Įdomiausi Anglijos atrakcionai

Anglija viena iš lankomiausių Europos šalių. Įdomi istorija, graži architektūra ir nuostabios gamtos vietos traukia turistus iš įvairių pasaulio šalių. Čia rasite ne tik tai, bet ir daug barų, kavinių, restoranų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų. Tokia įdomi šalis turi ir įdomių vietų, kuriose galima puikiai praleisti laiką. Ne mažiau dėmesio sulaukia ir įvairūs atrakcionai. Jie skirti įvairių pomėgių ir amžiaus lankytojams.

getAssetFun-Parks-608x456

Hario Poterio paviljonas

Apie 30 kilometrų nuo Londono esančiame Livsdene yra Warner Bros kino studija. Joje įkurtas Hario Poterio paviljonas. Visi lankytojai gali pasinerti į magišką pasaulį, kuriame buvo filmuojamos Hario Poterio kino filmų scenos. Visiems norintiems siūloma leistis į nepamirštamą ekskursiją. Visa ekskursija trunka apie 3 valandas, o po jos dar ilgai negalėsite pamiršti stebuklingo pasaulio. Ypatingos staigmenos laukia visų, kurie atvyksta kalėdiniu laikotarpiu. Tai išties nepamirštama pažintis su Hario Poterio pasauliu.

hario poterio paviljonashario poterio paviljonas.jpg 1

Thorpe pramogų parkas

Negalite gyventi be adrenalino? Londone yra puikus Thorpe pramogų parkas. Daugybė kvapą gniaužiančių atrakcionų kasdien aplanko tūkstančiai lankytojų. Čia netgi yra „Saw alive“ pramoga, kuri skirta visiems „Pjūklas“ siaubo filmo gerbėjams. Šioje zonoje įrengti 6 kambariai su kraupiomis scenomis primenančiomis kino filmo scenas. O išsigelbėti iš šių siaubo kambarių galima tik vieninteliu būdu – šokant nuo 30 metrų aukščio kalno. Thorpe pramogų parkas ne veltui yra vienas lankomiausių Londone, juk čia tiek daug šaunių pramogų.

Thorpe pramogų parkasThorpe-Park-9

The Shard dangoraižis

Didžiulis The Shard dangoraižis stūkso Londone. 2012 metais atidaryto pastato aukštis siekia 310 metrų. Juo galima pasigrožėti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Visiems norintiems pamatyti Londono panoramą siūloma pakilti į 68–72 aukštus. Čia net keturiuose aukštuose yra įrengta puiki apžvalgos aikštelė. Į ją pakilsite per 30 sekundžių! Be apžvalgos aikštelės čia įsikūrę ofisai, butai, restoranai. The Shard dangoraižis yra vieta, kurią būtina aplankyti norint nepamirštamų įspūdžių.

The Shard dangoraižisthe_shard_london_n270612_n2

Bodyflight Bedford centras

Visame pasaulyje didžiausias dengtas centras, kuris skirtas šuoliams su parašiutu yra Anglijoje, Bedfordšyro meiste. Tai garsus Bodyflight Bedford centras. Čia visi norintys gali saugiai patirti nepamirštamų įspūdžių. 2005 metais atidarytas centras iš karto sulaukė didelio susidomėjimo. Aerodinaminis vamzdis siekia 26 metrus aukščio ir 5 metrus pločio. Oro greitis siekia beveik 280 km/val. Šiuo metu Bodyflight Bedford centras ne tik pramogų vieta, bet jame rengiamos ir tarptautinės šuolių su parašiutais varžybos.

Bodyflight BedfordBodyflight Bedford1

Paultons Family teminis parkas

Anglijos Romsi mieste yra šaunus Paultons Family teminis parkas. Čia siūlomos įvairios pramogos įvairaus amžiaus lankytojams. Viena iš mėgstamiausių pramogų – analogų pasaulyje neturinti pramoga Edge. Tai apvali platforma, kuri skrieja bėgiais primenančiais Amerikietiškuosius kalnelius ir sukasi aplink savo ašį. Atrakcionai gali išvystyti net 70 km/val. greitį. Tai puiki vieta adrenalino fanatikams.

paultons family atr

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x