Pjemonto regiono gražiausios vietos

Žavingasis Pjemontas – regionas šiaurės vakarų Italijoje. Vakaruose jis ribojasi su Prancūzija, o šiaurėje su Šveicarija. Regiono sostinė – Turinas. Pirmą kartą Pjemontas buvo paminėtas 13 amžiuje. Tai regionas, kuris keliautojus sužavi nuostabiomis kalvotomis vietovėmis ir vynuogynais. Čia atvykstama ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir žiemą. Juk čia yra vienas iš geriausių slidinėjimo kurortų. Neišvykite iš Pjemonto neparagavę triufelių ir šokolado.

World___Italy_Italia_Italy_Piemonte_Treiso_landscapes_wallpaper_043386_

Courmayeur-Piemonte-Italy

Martini Asti vynuogynas

Martini Asti vynuogynas yra Pjemonto regione. Iš šių vynuogių gaminami alkoholiniai gėrimai žinomi visame pasaulyje. Pasaulinę šlovę jie pelnė dėka puikaus aromato ir nuostabaus skonio. Martini kompanija buvo įkurta 1847 metais ir iki šiol išlaiko savo populiarumą. Šiuo metu per metus yra parduodama daugiau kaip 80 milijonų Martini Asti butelių. Turistams siūloma išskirtinė galimybė apsilankyti vynuogynuose ir iš arčiau susipažinti su gamybos procesu.

astiweinberg_piemonte_gross-960x4471

Isola di San Giulio sala

Neįprastai gražių gamtos vaizdų ir architektūros gerbėjai atvykę į Pjemonto regioną turi išskirtinę galimybę pamatyti Isola di San Giulio salą. Archeologinių tyrinėjimų metu buvo nustatyta, kad pirmieji gyventojai čia apsigyveno dar geležies amžiuje. Viduramžiais sala tapo puikia gynybos vieta. Gotikos freskos, baroko lipdiniai, architektūros paminklai sužavės visus čia atvykusius. Isola di San Giulio sala traukia ir tuo, kad joje yra daug slaptų požemių. Per visą salą eina siaura gatvelė, kuria einant galima pamatyti visus įdomiausius lankytinus objektus. Pats svarbiausias – Šv. Giulio bažnyčia.

1024px-OrtaSanGiulio&IsolaSanGiulio

Delle Piane rūmai

Delle Piane rūmai yra pasakiško grožio architektūros paminklas, kurį galima rasti atvykus į Novi Ligurre miestą. Tai žinomiausias 18 amžiaus apylinkių statinys, kurį gausiai lanko turistai. Jis išsiskiria dekoracijomis. Šiuo metu Delle Piane rūmuose yra daugybė įmonių ofisų. Turistai gali pastato architektūra grožėtis visą laiką.

Novi_Ligure_-_Palazzo_Cambiaso_Negrotto_(poi_Dellepiane)17520palazzo20dellepiane0novi

Serravalle Designer outletas

Italija ir apsipirkimai daugeliui neatsiejami. Atvykus į šią šalį galima ne tik puikiai praleisti laiką lankantis lankytinuose objektuose, bet ir apsipirkti. Tam puikiai tinka Serravalle Designer outletas, kuris randamas Pjemonto regione. Ar žinojote, kad jis lankomiausias? Juk šis autletas yra pats didžiausias Europoje. Pastatai pristato pjemontišką stilių. Apie 180 madingiausių drabužių parduotuvių laukia pirkėjų. Įsigyti čia galima daug prekių, pradedant nuo parfumerijos ir baigiant drabužiais. Po sunkaus apsipirkinėjimo galima užsukti į vieną iš čia veikiančių restoranų.

serravalle-designer-outlet-shopping-tourserravalle-designer-outlet

Palazzo delle Comunita

Istorinis pastas Palazzo delle Comunita stovi Orta San Giulio Motta aikštėje. Savo istoriją statinys pradėjo 1582 metais. Tuo metu tai buvo miesto valdžios posėdžių rūmai. Klasikinis stilius su baroko stiliaus elementais. Toks derinys puikiai atrodo šalia kitų aikštės istorinių pastatų. Lankytojams Palazzo delle Comunita atviras kiekvieną dieną, todėl visi norintys gali čia apsilankyti ir susipažinti su statinio istorija.

7171496380_0bffcb7d75_z

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x