Oja

Oja, esanti Graikijos Santorini saloje, yra romantiškiausias pasaulio miestas. Specialiai turistams, kurie apsistoja ne šiame mieste yra organizuojamos ekskursijos iš kitų šios salos vietų. Ekskursijos metu jei atvežami rytais ar vakarais tam, kad pasigrožėti saulėlydžiu ar saulėtekiu. Tokie vaizdai verti prabangių kelionių knygų viršelių.

 IMG_53440_12b24b_8526bfdb_XL

Venecijos tvirtovė

Šiaurės rytuose Santorino saloje esančioje Ojoje stovi Venecijos tvirtovė. Tai viena iš populiariausių lankytinų vietų šiame nuostabiame mieste. Ypatingai tvirtai pastatyta tvirtovė tarnavo kaip stebėjimo postas. Joje įrengta labai gera apžvalgos aikštelė iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į miestą ir jūrą. Venecijos tvirtovė yra puiki vieta stebėti garsiuosius saulėtekius. Turistams siūloma ne tik iš pakrantės stebėti kerintį vaizdą, bet ir išsinuomojus valtį iš vandens.

Венецианская крепость в Ие2Венецианская крепость в Ие

Kaldera

Iš įvairiausių pasaulio šalių turistai atvyksta pamatyti žymiosios Kalderos. Organizuojami kruizai, kurių metu plaukiama iš arti pamatyti šio stebuklo. Tai sala, kuri po vieno stipraus, manoma, kad 15, o kitų šaltinių teigimu 16 amžiuje prieš mūsų erą, ugnikalnio išsiveržimo metu pateko po jūros vandeniu. Pusmėnulio formos sala vis dar seismiškai aktyvi. Tai iš tiesų kerintis vaizdas, kuris žavi visus čia apsilankiusius.

cruises-to-greece-santorini-calderaThe_Santorini_Caldera

Oja vėjo malūnai

Viena iš lankomiausių Oja vietų – Oja vėjo malūnai. Baltos spalvos malūnai, nors ir didesni nei visi kiti statiniai šiame mieste, tačiau dėl vienodo sniego baltumo, jie sukuria nuostabią architektūrinę kompoziciją. Anksti ryte čia organizuojamos turistų ekskursijos, nes tekant saulei jie atrodo įspūdingai. Minios lankytojų skuba įamžinti savo fotoaparatuose šį nepakartojamą vaizdą.

gr1_0203

Senasis Oja uostas Amuoda

Senasis Oja uostas Amouda vadinamas Egėjo jūros perlu. Šioje vietovėje dar 5 a. pr. m. e. gyveno žmonės, o šioje vietoje išvysite jų palikimą. Tai viena iš svarbiausių vietų, kurias būtina aplankyti atvykus į šį nedidelį, bet labai gražų miestelį. Iš čia atsiveria nuostabi panorama: žydrai žalias jūros vanduo, žydras dangus, raudonos spalvos uolos ir žymioji Kaldera.

portport1

Amouda įlanka

Jeigu mėgstate šviežią žuvį ir jūros gėrybės, tai keliaukite į Amouda įlanką. Čia visuomet siūloma įsigyti arba užsukti į esančią kavinę ar restoraną ir paragauti Santorini salos virtuvės patiekalų. Įlankoje esantis paplūdimys labai mėgstamas vietos gyventojų, o patys drąsiausi pasiryžta šokti nuo uolos į skaidrų ir ypatingai švarų vandenį. Netoli nuo Amouda įlankos yra Šv. Nikolajaus koplytėlė, kuri taip pat verta dėmesio.

Amoudi bay located below Oia village  in Santorini, Greece

Sigalas vyno gamykla

Nuo 1991 metų Sigalas vyno gamykla pasaulinio lygio konkursuose užima aukščiausias pozicijas. Čia gaminamas vienas iš geriausių vynų. Organizuojamų ekskursijų metų sužinosite visą gamybos procesą ir galėsite degustuoti pasirinktas vyno rūšis. Be to, degustavimo salė įkurta taip, kad lankytojai galėtų stebėti saulėtekius ir saulėlydžius.

domaine-sigalas-2sigalas

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x