis East Somerset geležinkelis yra puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Kelias, kuriuo siūloma leistis į ekskursiją, tęsiasi apie 4 kilometrus. Istorija šio geležinkelio prasideda 1856 metais. Iki šiol čia pristatomi išlikę dyzeliniai garvežiai. Kremron stotyje, kuri priklauso turistiniam maršrutui, yra muziejus. Lankytojams siūloma keliauti senoviniu traukiniu. Kelionės metu Jūs išvysite gražiausias šio regiono vietas ir traukinių stotis.

East Somerset RailwayEast Somerset Railway1

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x