Įdomiausios Burgenlando pramogų vietos

Burgenlandas yra naujausia Austrijos Federacinė žemė. Jos sostinė – Eizenštatas. Rytuose Burgenlandas ribojasi su Vengrija, o vakaruose su Žemutine Austrija ir Štirijos žeme. Daugelį amžių ji buvo Vengrijos dalis, tačiau praėjusiame amžiuje atiteko Austrijai. Įdomi istorija žavi keliautojus. Čia kasmet sulaukiama daug turistų, kurie domisi istorija, kultūra ir architektūra. Beviso to, Burgenlando žemėje yra puikių pramogų vietų, kuriose galima turiningai praleisti laiką.

flat,550x550,075,fweingarten_weinkeller_neusiedlersee_burgenland_sommer

Sonnentherme vandens parkas

Lankantis Lutzmannsburge nepraleiskite progos apsilankyti Sonnentherme vandens parke. Šiose apylinkėse jis yra populiariausias. Tai didžiulis terminis vandens parkas, kuris turi daugybę vandens atrakcionų ir baseinų tiek lauke, tiek ir viduje. Viena iš puikių pramogų – vandens mūšis. Jos metu tėvai su vaikais gali kovoti vieni prieš kitus į šaudydami vandens pistoletais. Sonnentherme vandens parke yra ir puikus restoranas, kuriame pateikiami tiek sveiki patiekalai, tiek ir ne tokie sveiki greitieji užkandžiai.

sonnentherme-lutzmannsburgIMG_8164

Steppe zoologijos sodas

Steppe zoologijos sodas Pamhagene buvo atidarytas 1975 metais. Nors iš pradžių tai buvo laisvalaikio užsiėmimas, tačiau netrukus peraugo į zoologijos sodą didelėje teritorijoje. Apie 50 rūšių įvairių gyvūnų gyvena laisvai. Čia sukurtos natūralios sąlygos, todėl šis sodas yra labai vertinamas gamtosaugininkų. Lankytojai gali pamatyti tiek žolėdžius, tiek ir plėšriuosius gyvūnus. Visiems norintiems galima maitinti gyvūnus specialiai jiems tinkančiu maistu. Šis Steppe zoologijos sodas skirtas ne tik pramogoms, bet ir mokymuisi. Jame organizuojami apmokymai ir paskaitos apie laukinį gyvūnų gyvenimą. Į čia atvyksta moksleiviai iš daugelio šalies regionų.

steppe-zoo-pamhagen50db98e6aaf782e0-gyor

Bad Tatzmannsdorf kurortas

Apie 120 kilometrų nutolęs Bad Tatzmannsdorf kurortas nuo Vienos yra puiki vieta pailsėti ir pramogauti. Daugelis turistų šią vietą žino, kaip vieną iš geriausių kurortų pasaulyje. Lankytojai gali mėgautis ne tik grynu oru, bet ir miškais, parkais. Kraštovaizdis iš tiesų kerintis. Sveikatingumo procedūros tokios, kaip purvo vonios, mineraliniai šaltiniai, padeda atgauti jėgas. Be to, verta paminėti, kad čia gydoma pagal senąsias austrų gydymo tradicijas. Bad Tatzmannsdorf kurortas žinomas, kaip kardiologijos kurortas, juk čia gydomi tie, kurie turi problemų su širdimi ir kraujagyslėmis. Po sveikatos gerinimo galima leistis ieškoti pramogų. Kurorte yra golfo aikštynas. O gal Jums patiks jodinėjimas grožintis kraštovaizdžiu?

thermenhotel-burgenlandtherme-burgenland

Saulės šalis

Burgenlande esanti Saulės šalis yra pramogoms skirta teritorija. 23 kilometrus galima apvažiuoti specialiais dviračiais, kurie rieda bėgiais. Aktyvus poilsis ir gražių vietų apžiūra suteiks daug smagių akimirkų. Važiuojant galima sustoti patikusioje vietoje, kurioje įrengtos iškyloms skirtos vietos. Tuomet galima ramiai pasėdėti gėrėtis saulėtu Burgenlando kraštovaizdžiu. Norintys pasivaikščioti randa specialius miško takus. Saulės šalyje vyrauja geltona spalva: dviračiai, gėlės ir kiti augalai.

auf_draisine20120625154030

Jėgos aitvarų mokykla

Jėgos aitvarų, dar vadinama kaitai, mokykla yra Podersdorf am See Burgenlande. Tai aktyvioms pramogoms skirta vieta, kuri sutraukia daugybę mėgėjų ir profesionalų iš viso pasaulio. Šioje mokykloje dirba patyrę treneriai, kurie moko kaip suvaldyti jėgos aitvarą. Tai pavojingas sportas, tad reikia būti itin atidiems. Jėgos aitvarų mokykla veikia šiltuoju metų laiku nuo gegužės iki spalio mėnesio.

kitePodersdorf am See

Vinatrium Cellars vyno rūsiai

Deutschkreutze yra Vinatrium Cellars vyno rūsiai. Juk Burgenlandas yra vynuogynų teritorija, tad ir vynas čia tampa vietiniu pasididžiavimu. Daugybė turistų atvyksta sužinoti, kaip gaminami austriški vynai. Per metus apie 300 dienų yra saulėtos, o tai vynuogių nokimui yra puikios sąlygos. Čia gaminamas raudonas ir baltas vynas. Labai populiarus vynas su žemuogių aromatu. Vinatrium Cellars vyno rūsiai yra ne tik įvairų rūšių vyno laikymo vieta, bet ir architektūros paminklas. Be to, 1 kartą metuose Burgenlande vyksta Vyno šventė. Nepraleiskite jos.

abenteuer-ausfluege-deutschkreutzvinatrium-deutschkreutz-burgenland-kulinarisches

Schaerf World

Neusiedl am See yra Schaerf World, tai kompanija, kuri gamina aukščiausios kokybės kavą ir arbatą. Čia galima dalyvauti pramoginėse teminėse ekskursijose „Kavos pasaulis“. Kavos pupelių auginimas, kavos gaminimas, arbatos rūšys ir daugelis naudingų temų bus gvildenama Schaerf World. Labiausiai lankytojai susižavi ne pasakojimais, o kavos pupelių krūmais. Čia galima pamatyti, kaip jie auga tiesiog įmonės viduje esančiuose kabinetuose. Po to visų laukia degustacija įvairiausių kavos ir arbatos gėrimų. Schaerf World – puiki vieta pramogoms.

schaerf-worldreinhold-schaerf1_1024_1024_scale_fff_90

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x