Įdomiausi Barselonos muziejai

Nepamirštama Barselona daugeliui tampa pačiu mylimiausiu miestu pasaulyje. Ir ne veltui, nes čia sukurta pasakiško grožio atmosfera. Kur bepažvelgsi – architektūros perlai, žaliuojantis parkai ir besišypsantys vietiniai gyventojai. Tarp daugybės lankytinų objektų verti dėmesio ir Barselonos muziejai.

Barcelonabarselon

Gaudi namas – muziejus

Vienas iš garsiausių pasaulio architektų Antonio Gaudi gimtojoje šalyje savo šedevrus paliko ateities kartoms. Jam turime būti dėkingi už tokius nuostabius architektūros perlus, kaip Casa Batlo, Sagrada Familia ir daugelį kitų. Atvykę į Barseloną nepamirškite užeiti į Gaudi namą – muziejų. Jis yra Guelio parke. Laikas tikrai neprailgs, nes pamatysite kur ir kaip gyveno žymus architektas. Ne tik namo architektūra, bet ir vidaus interjeras bei stilius sužavės net ir visko mačiusius lankytojus. Taip pat Jūsų laukia puikus pasivaikščiojimas nuostabaus grožio parku, kuris apsupa namą.

gaudi house museumgaudi house museum.jpg1

Pikaso muziejus

Ispanija pasauliui padovanojo dar vieną talentą – Pablo Pikaso. Pikaso muziejus pasakoja apie vieno iš žymiausių ispanų tapytojo ir menininko gyvenimą bei pristato jo kūrybos vaisius. Gotikos stiliaus pastate saugomi labai vertingi ir reikšmingi paveikslai. Lankytojų patogumui visi darbai išdėstyti chronologine tvarka, kad galima būtų stebėti kaip keitėsi tapytojo stilius ir tobulėjo gabumai. Pikaso muziejus yra vienas iš lankomiausių šio nuostabaus miesto muziejų, todėl nepraleiskite galimybės jame apsilankyti.

picassoPicasso de Barcelona

Idėjų ir išradimų muziejus

Idėjų ir išradimų muziejus pristato galimybę visiems susipažinti su daugeliu keistų, įdomių ir naudingų išradimų. Be to, kai kuriuos iš jų galėsite ir patys išbandyti. Muziejus duris atvėrė 2011 metais, tačiau greitai sulaukė populiarumo. Ekspozicijos perlai – skalbimo mašina skirta vyrams ir dviratis – treniruoklis, kurio dėka sudegintos kalorijos grąžinamos papildomų jėgų šaltinių – „Snickers“ šokolado batonėliu. Idėjų ir išradimų muziejus skatina žmones mąstyti ir kurti, tad po apsilankymo gal ir Jums šaus geniali mintis.

Ideas and Inventions museumIdeas and Inventionsmuseums-barcelona

Paleontologijos muziejus

Paleontologijos muziejus Barselonoje buvo įkurtas neatsitiktinai. Kadaise šiose žemėse gyveno daugybė mamutų. Archeologinių atradimų dėka buvo rasta daugybė radinių, kurie turi didelę reikšmę mokslui. Todėl šiame mieste ir buvo įkurtas Paleontologijos muziejus. Čia yra unikali kolekcija, kurios dėka lankytojai gali sužinoti apie ledynmečio periodu gyvenusius gyvuosius organizmus bei pamatyti daug tai liudijančių eksponatų. Verta paminėti, kad šiame muziejuje Jūs galite patys paliesti eksponatus. Tai įdomi patirtis, juk ne kasdien muziejuose Jums leidžiama liesti senais laikais išnykusių gyvūnų iltis ar kaulus.

paleontologie-in-Barcelona-discounts

Barselonos futbolo klubo muziejus

Futbolo gerbėjai atvykę į Ispaniją išties turi ką veikti, o ypatingai Barselonos mieste. Barselonos futbolo klubo muziejus bus puiki pramoga visiems šios komandos sirgaliams. Jis įkurtas visai netoli nuo pagrindinio miesto Camp Nou stadiono. Čia Jums papasakos visą Barselonos klubo istoriją, pamatysite įvairius Barselonos komandos eksponatus bei turiningai ir linksmai praleisite laiką.

FC-Barcelona-Stadium-10838FC-Barcelona-10839

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x