Populiariausi Tirolio slidinėjimo kurortai

Daugybė žmonių negali gyventi be slidinėjimo. Europoje yra puikių šiam aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui skirtų kurortų. Vieni iš populiariausių yra Austrijoje. Nuostabios gamtos apsuptyje galima rasti puikių slidinėjimo kurortų Tirolio regione. Čia kasmet atvysta milijonai slidininkų. Puikios trasos, tinkamas oras ir daugybė sniego. Kas gali būti geriau?

2

1Kappl slidinėjimo kurortas

Nors Kappl slidinėjimo kurortas yra nedidelis, tačiau jo populiarumas labai didelis. Ramus kurortas kasmet sutraukia daugybę slidininkų ir snieglentininkų iš viso pasaulio. Kokia jo populiarumo paslaptis? Čia visuomet rasite gerą sniegą. Juk šis kurortas yra 2700 metrų aukštyje. Taip pat tai yra puiki vieta ir šeimoms su vaikais. Čia yra puikios slidinėjimo mokyklos bei įvairios pramogos. Dauguma trasų yra mėlynos ir raudonos. Bendras ilgis apie 40 kilometrų.

Kappl Ski Resort kurortas1

Kappl Ski Resort kurortasSoelden slidinėjimo kurortas

Tarptautinis Soelden slidinėjimo kurortas žinomas visame pasaulyje žiemos sporto mėgėjams. Čia vyksta tarptautinės slidinėjimo varžybos, į kurias atvyksta viso pasaulio dalyviai. Jis labai populiarus dėka puikios geografinės padėties. Visų trasų ilgis siekia apie 140 kilometrų. Nuo spalio iki kovo mėnesio čia visuomet galima rasti sniego. Tokios garantijos labai patinka poilsiautojams, kurie čia vyksta aktyviai praleisti laiką.

Soelden Ski Resort

4.5Kirchberg slidinėjimo kurortas

Kirchberg slidinėjimo kurortas – vienas iš pirmųjų Austrijos slidinėjimo kurortų. Jis labai mėgstamas pradedančiųjų slidininkų, nes profesionalams čia nebūtų ką veikti. Šis kurortas jaukus ir praktiškas. Taip pat jame labai daug poilsiaujančių šeimų. Kurortas pritaikytas ir vaikams, todėl tai tokioms šeimoms tampa dideliu privalumu. Daugiausia čia galima rasti mėlynųjų trasų, o raudonųjų čia išvis nėra. Štai kodėl pažengusiems slidininkams čia trūksta veiklos. Be šių paslaugų Kirchberg slidinėjimo kurorte didelio populiarumo sulaukia pėsčiųjų žygiai ir jodinėjimas žirgais uždaroje teritorijoje.

Kirchberg slidinėjimo kurortas

Kitz-Kirchberg_031(1)Seefeld slidinėjimo kurortas

Seefeld slidinėjimo kurortas yra pats žinomiausias visoje Austrijoje. Čia galima rasti ne tik geriausias slidinėjimo trasas, bet ir daugybę kitų žiemos pramogoms skirtų paslaugų. Žiemos sportui čia yra pati geriausia vieta. Seefeld slidinėjimo kurortas didžiuojasi tuo, kad net 3 kartus čia buvo surengtos olimpinės žaidynės. Bendras visų trasų ilgis siekia 200 kilometrų. Kadangi trasos puikiai apšviestos, tai čia galimas naktinis slidinėjimas. Kurorte veikia slidinėjimo mokyklos, yra trasos vaikų slidinėjimui, čia renkasi ir snieglentininkai. Jeigu planuojate atostogas, tai kalėdiniu laikotarpiu verta atvykti į šį slidinėjimo kurortą. Tuo metu čia įspūdingai gražu.

Seefeld

schi-seefeld_atIndexSt. Anton slidinėjimo kurortas

1300 metrų aukštyje esantis St. Anton slidinėjimo kurortas turi 260 kilometrų slidinėjimo trasas. Įvairių sudėtingumo trasos laukia tiek pradedančiųjų, tiek ir profesionalų. Čia rasite ir čiuožyklas, sniego parkus ir daugybę žiemos pramogų. St. Anton slidinėjimo kurortas atviras nuo gruodžio iki balandžio mėnesio. Kiekvienas čia puikiai praleis laiką.

st-anton-piste_2432029b

Ski resort St. Anton

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x