Geriausios Paryžiaus pramogų vietos

Paryžiuje labai daug įdomių ir gražių lankytinų vietų. Dauguma čia atvyksta, kad pamatyti gražiausius parkus ir sodus, garsiuosius statinius ir architektūrą bei įdomius muziejus. Tačiau Prancūzijos sostinė garsėja ne tik tuo. Geriausios Paryžiaus pramogų vietos vilioja kasdien tūkstančius lankytojų turiningai ir linksmai praleisti laiką. Kasmet milijonai turistų atvyksta vien dėl geriausių pramogų šiame mieste.

23

Paryžiaus Disneilendas

Paryžiaus Disneilendas – lankomiausia pramogų vieta Europoje. Jis nuo Paryžiaus nutolęs apie 32 kilometrus. 1992 metais įvyko atidarymas. Tai pilna JAV esančio Disneilendo kopija, kuria galima mėgautis ištisus metus. Tai žymiausių pasakų personažų pasaulis, kuris patiks ne tik mažiausiems lankytojams, bet ir suaugusiems. Čia lankytojai randa du teminius parkus: Disneyland parką ir Walt Disney Studios parką. Taip pat čia rasite golfo aikštę, viešbučius, verslo centrus. Fantastiškiausi atrakcionai pakerės visus Paryžiaus Disneilendo lankytojus.

Paryžiaus DisneilendasParyžiaus Disneilendas1

Asterikso pramogų parkas

Netoli nuo Paryžiaus yra įkurtas Asterikso pramogų parkas. 1989 metais jis atvėrė duris lankytojams ir iki šiol sulaukia didelio lankomumo. Visas parkas suskirstytas į 6 dalis, o kiekvienoje iš jų visi atranda geriausius atrakcionus. Kiekviena iš jų atitinka temą, kuriai paskirtas tas plotas. Pavyzdžiui, Egipto parkas atspindi Senovės Egipto dvasią. Čia sukurta aplinka atitinka komiksą „Misija Kleopatra“. Išalkę po linksmų pramogų Asterikso pramogų parko lankytojai gali užsukti į teminius restoranus ir kavines, kurie yra skirtingi kiekvienoje zonoje.

asterix002parc-ASterix parc-

Paryžiaus karuselės

Paryžius laikomas karuselių sostine, juk čia per Šv. Kalėdas visuomet galima pamatyti daugybę atrakcionų. Čia lankytojai randa apie 30 pastovių karuselių, o per šventes dar daugiau. Paryžiaus karuselės primena vaikystę, kuomet galima buvo suptis ant medinių arkliukų. Linksmybių sūkuryje linksminasi ne tik mažiausieji, bet ir suaugusieji, juk taip smagu prisiminti nerūpestingas vaikystės dienas. Paryžiaus karuseles galima rasti prie merijos, kuri yra l’Hotel de Ville aikštėje. Taip pat pasilinksminti galima Joffre ir Оdеоn aikštėse.

paris-sacre-coeur-carousel-hdrParyžiaus karuselės

Forum des Halles

Forum des Halles yra Paryžiaus centre. Tai pramogų centras, kuriame lankytojai randa ne tik parduotuves, bet ir gali pasigrožėti oranžerijos augalais, apsilankyti garsiajame vaškinių figūrų muziejuje ir pamatyti naujausius filmus kino teatre. Taip pat čia yra puikus baseinas vandens pramogų mėgėjams.

cb2f876beec6e2634d3b378590401ef4_large

Aquaboulevard vandens pramogų parkas

Aquaboulevard vandens pramogų parkas yra pačiame Paryžiaus centre. Tai didžiausias dengtas vandens pramogų parkas visoje Europoje. Beveik 7 tūkstančių kvadratinių metrų erdvėje galima rasti viską ko tik reikia gerai praleisti laiką. Po atviru dangumi esantys paplūdimiai su baseinais, kurie dengti stogais iš stiklo, didžiuliai ir įvairiausi vandens atrakcionai ir linksmybės. Aquaboulevard vandens pramogų parkas turi įvairiausius baseinus tiek su šaltu, tiek su šiltu vandeniu. Taip pat jūros mėgėjai čia ras baseiną su jūros vandeniu. Čia puiki vieta pailsėti ir pasilinksminti tiek su visa šeima, tiek su draugų kompanija.

Aquaboulevard vandens pramogų parkasaquaboulevard-paris

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x