Hanoveris

Šiaurės vakarų Vokietijoje prie Leinės upės įkurtas Hanoveris yra Žemutinės Saksonijos žemės sostinė. Ne tik nuostabiu kraštovaizdžiu Jus pakerės šis miestas, bet ir daugybe istorinių, ir kultūrinių vietų gausa. Hanoveris taip pat garsėja Europoje kaip puiki apsipirkimų vieta. Turistus sužavės išskirtinė architektūra ir puikiai išvystyta paslaugų sfera.

0_edinburgh_transport_pedestrians_-_hanover_street_028840hanover-hotels-1

„The Red Thread“ turistų maršrutas

„The Red Thread“ turistų maršrutas eina per Hanoverį ir sudaro 4,2 kilometrus ilgio. Jis žymimas raudonos spalvos linijomis, kurių neįmanoma nepastebėti. Maršrutas prasideda nuo Centrinės traukinių stoties. Šios kelionės metu Jūs galite pamatyti net 36 svarbiausius Hanoverio lankytinus objektus. Tokia idėja kilo 1971 metais, kuomet į miestą norėjo pritraukti daugiau turistų ir parodyti, kad jis nėra nuobodi mokslinė vieta.

the-red-thread„The Red Thread“

Senoji miesto rotušė

Pačiame Hanoverio centre stovi Senoji miesto rotušė. Raudonos spalvos plytų statinys atspindi gotikos stilių. Smailūs nedideli bokštai ir puošnūs langai žavi savo grožiu. Rotušė suskirstyta į tris dalis. Pirmasis yra Turgaus paviljonas, kuris užima du aukštus. Jis buvo pastatytas 1410 metais. Šalia jo yra Teismo portikas ir Teismo korpusas, kurie priklauso italų romantizmo epochai. Šiuo metu Senojoje miesto rotušėje yra restoranas, o Pokylių ir Mažojoje salėse vyksta įvairios šventės ir susirinkimai.

51845_603x354

Tramma aikštė

Tramma aikštė yra priešais Naująją rotušę. Pavadinta ji Hanoverio Tramo garbei, kuris buvo atsakingas už rotušės statybas. Žinoma, šios aikštės pagrindinis objektas – Naujoji rotušė, kuri pastatyta gražioje vietoje. Apsupta Mashpark parko zonos ir šalia tyvuliuoja ežeras. Tai labai mėgstama miesto gyventojų susitikimų ir pasivaikščiojimų vieta. 1939 metais aikštėje iškilo fontanas su bronzine skulptūra „Šaulys su lanku“.

square Tramma

Beginen bokštas

Beginen bokštas iškilęs Hanoveryje savo pavadinimą gavo visų užmiršto vienuolių ordino garbei. 1357 metais bokštas buvo baigtas statyti. Jis priklausė sienos kompleksui, kuri buvo skirta apsaugoti vienuolių sodą. Per daugelį amžių jis buvo skirtas kalėjimui, ginklinei, saugyklai. Šiuo metu Beginen bokštas priklauso miesto istorijos muziejaus kompleksui.

2014Башня Бегинен

Mashpark parkas

20 amžiuje, šalia Naujosios rotušės pastato, buvo sukurtas gražus Mashpark parkas. Jame yra nuostabaus grožio Mash ežeras, kuris buvo dirbtinai sukurtas pelkės vietoje. Krantinėje stovi Veimaro respublikos garbei pastatyta skulptūra. Mashpark parkas labai mėgstama vieta, kurioje ypatingai gražu šiltuoju metų laiku, kuomet galima ramiai pasivaikščioti topolių ir liepų alėjomis ar tiesiog pasikaitinti saulutėje ežero pakrantėje.

MashparkMashpark2

Šv. Egidijaus bažnyčia

Šv. Egidijaus bažnyčios runos primena apie Antrąjį pasaulinį karą, kurio metu buvo apgriauta nuostabioji šventovė. 14 amžiuje statytas statinys buvo pats gražiausias visame mieste. Gotikos stiliaus bažnyčia pavadinta sergančių žmonių globėjo Egidijaus vardu. Čia šiuo metu pastatytas kryžius ir viduje Japonijos dovana Hanoverio miestui – varpas.

Сhurch St.Giles

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x