Gražiausi Maljorkos gamtos kampeliai

Maljorkos sala – viena iš gražiausių Ispanijos vietų. Neabejotinai pirmoje vietoje atsiduria jos gamta. Kalnai, Viduržemio jūra, uolos, urvai ir daugelis kitų tiek paslaptingų, tiek ir įspūdingų vietų kasmet traukia vis daugiau lankytojų. Maljorkos salos gamta pakeri visus čia apsilankiusius.

21

Mondrago parkas

Mondrago parkas ypatinga vieta norintiems pažinti salos gamtą. Čia lankytojams sudaryti skirtingi ir įdomūs maršrutai, kad galėtų pamatyti įdomiausius gamtos kampelius. Tai labai graži vieta. Parko teritorijai priklauso įlanka, miškai ir ežeras. Harmoninga gamta pakeri visus. Nuo 1992 metų Mondrago parkas paskelbtas draustiniu.

mondrago_pathmondrago_rocks_sea

Drakonų urvai

Maljorkos saloje galima rasti apie pora šimtų požeminių urvų. Turistams yra atviri tik 5 iš jų. Vieni iš lankomiausių – Drakonų urvai, kurie yra ilgiausi saloje. Tai įspūdingas požeminis pasaulis, kurio labirintai driekiasi apie du kilometrus. Ekskursijos metu nusileidus gilyn randami šeši įspūdingo grožio požeminiai ežerai. Verta žinoti, kad vienas iš jų – Martel yra didžiausias požeminis ežeras ne tik šalyje, bet ir visame pasaulyje. Jis siekia 177 metrus ilgio ir 40 metrų pločio. Taip pat turistams siūlomi muzikiniai pasirodymai šiuose urvuose.

dragon cavedragon barques_lago

Sa Dragonera gamtos draustinis

Sa Dragonera gamtos draustinis yra vienas iš svarbiausių Maljorkos gražiausių gamtos kampelių. Jis dar vadinamas Drakonų sala. Tai negyvenama sala, kuri yra vakarinėje salos dalies pakrantėje. Tarp salų yra apie 780 metrų ilgio vandens riba. Turistams atsidurti negyvenamoje saloje yra viena iš svarbiausių pramogų atvykus į Maljorką. Sa Dragonera gamtos draustinis yra ypatingai graži ir prižiūrima teritorija. Čia patiks gamtos mylėtojams. Rekomenduojama paskirti 1 dieną pažinčiai su šia ypatinga vieta.

Sa DragoneraSa_Dragonera_i_La_Trapa

Formentor iškyšulys

Pati gražiausia Maljorkos salos dalis – Formentor iškyšulys. Tai labiausiai lankoma vieta. Čia atsiduriama pušų ir bekraštės jūros apsuptyje. Įkurtoje apžvalgos aikštelėje atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai į kalnus, jūrą, senovinę tvirtovę ir Kolomer salą. Vietiniai gyventojai sako, kad jeigu pabuvojote Maljorkoje, bet nepakilote į Formentor iškyšulį, tai reiškia, kad čia net nebuvote. Ne veltui čia kasmet galima suskaičiuoti milijonus turistų, kurie atvyksta pasigrožėti panorama nuo šio iškyšulio.

Formentorformentor cabo

Alcudia paplūdimys

Alcudia paplūdimys yra pagrindinis Maljorkos salos turistinis objektas. Tai ne tik ta vieta, kurioje susirenka tūkstančiai poilsiautojų, kurie nori mėgautis smėliu, jūra ir saule. Per visą Alcudia paplūdimio zoną yra išsidėstę pagrindiniai lankomi objektai šiose apylinkėse. Tai puikiai prižiūrimas paplūdimys, kuriame rasite tai ko reikia norint gerai praleisti laiką.

Alcudia paplūdimys

Carvani kalnai

Carvani kalnai labai graži vieta. Ant jų viršūnės stovi El Carvani koplyčia, tačiau pasak vietinių gyventojų ją pasiekia tik patys ištvermingiausi.  Į Carvani kalnus galima pakilti lipant 365 laipteliais. Čia ir randama paslaptinga koplyčia. Iš šios vietos atsiveria puikūs vaizdai.

carvani

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x