Istoriniai Anglijos pub’ai

Apie Angliją ir jos pub‘us žino daugelis. Nemiegantys miestai kviečia pasinerti į linksmybių sūkurį. Anglijoje galima rasti daug istorinių pub‘ų, kurių istorija prasideda nuo senovinių aludžių ir baigiasi garsiaisiais ir prestižiniais pub‘ais. Šalyje galima apsilankyti išskirtinėse vietose. Čia Jūsų laukia istoriniai pub‘ai, kurie yra labai populiarūs.

pub_14bpubas

Olde Cheshire Cheese pub‘as

Londone esantis Olde Cheshire Cheese pub‘as buvo atidarytas 17 amžiuje. Daug istorinių įvykių vyko būtent šioje vietoje. Įvairios istorijos sklando apie šią ypatingą vietą. Juk kadaise čia galima buvo sutikti Marką Tveną, serą Artūrą Konaną Doilį, Alfredą Tenisoną ir kitus garsius žmones. Be to, istorinis Olde Cheshire Cheese pub‘as aprašytas Č. Dikenso romane „Pasakojimas apie du miestus“. Šiuo metu čia galima ateiti ramiai pasėdėti ir išgerti alaus bokalą bei pajausti praėjusių laikotarpių dvasią.

Olde Cheshire CheeseOlde Cheshire Cheese1

The Eagle pub’as

Kembridže yra The Eagle pub’as. Atvykus į šį miestą būtina užeiti į istorinį pub‘ą. Jis visuomet pilnas studentų ir smalsių turistų, tad nenustebkite, jei reiks luktelėti užsakymo. Tai vieta, kurioje lankydavosi garsūs mokslininkai, rašytojai, politikai. DNR tyrėjai D. Watsonas ir F. Krikas užsukdavo pasėdėti į The Eagle pub’ą. Šios sienos girdėjo daug paslapčių ir matė daug įvykių.

The Eagle pub’as1The Eagle pub’as

Haunch of Venison pub’as

Haunch of Venison pub’as įkurtas 14 amžiuje pietų Anglijoje – Solsberyje. Įspūdinga tai, kad jis iki šiol mielai sutinka visus savo lankytojus. Viduje yra du barai, todėl net ir esant dideliam lankomumui, Jūs būsite greitai aptarnauti. Verta paminėti, kad istoriniame pub‘e yra saugomos tokios vertybės: senovinis alavinis baro stovas ir mažasis baras. Pasak pasakojimų čia atėjo pasėdėti ir išgerti Čerčilis ir Eizenhaueris, tai vyko Antrojo pasaulinio karo metu. Vienas iš neįprasčiausių Haunch of Venison pub’o eksponatų – ranka. Ji saugoma Lordų palatoje. Pasak legendos, tai nukirsta ir mumifikuota vieno garsaus kortų lošėjo ranka.

Haunch_Of_Venison_-_geograph_org_uk_-_1715845Haunch-of-Venison_1597466c

Cafe Royal pub’as ir restoranas

Edinburge yra Cafe Royal pub’as ir restoranas, kuris laikomas Viktorijos laikotarpio perlu. 1863 metais įkurtas pub‘as iki šiol nepraranda savo populiarumo. Viduje Jus apsups prabanga ir įspūdingos vertybės. Labiausiai žvilgsnius traukia pano sienų kūriniai, kuriuos sukūrė The Royal Doulton fabrikas. Pano vaizduojami garsūs mokslininkai, išradėjai, tyrinėtojai. Be to, Cafe Royal pub’e galima užsisakyti puikiausių patiekalų. Būtinai paragaukite tradicinės žuvienės – Cullen Skin.

Café Royal pub’as ir restoranasCafé Royal tourism destinations

The White Lion pub’as

The White Lion pub’as yra Barthomley miestelyje. Jis gavo Geriausio pub‘o apdovanojimą. Jo viduje visus pakeri įspūdingas interjeras. Beje, iš jo atsiveria puikus vaizdas į 15 amžiuje pastatytą Šv. Bartomlėjaus bažnyčią. The White Lion pub’as labai mėgstamas turistų, kurie ieško autentiškų vietų. Taip pat čia galima puikiai praleisti laiką ragaujant anglišką alų.

white lion pub

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x