Hamburgo parkai

Šiaurės Vokietijoje esantis antrasis pagal dydį šalies miestas Hamburgas įkurtas prie Alsterio ir Elbės upių. Gražios gamtos ir architektūros paminklų apsuptyje yra nuostabūs parkai. Čia galima rasti puikių vietų pasivaikščiojimams, pasisėdėjimams ir ramiam poilsiui. Hamburgo parkai labai mėgstami tiek vietinių gyventojų, tiek ir miesto svečių.

2

HamburgTanzanian parkas

Tanzanian parkas – memorialinis kompleksas, kuriame suderintas gamtos grožis su vokiečių kolonijų paminklais ir skulptūromis. Miesto valdžia nusprendė, kad čia atsispindės vokiečių kolonijos Afrikoje tema. Kruopščiai kurtas kraštovaizdis tapo didžiule kultūros vertybe Hamburgo miestui. Pagrindinė parko dalis turi daugybę memorialinių paminklų, kurie skirti vokiečių karių atminimui Pirmojo pasaulinio karo metu. Net jeigu ir nemėgstate istorijos, tai Tanzanian parkas yra puiki vieta pasivaikščiojimui gamtoje.

IMG_20130609_161821

Jenisch parkas

Nuostabusis Jenisch parkas yra senasis anglų parkas. Jo teritorijoje stovi nedidelis namas ir muziejus. Senatorius Jenisch 1834 metais čia pasistatė sau ir savo šeimai namą, kuriame dabar yra vertingi eksponatai. Jo vardu ir buvo pavadintas šis parkas. Gražios pievos, senieji klevai ir kaštonai, didieji ąžuolai bei tekantys upeliai sukuria nepriekaištingą kraštovaizdį. Šiuo metu ši nuostabi gamtos oazė yra gamtos draustinis. Čia nuolat organizuojami įvairūs renginiai, kurie sutraukia minias lankytojų. Taip pat parke veikia kavinė, kurioje galima skaniai pavalgyti. O norintys pramogų gali leistis į kelionę laivu. Pasiplaukiojimo metu keleiviai pamato pačius gražiausius Jenish parko kampelius, kurie tampa nepastebėti pasivaikščiojimų metu.

jenischpark_jenischhaus_sommerfest_01

jenischpark-hamburg-112-4976844a-2760-4470-b7ed-423a91011281Gėlių ir augalų parkas

Gėlių ir augalų parkas savo pavadinimu apibūdina savo kraštovaizdį. Čia iš tiesų labai daug gražių ir retų augalų bei gėlių. Šis parkas yra centrinėje Hamburgo aikštėje. Prieš tai čia buvo įkurtas zoologijos sodas ir Japoniškas sodas. O 1994 metais buvo iškilmingai atidarytas Gėlių ir augalų parkas, kuris labai greitai tapo mėgstama miesto gyventojų pasivaikščiojimų vieta. Visi parko lankytojai gali grožėtis net 300 rūšių rožėmis. Žinoma 47 hektarų žemės ploto parke rasite ne tik jas, bet ir daugybę kitų gražių augalų.

Park Plants and Flowers

Planten-un-Blomen-e1372286071833Shternshance parkas

Hamburge esantis Shternshance parkas iki pat 1866 metų buvo dalis karinės teritorijos. Šiuo metu jis yra labai svarbus miesto gyventojams. Čia lankytojai gali ramiai pasivaikščioti po kruopščiai prižiūrimą teritoriją ir pasigrožėti augmenija. Visi norintys pramogų gali žaisti boulingą po atviru dangumi arba pakilti į 60 metrų aukščio slidinėjimui skirtą trasą. Išalkę gali užeiti į „Stern Chance“ norvegų kavinę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ohlsdorferfriedhof parkas

Ohlsdorferfriedhof parkas yra neįprasta vieta. 1877 metais įkurtas parkas yra sujungtas su kapinėmis. Jis yra pats didžiausias visame pasaulyje. Čia nuolat rengiamos ekskursijos, kurių metu išgirstami įvairūs pasakojimai ir pamatomi paslaptingiausi kampeliai. Visa teritorija užima net 391 hektarą. Mauzoliejus, gėlynai, skulptūros ir gražus kraštovaizdis padarė Ohlsdorferfriedhof parką vienu lankomiausių visame pasaulyje.SONY DSC

Ohlsdorf_Hamburg_11

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x