Leipcigas

Rytinėje Vokietijos dalyje esantis Leipcigas visame pasaulyje garsėja savo rengiamomis mugėmis, į kurias atvyksta daugybė lankytojų iš įvairių šalių. Tai kultūros miestas, kuriame susipažinsite su Bachu, muzika, menu, muziejais ir istorija. Spalvingas ir šurmuliuojantis Leipcigas traukia lankytojus čia vėl ir vėl sugrįžti.

iuuq_NV_00tubujd_SL_qbopsbnjp_SL_dpn0qipupt0psjhjobm029728252_SL_kqhLeipzig__4680_RET_1024x768

Madler pasažas

Istoriniame Leipcigo senamiestyje esantis Madler pasažas yra svarbi prekybos vieta. Nuo 1530 metų čia buvo įkurtas „Auerbachs Hof“ turgaus ir mugių kompleksas. Požemiuose buvo atidarytas vyno rūsys, kurią išgarsino Johanas Volfgangas Gėtė. Šiuo metu čia daugybė prabangių butikų, Restauracijos centras ir įmonės.

auerbachs-kellermadler-passage-800

Auerbacho vyno rūsys

Garsusis Auerbacho vyno rūsys buvo atidarytas 1525 metais, tačiau jis išgarsėjo tik Johano Volfgango Gėtės dėka. Prieš įeinant į rūsį išvysite Fausto ir Mefistofelio skulptūrą. Ji stovi ne veltui, nes būtent šio garsiojo kūrinio dėka išgarsėjo senoji vyninė. Ji suskirstyta į šias zonas: Mefistofelio barą, statinių rūsį ir Didžiąją salę. Nepraleiskite progos ne tik nusifotografuoti šalia garsiojo Fausto ir Mefistofelio, bet ir įvertinti aromatinguosius vynus.

gastronomy-restaurant_grosser_keller--grosser_keller_startseite-2fc8eavenue_auerbachs_keller_the_grosser_keller_with_a_big_barrel_of_wine_leipzig_conference_hotel_venue_2096

Bacho muziejus

Johanas Sebastianas Bachas – garsiausias pasaulio baroko epochos kompozitorius ir vargonininkas. Jo garbei Leipcige, jo gimtajame mieste, įkurtas Bacho muziejus, kuriame rengiami įvairūs spektakliai ir tarptautiniai festivaliai bei konferencijos. Ekspozicijoje rasite daug jo asmeninių daiktų, vertingus archyvus ir kūrinius. Šiame name, kuriame yra muziejus, jis gyveno nuo 1723 metų iki pat savo mirties.

Bachmuseum_1240x510Px_web

Senoji rotušė

Senoji rotušė yra Markt aikštėje, kuri randasi Leipcigo vakarinėje dalyje. Dėka savo dydžio architektūrinis statinys puikiai gali dominuoti aikštės ansamblyje. Senoji rotušė yra vienas iš paskutiniųjų Vokietijoje išlikusių renesanso epochos statinių. Šiuo metu čia įkurtas Leipcigo istorijos muziejus. Vertas dėmesio čia esantis restoranas, pokylių salė, Mendelsono salė ir vėlyvojo baroko Krikščioniškoji salė.

altes-rathaus

Auenvald ir Auenze parkas

Auenvald ir Auenze parkas yra puiki poilsio vieta Leipcige. Čia tyvuliuoja gražus Auenvald ežeras ir Auenze miškas. Žaliuojantys medžiai dengia didelę pakrantę ir sukuria gražias poilsio oazes. Parką labai lengva rasti, nes jis tęsiasi beveik per visą miestą. Prasideda žalioji zona nuo šiaurinės miesto dalies ir tęsiasi iki pietinės. Čia patiks ir žvejams, nes įrengtos specialios žvejybos vietos, o mėgstantys ne tik ramiai gulėti ant pievos ar tiesiog vaikščioti galės įsikurti barbekiu kepimo vietose. Čia įrengtos specialios kepsninės. Ne veltui Auenwald ir Auenzee parkas yra labai mėgstama miesto gyventojų vieta.

55481_603x354

Belantis pramogų parkas

Belantis pramogų parkas Leipcige džiugina tiek suaugusiuosius, tiek ir mažuosius jo lankytojus. Komplekso centre stovi didinga pilis, kuri savo svečius nukelia į senovę. Parke galima rasti įvairiausių atrakcionų ir žaidimų. Norintys smagių pramogų turi užeiti į svečius pas faraonus ir Olimpo dievus. Ne tik pasilinksminti čia ateina lankytojai, nes nuostabių ežerų apsuptyje galima pasivaikščioti grožintis gamta.

belantisteaser_Goetterflug_300x200

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x