Las Palmas

Las Palmas yra Kanarų salos šiaurės rytuose, kuri priklauso Ispanijai. Daugiakultūrinis miestas puikiai žinomas turistams dėl čia esančių puikių paplūdimių – Las Canteras ir Las Alcavaneras. Mokslininkai, atlikę daugybę tyrimų, nustatė, kad būtent Kanarų salyne esančiame Las Palmas yra tinkamiausias klimatas žmogui. Jeigu ne persikelti gyventi, tai bent jau poilsiauti čia yra pats tinkamiausias kurortas: šviežias ir gardus maistas, puikūs paplūdimiai, geras poilsis ir tinkamas aptarnavimas.

102616-004-AAA4FE1Blas-palmas-de-gran-canaria-bei-nacht

Las Palmas uostas

Istorinis Las Palmas uostas yra pirmasis uostas Kanarų salose. Dėka puikios geografinės padėties jau kelis amžius jis koordinuoja prekybą tarp Europos, Afrikos ir Amerikos žemynų. Žymiojo uosto istorija prasidėjo tuomet, kai visiems puikiai žinomas Kristupas Kolumbas pradėjo vietinę įlanką naudoti kaip uostą tam, kad paruošti savo įgulą kelionei į Ameriką. Šiuo metu jame galima pamatyti ne tik prekybinius, bet ir kruizinius laivus.

Puerto-de-Las-PalmasPuerto_de_Las_Palmas_de_Gran_Canaria_(6432536825)

De la Luz pilis

De la Luz pilis yra svarbus istorinis paminklas, kurį dar vadina Šviesos pilimi. Viduramžiais Las Palmas uostui reikėjo apsaugos, todėl šiems tikslams buvo pastatyta ši tvirtovė. Deja, tikrosios pilies turistai nepamatys, nes 1599 metais užpuolimo metu ji sudegė. Šiuo metu De la Luz pilis atrestauruota ir joje įkurtas Jūrų muziejus bei organizuojami įvairūs kultūros renginiai.

castillo_de_la_luzCastle de la Luz

Las Canteras paplūdimys

Las Canteras paplūdimys yra pačiame Las Palmas centre. Jis – vienas iš geriausių Kanarų salyno paplūdimių. Trijų kilometrų ilgio auksinis smėlėtas ruožas apsaugotas natūraliai susiformavusiu La Barra rifu. Tai nuostabi vieta norintiems ramiai mėgautis maudymosi malonumais, tačiau paplūdimys nepatiks šurmulio nemėgstantiems žmonėms, nes čia nuolat susirenka daugybė lankytojų. Graži gamta ir geras oras sukuria malonią atostogų atmosferą.

las_canteras_beach_-_la_barra_1

Caldera de Bandama vulkano krateris

Caldera de Bandama vulkano krateris mėgstamiausia turistų vieta. Tai pats didžiausias krateris visame salyne. Norint apžiūrėti vulkaną iš arti reikės užlipti į Pico de Bandama kalną. Tuomet nuo 574 metrų aukščio atsiveria nuostabiausias vaizdas į Las Palmas miestą ir jo apylinkes, vulkano kraterį bei vandenyną. Tokia panorama pakeri net ir visko mačiusius turistus. Caldera de Bandama vulkano kraterio gylis yra 200 metrų, o plotis 800. Jis padengtas žalia augmenija.

Caldera de Bandama (Volcano) on Gran CanariaCaldera de Bandama, Gran Canary island

Las Arenas prekybos centras

Las Arenas prekybos centras yra pati geriausia vieta apsipirkti Gran Kanarijoje. Prekybos centre rasite daugiau kaip 100 parduotuvių, juvelyrinių ir kosmetikos salonų. Taip pat čia yra kino teatras ir kavinės. Prekybos centro patalpose dažnai rengiami įvairūs renginiai, šventės, filmų peržiūros ir reklaminės akcijos. Turistai Las Arenas prekybos centrą labai pamėgo dėl ilgo darbo laiko ir galimybės įsigyti ne tik reikalingiausių prekių, bet ir garsių firmų gaminių už patrauklią kainą.

las-arenas6026320064_d1c05328f3

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x