Palma de Maljorka

Ispanijos Maljorkos saloje Palma de Maljorka miestas yra Balearų salų administracinis centras. Puikus kurortas, kuriame išvystytas turizmas. Nenuostabu, kad dauguma renkasi atostogas būtent šioje saloje. Geri viešbučiai, gražūs paplūdimiai, skanus maistas kavinėse ir restoranuose, žymios lankytinos vietos patiks Maljorkos svečiams.

Town-Square-Palma-de-Mallorca-Spainbild_3_kathedrale_palma_de_mallorca

Šv. Marijos katedra

Šv. Marijos katedra yra viena iš svarbiausių lankytinų šio miesto vietų. Vietiniai gyventojai ją vadina La Seu. Šv. Marijos katedra stovi gražioje vietoje – ant pakrantės. Gotikos stiliaus statinys siekia 120 metrus aukščio. Katedra buvo pradėta statyti 1229 metais ir iki šiol džiugina savo grožiu. 20 amžiuje jos rekonstrukcijos darbus vykdė garsusis Antonio Gaudi. Jo dėka katedroje buvo įvesta elektra. Įspūdingai atrodo vakarų pusėje esantis langas – rožė. Šis gotikos langas, ant kurio matosi rožė, yra didžiausias visame pasaulyje.

catedral_de_palma_de_mallorcaCatedral de Santa Maria

Bellver pilis

Ant kalno stovinti Bellver pilis yra išskirtinis architektūros paminklas. Jis išsiskiria savo forma, nes ispanų architektūroje nėra būdingos apskritimo formos pilys. Trys apsaugos bokštai saugo pilį, o ketvirtasis stovi atskirai. Jis yra sujungtas tiltu. 14 amžiuje pastatyta Bellver pilis labai gerai išsilaikė iki mūsų dienų. Lankytojams siūloma pakilti į pilyje esančią apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria gražus vaizdas.

bellver_castleFinca-urlaub-Mallorca-3

Almudaina rūmai

Almudaina rūmai patenka į seniausių Ispanijos rūmų sąrašą. Svarbiausia jų puošmena – Karališkasis sodelis. Jame yra Šv. Anos koplytėlė. Tuo tarpu įžengus į rūmus labiausiai lankytojų žvilgsnius traukia Karališkojo sosto gotikos stiliaus salė. Taip pat populiarios arabiškosios pirtys, tiksliau jų liekanos. Šiuo metu Almudaina rūmuose įkurtas Nacionalinis karo muziejus.

Palau de la Almudaina - Palma de MallorcaAlmudaina rūmai

De le Mar parkas

De le Mar parkas yra vienas iš nedaugelio žaliųjų zonų šiame mieste. Viduržemio jūra skalauja parko krantinę ir traukia ne tik miesto gyventojus, bet ir svečius. Savo lankytojams parkas siūlo ne tik pasivaikščiojimus, sportą ir pasisėdėjimus, bet ir apsilankyti meno galerijoje. Ji yra neįprastoje vietoje – parko senosios miesto sienos rūsiuose.

EPSON DSC pictureparc-de-la-mar_2312201

Paseo Maritimo bulvaras

Paseo Maritimo bulvaras yra pats gražiausias visoje Maljorkoje. Jis buvo suprojektuotas 1950 metais, kad būtų sujungtas uostas su kitais miesto rajonais. Iš Palma de Maljorkoje esančio bulvaro atsiveria puikus vaizdas į Viduržemio jūrą ir uostą, o žengiant juo galima grožėtis žaliuojančiomis palmėmis, marmuro plytelėmis, laivais.

bulvaraspaseo-maritimo-500

Palma de Mallorca uostas

Palma de Mallorca uostas yra pagrindinis uostas Balearų salyne. Jis išsiskiria savo aukštu ekologiškumu, funkcionalumu ir gamtos grožiu. Visa uosto aikštelė užima 73 530 kvadratinių metrų. Paseo Maritimo pakrantėje esantis Palma de Mallorca uostas užsiima ne tik krovinių plukdymu, bet ir laivų remontu bei kruizais. Taip pat norintys gali užsisakyti plaukiojimus jachtomis. Iš jūros pusės galima pamatyti svarbius Palma de Mallorca miesto lankytinus objektus.

New-Discount-Programme-for-the-loyalest-customers-of-Marina-Port-de-Mallorca-Marina-Palma-Cuarentena-andPuerto de Palma de Mallorca

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x