Karintija

Austrijos žemė – Karintija garsėja gražia gamta. Jos sostinė yra Klagenfurtas, kuris populiarus tarp turistų. Visa Karintija – tai klanai, ežerai, kurortai ir daugybė pramogų. Šioje Austrijos dalyje gausu istorijos, architektūros bei gamtos objektų, kurie yra įtraukti į daugelio turistinių objektų sąrašus. Pažintis su Karintija bus nepamirštama ir visai nesvarbu kada atvyksite.

World___Austria_The_road_from_the_shores_of_Lake_Klopeiner_See__Austria_070083_untitled

St. Canzian kurortas

Austrijos St. Canzian kurortas įkurtas prie gražiojo Klopeiner See ežero. Ar žinote, kodėl čia kasmet tiek daug poilsiautojų? Juos visus čia vilioja itin šiltas ežero vanduo. Saulėtomis vasaros dienomis jis sušyla iki 28 laipsnių šilumos. Krištolo tyrumo vanduo toks švarus, kad jį galima gerti. Vaizdas kerintis ir sužavės net ir tuos, kurie ne itin domisi gamtos grožiu. Poilsiautojų patogumui čia yra teniso kortai, dviračių takai, rengiami įvairūs renginiai. Taip pat galima leistis į pažintinius pėsčiųjų žygius, nardyti ar jodinėti. Tai puiki vieta poilsiui.

Klopeinersee Bezirk Völkermarkt KärntenHeiligenblut-Carinthia-Austria

Vandens malūnai Lesachtal slėnyje

Alpių kalnai garsėja ne tik savo gamta, bet ir išlikusiais vandens malūnais. Pasigėrėti jais galima atvykus į Karintijos žemėje esantį Lesachtal slėnį. Čia esantys Vandens malūnai garsūs visame pasaulyje. Jie čia stovi daugiau kaip 150 metų. Šiuo metu viename iš jų yra įkurtas muziejus, kuris pasakoja malūnų istoriją. Nors šalyje yra daug net iki dabar veikiančių vandens malūnų, tačiau norintys pamatyti ypatingus – turi atvykti į šį slėnį. Aplink esantys miškai ir senieji malūnai sukuria nepakartojamą vaizdą. Juk jų čia suskaičiuojama daugiau kaip 100. Visų aplankyti neįmanoma trumpos kelionės metu, bet bent jau pamatyti kelis – tiesiog būtina.

untitled1IMG_9785

Wolfsberg pilis

Wolfsberg pilis stovi to paties pavadinimo mieste. Tai ilgą istoriją turintis architektūros paminklas. Jis buvo pastatytas 1178 metais ir iki šiol stovi puikiai išlaikęs savo išvaizdą. Pavadinimas išvertus reiškia „vilko kalnas“. Pasak legendų, būtent ant šio kalno prieš statant pilį nuolat būriuodavosi gaujos vilkų ir nuolat buvo girdimas jų staugimas. 19 amžiuje Wolfsberg pilis buvo atrestauruota ir įgavo gotikos stiliaus architektūrą. Šiuo metu čia gausu lankytojų. Galima sutikti ir į konferencijas atvykusius profesorius, ir jaunavedžius, ir žinoma, turistus. Lankytojai labai giria pilyje esantį restoraną.

080118124712110-wolfsberg_castle

Drautal Perle vandens pramogų parkas

2008 metais duris atvėrė Drautal Perle vandens pramogų parkas, kuris yra Spittal an der Drau. Daugiau, kaip 11 milijonų kainavusios statybos tikrai vertos pramogautojų dėmesio. Pramogų parkas užima 7500 kvadratinių metrų ploto. Lankytojams siūlomos įvairios pramogos: vandens kalneliai, baseinas po atviru dangumi, restoranas, baseinas vaikams, pirčių kompleksas ir uždaras baseinas.

foto_riebler-15__Custom__01drautalperle     Spittal      11.2008

Wasserspielepark krioklių parkas

Austrija daugeliui asocijuojasi su nuostabia gamta. Lankytojų dėmesio nestokoja ir garsusis Wasserspielepark krioklių parkas. Tai Karintijos žemės pasididžiavimas. Jis yra puiki vieta šeimoms su vaikais, nes gražios gamtos apsuptyje yra sukurta daug pramogų. Kriokliai, kalnai ir pramogos – suderinama. Taip pat čia esančioje upėje yra daug vandens atrakcijų. Norintys išbandyti ištvermę gali rasti alpinizmui skirtą trasą. Wasserspielepark krioklių parkas suteiks daug smagių ir įsimintinų akimirkų gamtoje.

wasserfallsiehe Dateiname

Bad Kleinkirchheim St. Oswald Skiarena slidinėjimo kurortas

Bad Kleinkirchheim St. Oswald Skiarena slidinėjimo kurortas yra puiki vieta bet kokio amžiaus lankytojams puikiai praleisti žiemos sezoną. Karintija ir taip žavinga savo nuostabia gamta, o dar puikios žiemos pramogos suteikia jai išskirtinumo. Iš viso čia randamos trasos, kurių ilgis siekia 103 kilometrus. Pats kurortas yra įkurtas nuo 1100 iki 2055 metrų aukštyje virš jūros lygio. Ne tik slidinėjimas čia suteikia daug džiaugsmo. Po šaltų pramogų galima pasinerti į terminių šaltinių ir pirčių malonumus.

skigebiet-bad-kleinkirchheimCarinthie

Raggaschlucht tarpeklis

Viena iš lankomiausių vietų Karintijos žemėje – Raggaschlucht tarpeklis. Jis randamas Flattache. Tarp kalnų esantis tarpeklis pakerės visus, kurie čia atvyks. Per tūkstantmečius upės ir upelių vanduo suformavo šį gamtos stebuklą, kurio kasmet atvyksta pamatyti milijonai keliautojų. Pasigrožėti juo galima nuo kabančių tiltelių. Žvelgiant nuo jų matomas 200 metrų gylis. Aukščio baimė greitai gali apimti net ir tuos, kurie nebijo jo. Keliaujant tarpekliu galima išėjus iš vienos uolos pamatyti nuostabų vaizdą – krentantį krioklio vandenį žemyn. Ekskursija Raggaschlucht tarpekliu trunka apie 2 valandas, tad nusiteikite tam.

Raggaschlucht___Stuck_by_AndreasReschRaggaschlucht

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x