Salou

Salou – nedidelis, tačiau vienas iš populiariausių Katalonijos kurortų. Tinkamas poilsiui ir pramogoms. Taip jį apibūdina miesto svečiai. Trijų kilometrų paplūdimys, architektūros ir istorijos paminklai, daugybė barų, kavinių ir restoranų. Daugelis kurortą vadina „Europos paplūdimiu“. Taip pat Salou turi puikius naktinius klubus, tad naktinės linksmybės patiks mėgstantiems linksmintis iki paryčių. Juk tai naktinių linksmybių kurortas.

13

Passeig de Jaume I el Conqueridor paplūdimys

Passeig de Jaume I el Conqueridor paplūdimys yra pats geriausias Salou apylinkėse. Palmių alėjų apsuptyje galima ramiai pasėdėti ant suoliukų. Grožintis gražiais vaizdais apima ramybės pojūtis. Čia daugybė mažų jaukių restoranų su didžiuliais fontanais. Ypatingai Passeig de Jaume I el Conqueridor paplūdimyje gražu vakare, kuomet čia galima sutikti romantikos išsiilgusias poras. O štai nuo pat ryto mėgstantys saulės ir vandens vonias susirenka užsiimti geriausias vietas.

01-passeig-jaume-i-copia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Salou miesto parkas

Kurorte esantis Salou miesto parkas kviečia pasivaikščioti vingiuotais ir išpuoselėtais takeliais. Tai viena iš gražiausių šio miesto vietų, kuri yra pačiame miesto centre. Gamtos prieglobstis ypatingai mėgstamas karštomis vasaros dienomis. Nors parkas yra nedidelis, tačiau augalų įvairovė sužavi lankytojus. Čia labai ramu, gražu ir švaru. Salou miesto parkas karštomis dienomis kviečia užsukti į vieną iš čia esančių kavinių, kuriose galima paragauti labai skanių ledų ar atsigaivinti šaltais gėrimais. Taip pat parko teritorijoje stovi Katalonijos sodyba, kuri buvo pastatyta 1974 metais. Čia siūloma įsigyti vietinių amatininkų gaminius.

salou park

Barceloneta gatvė

Barceloneta gatvė – viena iš populiariausių prekybinių Salou gatvių. Šiame rajone galima rasti geležinkelio stotį ir turgų. Barceloneta gatvė prasideda nuo Bonet aikštės. Einant ja iš visų pusių Jus apsups daugybė parduotuvėlių siūlančių įvairiausias prekes. Čia prekiaujama tiek vietinės gamybos, tiek ir importuotais drabužiais, avalyne, papuošalais. Pavargus nuo apsipirkinėjimo galima ramiai pasėdėti čia esančiame restorane ar kavinėje. Juose gausus pasirinkimas ispaniškų gėrimų.

barceloneta

Salou iškyšulys

Gamtos vaizdų pasiilgę keliautojai būtinai turi pamatyti Salou iškyšulį. Jis yra vos už kelių kilometrų į kurorto šiaurę. Salou iškyšulys randamas tarp Cala Llenguadents ir Platja Capellans paplūdimių. Tai iš tiesų įspūdingai graži vieta. Čia daugiausia uolėtų vietų, yra 1858 metų švyturys. Norintys pasigrožėti vaizdais turi ateiti į iškyšulyje įrengtą apžvalgos aikštelę. Iš čia atsiveria nepakartojama panorama ne tik į jūrą, bet ir į miestą. Turistams siūloma apsistoti iškyšulyje įkurtame viešbutyje.

iškyšulysiškyšulys1

Costa Caribe vandens parkas

Costa Caribe vandens parkas – vienas iš geriausių Ispanijos vandens parkų. Tai nepamirštamas vandens rojus, kuriame gausu pramogų tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Costa Caribe vandens parkas užima apie 34 tūkstančius kvadratinių metrų. Čia rasite įvairias vandens čiuožyklas, baseinus, amerikietiškus kalnelius, kurie siekia 12 aukštų pastato aukštį. Iš viso čia veikia 16 atrakcionų.

costa aquaticparque-acuatico-de-portaventur

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x