Ibisa

Viduržemio jūroje esanti Ibisa – Ispanijai priklausanti sala. Tokiu pačiu pavadinimu pavadinta ir salos sostinė, kuri yra viena iš populiariausių Europos kurortų. Balearų salyne esanti Ibisa garsi naktiniais klubais ir pramogomis turistams, tačiau čia galima susipažinti ir su salos istorija bei architektūra. Jūsų laukia nepamirštama kelionė į Ibisą.

ibiza 1 ibisa

Ibisos senamiestis

Ibisos senamiestis vadinamas Dalt Vila yra padalintas į dvi dalis: senamiesčio ir šiuolaikinę dalį. Senoji dalis yra įsikūrusi ant kalno šalia jūros, o modernioji – žemutinėje. Pasivaikščiojimas senosiomis gatvelėmis sužavės visus čia apsilankiusius, nes čia išlikusi senoji istorinė miesto architektūra. O šiuolaikinė senamiesčio dalis supažindins su naujomis architektūros tendencijomis.

Dalt-Vila-in-Ibizad-alt-vila-ibiza-town

Gynybinė siena

Nuo 1999 metų gynybinė siena yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Todėl nenuostabu, kad jos pamatyti kasmet atvyksta daugybė turistų. Šalia šios sienos galima apžiūrėti visus svarbiausius Ibisos lankytinus objektus: miesto rotušę ir katedrą, įvairius muziejus, restoranus ir barus.

murallas_portal_ses_taules_dalt_vila_ibiza_t0701300_jpg_13069730997550983072_74d1d5d307_z

Ibisos katedra

Ant kalvos viršūnės, Ibisos senamiestyje, stovi įspūdinga Ibisos katedra. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į Ibizos senamiestį bei jūrą. Gotikos stiliaus Ibizos katedra buvo pastatyta 14 amžiuje, o vėliau restauruojant buvo papildomai papuošta baroko stiliaus elementais. Ji, kaip ir senamiestis, priklauso UNESCO pasauliniam kultūros paveldo sąrašui.

katedra

Can Marca urvas

Viena iš paslaptingiausių Ibisos vietų – Can Marca urvas susiformavo maždaug prieš 100 tūkst. metų, tirpstant ledynams. Čia Jūsų laukia kupina įspūdžių ekskursija. Ji prasideda urve maždaug 12 metrų žemiau jūros lygio. Čia Jūs pamatysite uolienų ir mineralų darinių, kuriuos apšviečia įvairių spalvų dirbtinė šviesa. Verta paminėti, kad Can Marca urve niekada nebūna pernelyg šalta, todėl nebūtina rūpintis šilta apranga. Nepamirškite nuo urvo prieigų pasigrožėti įspūdinga įlankos panorama.

Can_Marca_Ibiza_IbizaimagesCA35EIZ6

Žirgų slėnis

Žirgų slėnis – nuostabi vieta Ibisoje, kuri užima 70 hektarų teritoriją. Joje dauguma žirgų gyvena visiškai laisvi. Slėnyje suteikiama reabilitacija ir gydymas blogomis sąlygomis prižiūrėtiems žirgams. Čia Jūsų laukia ne tik nuostabi gamta bei gražūs gyvūnai. Lankytojams siūloma išskirtinė pramoga – jodinėjimas žirgais. Kartu su slėnio darbuotoju Jūs galėsite keliauti ant žirgų ir apžiūrėti gražiausius šio slėnio kampelius. Net jei Jūs niekada nejodinėjote, tai Jumis pasirūpins patyrę darbuotojai, kurie užtikrins Jūsų saugumą.

Ibiza-Horse-ValleyHorses

Space naktinis klubas

Ibisa neįsivaizduojama be naktinių pramogų, o tam geriausiai tinka Space naktinis klubas, kuris yra legendinis salos ir vienas iš garsiausių naktinių klubų visame pasaulyje. Jau daugiau nei 20 metų jame nuolat lankosi daugybė linksmybių ištroškusių lankytojų. Tai nepakartojamas muzikos, šokių ir linksmybių kupinas klubas, kuriame groja garsiausi ir geriausi didžėjai iš viso pasaulio. Be to, Space naktiniame klube yra viena iš geriausių VIP terasų, kuri pripažinta, kaip geriausia visame pasaulyje.

space-sonnenuntergang-web3space

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x