Kur pramogauti Barselonoje?

Barselona garsėja ne tik architektūra ir istorija, bet ir pramogomis. Čia tiek dienomis, tiek ir naktimis galima rasti įvairiausių pramogų. Naktiniai klubai, restoranai, teatrai, SPA centrai ir įvairūs pasirodymai kviečia turiningai ar linksmai praleisti laiką, kuomet svečiuositės Katalonijos sostinėje. Beje, naktimis Barselona dar labiau atgyja. Būtinai eikite pasivaikščioti jos centru ir senamiesčiu.

barselona Flamencobarsel

Flamenco Cordobes teatras

Ispanija neįsivaizduojama be flamenko – tradicinio ispanų muzikos šokio. Barselonos širdyje nuo 1970 metų dirba „Flamenco Cordobes“ teatras. Visiems, kurie pirmą kartą atvyksta į šį miestą rekomenduojama pamatyti flamenko pasirodymą. Šio teatro scena matė daugelį garsių šokėjų, o šiuo metu rengiami pasirodymai sutraukia daugybę žiūrovų. Dvejose gražiai dekoruotose salėse flamenko ritmai virpina stebėtojų širdis. Tai pat čia galima paragauti geriausių Viduržemio jūros patiekalų ir įvertinti ne tik šokius, bet ir tradicinę katalonų virtuvę.

FLAMENCO

„Aire de Barcelona“ SPA centras

Po intensyvių ekskursijų vakare galima ramiai atsivėpti arabiškose pirtyse. „Aire de Barcelona“ SPA centras – populiariausias visame mieste. Šiuolaikinės pirtys saugo senąsias tradicijas, kurias galite pažinti ir Jūs. Tai nuostabi vieta ne tik atgauti jėgas, bet ir sustiprinti sveikatą. „Aire de Barcelona“ SPA centras sukuria nuostabią Tolimųjų Rytų aplinką, kurioje sklando rytietiški kvapai ir puikus vidaus interjeras su marmuro akcentais. Jūsų laukia įvairios SPA procedūros po, kurių norėsis ir vėl čia sugrįžti.

Aire de Barcelonaaires-de-barcelona

Illa Fantasia vandens pramogų parkas

Jeigu pasiilgote ne tik saulėtų orų, bet ir vandens pramogų, tai lankydamiesi Barselonoje ateikite į Illa Fantasia vandens pramogų parką. Jis patenka į saugiausiųjų sąrašą, tad galite neabejoti dėl savo saugumo. Parke rasite 22 įdomius atrakcionus, 12 baseinų, pikniko zoną, mini golfo aikštelę. Illa Fantasia vandens pramogų parkas nuolat organizuoja įvairias šventes. Taip pat čia rasite gražų parką, kuriame galima pasivaikščioti ir pasigrožėti kraštovaizdžiu.

Illa+Fantasia1Illa Fantasia vandens pramogų parkas

Harlem Jazz klubas

Harlem Jazz klubas yra pačiame Barselonos centre, legendiniame gotikos kvartale. Šioje istorinėje koncertų salėje įkurtas klubas dirba nuo 1987 metų. Jame koncertuoja patys garsiausi pasaulio atlikėjai. Be to, kiekvieną kartą salė atrodo vis kitaip, nes parenkama koncerto tema. Harlem Jazz klubas – puiki vieta visiems, kurie mėgsta klausytis gyvos muzikos ritmų. Čia galima išgirsti skirtingų muzikos stilių atlikėjus, vienintelis reikalavimas – kokybė. Čia lankosi tiek vietiniai gyventojai, tiek ir turistai norintys pažinti naktinį Barselonos gyvenimą.

Harlem-Jazz-Club-Barcelona

Opium Mar naktinis klubas

Vienas iš populiariausių Katalonijos sostinės naktinių pramogų vietų – Opium Mar naktinis klubas. Čia galima šėlti iki pat ryto. Klubo viduje unikalus šiuolaikiškas dizainas ir pati didžiausia terasa visame mieste. Opium Mar naktinis klubas dienos metu dirba kaip puikus restoranas, o naktį tampa naktinių pramogų centru. Taip pat čia vyksta ir įvairios šventės bei renginiai.

opiumOpium20Mar

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x