Įdomiausios Europos vietos, kurias būtina aplankyti

Dauguma turistų Europoje lanko garsiausius miestus: Romą, Paryžių, Londoną ir kitus. Tačiau mes pamirštame, kad ne tik šie lankomiausi miestai yra gražūs ir įdomūs. Europos žemyne galima atrasti labai įdomių vietų, kurias būtina aplankyti. Tai nuostabi patirtis ir galimybė pamatyti gražiausius kampelius.

europeeurope1

Šiaka

Italijos miestas Šiaka yra Agridžento provincijoje. Šį nuostabų miestą rasite pietvakarių Sicilijos pakrantėje. Vieta, kurioje užburia pasakiškas gamtos grožis negali būti nepaminėta tarp įdomiausių Europos vietų. Sakoma, kad vieną kartą atvykus į Šiaką, norima vėl sugrįžti. Svetingi vietiniai gyventojai, įdomi kultūra ir skaniausi patiekalai pakeri miesto svečius. Būtinai paragaukite jūros gėrybių ir žuvies patiekalų. Jeigu atvyksite vasario mėnesį, tai turėsite išskirtinę galimybę dalyvauti kasmetiniame festivalyje.

SCIACCA_614-12-29-02-7148sciacca-port

Golvėjus

Golvėjus yra ketvirtas pagal dydį Airijos miestas. Tai kultūros sostinė, kurią būtina aplankyti ir pažinti. Taip pat čia rengiami įspūdingi Macnas festivaliai. Vietiniai gyventojai labai didžiuojasi savo kultūra, todėl tai nelieka nepastebėta ir tarp turistų. Viduramžių dvasia alsuojantis miestas nustebins tradicinės muzikos skambesiu daugelyje miesto kampelių. Regis nejučia persikeliama į senuosius laikus. Pažinę Golvėjų, būtinai apžiūrėkite ir apylinkes, kurios nustebins gamtos grožiu ir tyru oru.

galway-city-2galway-3

Bilbao

Šiaurės Ispanijoje esančioje Baskijoje yra Bilbao uostamiestis. Gražioje vietoje greta Nerviono upės ir Biskajos įlankos esantis miestas traukia savo įdomybėmis turistus. Nepažintos vietos kviečia pažinti savitą kultūrą ir papročius. Įdomus faktas, kad vietiniai gyventojai savęs nevadina ispanais, nors oficialiai jie priklauso Ispanijai, o baskais. Gatvėse galima išvysti plakatus su priminimais, kad Jūs esate Baskijoje, o ne Ispanijoje. Čia rasite daugybę gražių parkų, šokančių fontanų, architektūros perlų. Meno gerbėjai būtinai turi eiti į Gugenheimo muziejų, kuris garsėja šiuolaikiniu menu. Bilbao miestas įspūdingas, todėl čia rasite tai, ko nerandate kituose garsiuose miestuose.

bilbaobilbao 1

Utrechtas

Utrechtas – Nyderlandų miestas. Neretai turistai nėra net girdėję apie šį miestą, tačiau ieškantiems įdomių vietų kelionėms verta apie jį pasidomėti. Nors šalyje pirmauja Amsterdamas, tačiau neverta praleisti šio miesto. Čia daugybė vandens kanalų, tiltų ir sustojimų, kuriuose galima rasti puikius barus, kavines ar restoranus. Plaukiojimas valtimi – pati geriausia ekskursija Utrechte. Be to, čia patiks dviračių mėgėjams, nes daugumą lankytinų objektų pasieksite paprastai, tereiks išsinuomoti dviratį.

Utrechtas

Bordo

Nors Bordo yra gražus ir įdomus miestas, tačiau dažnai turistai Prancūzijoje renkasi Paryžių. O veltui. Juk čia tiek daug puikių vietų! Verta paminėti, kad Bordo dėka klasikinės ir neoklasikinės architektūros yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jis taip pat garsėja architektūriniu paminklu „Port of the Moon“. Jo teritorijoje yra didelis prekybos centras. Turistams siūloma šioje vietoje apsilankyti vakare saulei leidžiantis, kuomet ryškūs atspalviai nuspalvina pastatus ir jie atrodo nepakartojamai. O štai vyno mėgėjams čia tikras rojus, juk čia galima degustuoti geriausio vyno.

bordoBordeaux_710x242px

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x