Įdomiausios Sevilijos vietos

Andalūzijos regiono centras Sevilija žavi visus, kurie čia apsilanko. Vietiniai gyventojai labai svetingai sutinka visus miesto svečius. Daugelio amžių istorija, išpuoselėta kultūra bei didinga architektūra neabejotinai užkariauja turistų širdis. Be jau klasika tapusių lankytinų vietų, Sevilijoje galima atrasti ir labai įdomių objektų, kurie patiks visiems besidomintiems gamta, istorija, architektūra ir net šventėmis bei linksmybėmis.

sevillasevilla20(4)

Maria Luisa parkas

Maria Luisa parkas – ne tik graži, bet ir labai įdomi vieta. Tai didžiausias parkas, žaliojoje Sevilijos saloje, kuris domina tūkstančius turistų. Čia visuomet labai daug lankytojų. Šis nuostabus parkas yra dovana miestui nuo princesės Marijos. Jis buvo sukurtas 1893 metais ir iki šiol stebina visus. Einant gražiaisiais takeliais lankytojai randa gražius fontanus, suoliukus ir pavėsines, kad galėtų ramiai pasėdėti ir pasigėrėti puikiais vaizdais. Maria Luisa parkas tapo muziejumi po atviru dangumi.

Maria Luisa parkasmaria-luisa

Sevilijos mugė

Spalvingoji ir populiarioji Sevilijos mugė yra įdomiausias renginys mieste. Į ją atvyksta tūkstančiai lankytojų iš kitų miestų ir šalių. Tradiciškai ši mugė rengiama pavasarį, Šv. Velykų savaitės metu. Pirmoji Sevilijos mugė buvo surengta 1846 metais. Tuo metu, kai švenčiama ši šventė, renginiams skiriama apie 1,2 mln. kvadratinių metrų ploto Sevilijos Los Remidioso rajone. Šventės atidarymas įvyksta iš pirmadienio į antradienio naktį. Nuo to momento prasideda linksmybės. Spalvingi ir triukšmingi renginiai kviečia visus kartu švęsti, ir linksmintis.

sevilla-feria-abrilDSCN0478

Encarnacion aikštė

Encarnacion aikštė – dėmesį traukianti vieta. Nesenai rekonstruota aikštė tapo šiuolaikiška ir žavi. Projektui buvo skirta 90 mln. eurų, tad ją pamatyti tikrai verta. Apie 5 tūkstančius kvadratinių metrų užimanti aikštė, kuri buvo iškilmingai atidaryta 2011 metais, sudaro vieningą kompleksą su augalais ir statiniais. Čia panaudota daugybė granito, betono ir metalo konstrukcijų. Encarnacion aikštė – išskirtinis ir labai įdomus projektas. Tai lankomiausia Sevilijos vieta. Lankytojai čia ras puikų restoraną, barus, archeologijos muziejų ir netgi ūkininkų turgų. Taip pat verta paminėti, kad iš Encarnacion aikštės esančios terasos atsiveria nuostabi panorama.

monumeto-Plaza-de-La-Encarnacion-sevilla_DSC3726-ojodijital-1_2

Izabelos II tiltas

Vienas iš didžiausių miesto tiltų – Izabelos II tiltas sujungia Sevilijos centrą su kitais miesto rajonais. Jis nutiestas per Gvadalkvivir upę. 1852 metais pastatytas Izabelos II tiltas buvo pastatytas iš akmens. Visiems, kurie nori ne tik pasivaikščioti gražiuoju tiltu siūloma nusileisti į prieplauką ir leistis į apžvalginę ekskursiją su valtimi, kurios metu praplauksite po tilto konstrukcija.

tiltastiltas 2

Alcazar sodai

Alcazar sodai – vienas iš gražiausių ir įdomiausių apylinkių sodų. Jie priklauso garsiems Alcazar rūmams. Čia tarsi susijungia augalija su vandens stichija ir sukuria vieningą kompleksą kartu su rūmų ansamblio architektūra. Alcazar sodai, kuriuos įkūrė Karlosas V, užima didžiulę teritoriją. Daugybė nuostabių augalų džiugina lankytojus ir sukuria gražios gamtos oazės vietą.

alcazar-jardin-ingles780sodas

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x