Geriausios apsipirkinėjimo vietos Vienoje

Apsilankymas Vienoje taps nepamirštamu kiekvienam. Čia gausu gražių ir įdomių lankytinų vietų. Po pažinties su istoriniais ir architektūriniais paminklais dažnai norisi atsipalaiduoti. Taip pat artėjant viešnagės Vienoje pabaigai pagalvojama apie lauktuves. Austrijos sostinėje yra labai geros parduotuvės ir turgūs, kuriuose rasite viską ko tik norite. Tai labai geros vietos apsipirkti prieš vykstant namo.

2

3Graben gatvė

Garsi pėsčiųjų gatvė Graben puikiai žinoma daugeliui turistų. Ji rekomenduojama, kaip puiki vieta apsipirkinėjimui. Joje taip pat galima pamatyti daug istorinių lankytinų objektų. Daugelis čia ateina ne tik pasivaikščioti, bet ir įsigyti įvairių daiktų. Tarp daugybės parduotuvių čia galima rasti žinomą „Hermes“ butiką, prabangios parfumerijos parduotuvę „Parfumerie J. B. Filz“ ir vieną iš seniausių Europoje vaikams skirtų Jozefo Koberio žaislų parduotuvę. Pastarojoje parduotuvėje parduodami visame pasaulyje puikiai žinomi pliušiniai meškiukai. Be prabangiausių parduotuvių Graben gatvėje pirkėjai randa dar daugybę kitų puikių parduotuvių.

Graben__Luxury_shopping_in_Vienna_00575

gmeinl-am-grabenHaas Haus

Haas Haus prekybos kompleksas, stovintis Vienos centre esančioje Šv. Stefano aikštėje, išsiskiria iš kitų savo architektūra. Jis yra vienas iš neįprasčiausių šiuolaikinės architektūros statinių šiame mieste. Tai dėmesį traukiantis pastatas iš geležies ir stiklo fasado, kuris dekoruotas akmeniu. Jis buvo pastatytas 1990 metais. Vienoje dalyje šio didelio komplekso galima rasti viešbutį, restoranus ir kavines, o kitoje dalyje, kuri paskirstyta per 4 aukštus – daugybę parduotuvių. Čia lankytojai randa pačius garsiausius pasaulio gamintojus ir jų prekes.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Haas Haus1Parndorf dizainerių autletas

Norintys patekti į parduotuvių rojų turi vykti apie 40 kilometrų nuo Vienos. Čia randamas garsusis Parndorf dizainerių autletas. Tai nedidelis, tačiau visų pamėgtas apsipirkinėjimo miestelis. Čia labai gražūs statiniai, kurie primena 17 amžiaus namus. Pasivaikščiojimas po šį parduotuvių miestelį leis pasimėgauti smagiomis akimirkomis grožintis architektūra ir puikiomis prekėmis, kurios parduodamos parduotuvėse. Dauguma iš jų siūlo įsigyti įvairiausių prekių ženklų prekes. Tai kosmetikos, drabužių, avalynės, aksesuarų ir daugelio kitų prekių pasiūla. Parndorf dizainerių autletas savo pirkėjams siūlo pačias geriausias kainas ir nuolaidas.

DESIGNER OUTLET PARNDORF

DESIGNER OUTLET PARNDORF1Ringstrasse galerija

Pačiame Vienos centre yra Ringstrasse galerija. Ji yra labai populiarus prekybos kompleksas. Tai prabangių prekių parduotuvės, kuriose siūloma daugybė geriausių prekių. Tarp parduotuvių rasite geriausius butikus, kuriuose galima įsigyti ne tik austrų, bet ir pasaulyje puikiai žinomų dizainerių prekes. Visos parduotuvės užima net 2 senuosius 19 amžiaus pastatus, kurie tarpusavyje sujungti stikliniu tiltu.

ringstrassen-galerien-vienna

ringstrassen-galerien5-1024x764Naschmarkt turgus

Netoliese nuo istorinio Vienos centro esantis Naschmarkt turgus čia yra nuo 18 amžiaus. Čia galima įsigyti įvairiausių prekių. Pirkėjai randa ne tik šviežio maisto prekystalius, bet ir rankų darbo suvenyrus ir meno kūrinius. Naschmarkt turgus daugelį metų buvo ir yra mėgstama miesto gyventojų apsipirkimo vieta. Turistai taip pat čia mėgsta apsilankyti.Naschmarkt_Wien_2009_PD_20091008_008

 

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x