Populiariausi Bavarijos kurortai

Pietryčių Vokietijos žemė – Bavarija yra didžiausia šalies žemė. Jos sostinė ir didžiausias miestas – Miunchenas. Labiausiai keliautojus čia vilioja nuostabaus grožio kraštovaizdis. Miškai, Alpių kalnai, pievos. Tikrai sužavės turistus daug lankytinų vietų, tarp kurių yra puikūs kurortai. Poilsis juose nuostabios gamtos apsuptyje tikrai patiks. Juk Bavarijos kurortai garsėja savo populiarumu.

weissblauer-himmel-ueber-bayern-eb9a5a53-47a0-4ebf-92e1-1046613e915bbayern

Prien am Chiemsee kurortas

Prien am Chiemsee – nedidelis Bavarijos kurortas. Čia patiks ne tiems, kurie negali poilsiauti be šurmulio ir daugybės linksmybių. Prien am Chiemsee kurortas tinkama vieta ramaus poilsio mėgėjams. Čia nėra labai daug turistų, todėl patiks ramybės ir gražių vaizdų ištroškusiems keliautojams. Šiame kurorte laukiami ir sveikatą norintys sustiprinti žmonės. Miestelyje yra įkurtos kelios klinikos ir dirba privatūs gydytojai. Švarus oras, nuostabūs gamtos vaizdai, ramybė ir galimybė atsipalaiduoti puikiai suderinama su viešnage Prien am Chiemsee kurorte.

IMG_6219-e1355210122879untitled1

Altoetting kurortas

Nedidelis Altoetting kurortas žinomas ne tik Vokietijoje, bet ir daugelyje kitų šalių. Kuo jis toks ypatingas? Altoetting yra religijos centras. Pirmą kartą jis buvo paminėtas 8 amžiuje. Tuomet buvo pastatyta bažnyčia. Šv. Mergelės Marijos apsireiškimas tuomet, kai nuskendo berniukas. Rašytiniai šaltiniai teigia, kad jis atsigavo. Nuo tada jis laikomas šventa vieta. Be to, mieste randamos įvairios įdomios lankytinos vietos. Viena iš žinomiausių – Hotel zur Post viešbutis. Šiam pastatui daugiau kaip 7 šimtmečiai. Viešbutis yra vienas iš seniausių visame Bavarijos regione.

179a34ba927aa59b9a49b7610dd920069

Linderhof kurortas

Linderhof kaimas ribojasi su nuostabaus grožio to paties pavadinimo rūmų ir parkų kompleksu. Šis kurortas labai populiarus dėl kerinčių gamtos vaizdų. Kurorto svečių patogumui čia įkurti labai geri viešbučiai, kurie atspindi alpių architektūros stilių. Taip pat rasite puikias kavines, kuriose patiekiami puikūs valgiai. Jei susiruošite keliauti į Linderhof kurortą, tai atminkite, kad reikėtų nakvynei vietą rezervuoti anksčiau, nes čia visais metų laikais nuolat yra keliautojų. Didžioji dauguma čia apsistoja atvykdami pamatyti Linderhof rūmus.

Linderhof VillageLinderhof_Palace_Arbour_2011

Grasvang kurortas

Aukštutinėje Bavarijoje yra Grasvang kurortas. Kaimas buvo įkurtas apie 1330 metus. Tai nedidelė gyvenvietė, kuri klesti dėka turizmo ir naminių ūkių. Daugiausia poilsiautojų čia atvyksta dėl nuostabios gamtos, tačiau čia atrandamos ir lankytinos vietos, pavyzdžiui, labai lankomas yra 1694 metų bokštas ir raižyto medžio dirbtuvės. Visą kaimą puošia tokios raižyto medžio detalės esančios ant namų. Šaltuoju metų laiku čia galima slidinėti, o šiltuoju mėgautis gamta. Kiekvienais metais birželio mėnesį kurorte organizuojamas gyvūnų ganymo festivalis.

Ortskern_Graswang-bjs110627-01Feuerwehr_Graswang-bjs110627-01

Rothenburg ob der Tauber kurortas

Vienas iš gražiausių Bavarijos miestų – Rothenburgas. Jis buvo įkurtas 970 metais, o 1172 metais gavo miestą teises. Turistai šį miestą labai mėgsta. Daugelis sako, kad atsiduria tarsi pasakoje. Čia daug gražių lankytinų vietų. Mieste stovi unikali gotikos Šv. Jokūbo bažnyčia. Ji sužavės didinga viduramžių mozaika. Miesto rotušė ir jos 60 metrų bokštas išties atrodo įspūdingai, o miesto architektūrai suteikia žavesio. Rothenburg ob der Tauber kurortas – vieta, kurioje liks sužavėti visi turistai.

628x4711111castlesgermany1-10272011_panoramic

Bad Kissingen kurortas

Bad Kissingen yra mineralinis kurortas. Tai populiari vieta, kurioje dažnai apsistodavo ir apsistoja garsūs politikos ir pramogų pasaulio atstovai. Nuo 1857 metų kurortas buvo paskelbtas Rusijos caro Aleksandro II mėgstama poilsio vieta. Nuo 1999 metų Bad Kissingen kurortas tapo vienu iš populiariausių šalies kurortų. Čia gydomi įvairūs susirgimai, todėl norinčiųjų pasveikti ar sustiprinti sveikatą tikrai netrūksta. Pats miestas labai gražus. Čia daugybė parkų ir skverų. Pagrindinis lankytinais objektas – mineralinio vandens šaltinis, kuris turi gydomųjų savybių. Būtent dėl jo čia atvyksta daugybė žmonių, kurie nori pasveikti.

bad20kissingen

Nordlingen kurortas

Nordlingen miestas įkurtas neįprastoje vietoje – meteorito krateryje. Ne tik tuo jis nustebina savo svečius, bet ir miesto gynybine siena. Visi norintys patekti į kurortą tai gali padaryti tik per vienus vienintelius vartus. Tai tarsi kelionė į viduramžių miestą, juk 3 šimtmečius čia nevyko statybos. Puiki architektūra ir atmosfera traukia turistus pažinti miesto paslaptis. Atvykus į Nordlingen kurortą būtina apsilankyti Riz kraterio muziejuje, kuriame sužinosite daug įdomybių. Liepos mėnesiais mieste vyksta senas tradicijas turinti šventė. Nordlingen kurortas patiks poilsio nortiniems svečiams.

Noerdlingen resortNoerdlingen resort1

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x