Muziejai Vienoje

Austrijos sostinė Viena sužavi visus, kurie atvyksta į ją. Tai nuostabus miestas, kuriame kiekvienas ras daugybę įdomių vietų. Vienos iš jų – muziejai. Vienoje jų yra labai daug, todėl kiekvienas pagal poreikius gali pasirinkti jiems patinkančius. Daugelyje iš jų saugomi labai vertingi eksponatai, tad nepraleiskite progos juose apsilankyti.

2

1Johano Štrauso muziejus

Lankytis Vienoje ir neužeiti į Johano Štrauso muziejų neįmanoma. Jis yra viena iš mėgstamiausių vietų. Muziejus įkurtas prestižiniame Vienos rajone. Čia esantis muziejus supažindina su garsiojo austrų kompozitoriaus ir dirigento Johano Štrauso gyvenimu ir kūryba. Šiame name, kuriame yra saugomi vertingi eksponatai, kompozitorius sukūrė patį garsiausią kūrinį – „Žydrasis Dunojus“. Verta paminėti, kad šis kūrinys iki šiol yra neoficialus Austrijos himnas. Muziejuje lankytojai pamatys Štrauso muzikinius instrumentus, baldus ir likusius asmeninius daiktus.

Johann Strauss museum, Praterstrasse 54, Vienna, Austria, Europe

Johann_Strauss_Museum_Zipser_5Zigmundo Froido muziejus

Visiems, kurie domisi psichologija verta apsilankyti Zigmundo Froido muziejuje, kuris Vienoje yra viena iš populiariausių. Garsiojo austrų neuropatologo, psichiatro, psichologo ir psichoanalizės pradininko namai atviri lankytojams. Čia saugoma labai daug eksponatų. Šiame name Z. Froidas gyveno beveik 50 metų. Pats namas buvo pastatytas 1889 metais. Zigmundo Froido muziejus buvo įkurtas 1971 metais. Čia yra net 15 kambarių, kurie paskirti ekspozicijai. Lankytojai gali pamatyti autentiškus baldus, kurie stovi darbo ir gyvenamuosiuose kambariuose. Be to, muziejuje yra didžiausia biblioteka visoje Europoje, kurioje yra daugiau kaip 35 tūkstančiai knygų psichoanalizės temomis.

Freudmuseum20(13)

freud_exhibition_04Šokolado muziejus

Viena garsėja ne tik kompozitoriais, bet ir šokolado gamyba. Į miestą atvykę keliautojai gali apie šokoladą ir jo gamybą bei istoriją sužinoti apsilankę Šokolado muziejuje. Jis įkurtas kartu su šokolado fabriku. Čia gaminami patys įvairiausi šokoladai tiek pagal dydį, tiek pagal rūšis. Lankytojams siūloma įdomi programa, kurios metu rodomas filmas apie šokoladą, pamatomas didelis šokolado fontanas ir vedama ekskursija po fabriką. O galiausiai vyksta šokolado degustacija. Po ekskursijos galima įsigyti skanėstų.

Chocolate Museum

Madame Tussauds vaškinių figūrų muziejus

Madame Tussauds vaškinių figūrų muziejus Vienoje kviečia visus į nuostabią ekskursiją, kurios metu pamatysite garsiausius pasaulio muzikos, kino, politikos ir kitų sričių garsių žmonių vaškines figūras. Lankytojai visuomet su susižavėjimu kalba apie patirtus įspūdžius. Juk visos figūros kruopščiai kurtos daugelio sričių profesionalų. Nors Vienoje esantis Madame Tussauds vaškinių figūrų muziejus buvo atidarytas nesenai, tačiau jau spėjo sutraukti daugybę lankytojų.

Madame Tussauds vaškinių figūrų muziejus

Madame Tussauds vaškinių figūrų muziejus2Neue Burg muziejus

Įspūdingo dydžio Hofburgo rūmuose įkurtas Neue Burg muziejus. Lankytojai čia gali pamatyti net 19 kiemų, o rūmuose yra net 60 laiptų, kuriais galima patekti į skirtingus rūmų kambarius. Dideliuose rūmuose esantis muziejus patiks visiems, kurie domisi istorija, architektūra ar vertina interjero grožį. Neue Burg muziejus labai mėgstamas lankytojų ne tik kaip eksponatų apžiūrai, bet ir pasivaikščiojimams.Partherdenkmal, Ephesos Museum Wien

Neue_Burg_vor_Burggarten_-_Hofburg_-_Wien_-_05

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x