Geriausi Europos zoologijos sodai

Zoologijos sodas – mėgstamiausia vieta, kurioje galima atrasti ir susipažinti su įvairiais gyvūnais. Tai vieta, kurioje mielai lankosi tiek suaugusieji, tiek ir vaikai. Todėl juos itin pamėgo šeimos su vaikais, kuriems čia įrengtos įvairios pramogos ir atrakcijos. Atvykus į kitą šalį norisi kuo daugiau pamatyti ir aplankyti, todėl nepraleiskite galimybės apsilankyti geriausiuose zoologijos soduose, kurie yra Europos šalyse.

sleeping-panda-wallpaper-1920x1200-0912032Pelecanus_onocrotalus_-London_Zoo,_England-8a

Londono zoologijos sodas

Atvykus į Londoną būtinai keliaukite į Londono zoologijos sodą, kuris yra seniausias mokslinis zoologijos sodas pasaulyje. Taip pat verta žinoti, kad jis yra vienas iš didžiausių pasaulyje. Londono zoologijos sodas užima net 46 hektarus žemės ploto. 1847 metais atidarytas zoologijos sodas iki šiol turi apie 755 rūšis įvairiausių gyvūnų. Visi lankytojai gali pamatyti apie 16 tūkstančių gyvūnų. Tai puiki vieta susipažinti su gamta. Taip pat jame nuolat organizuojamos įvairios programos, kurios skirtos skirtingoms gyvūnų rūšims pažinti ir išsaugoti.

london _zoo_animals_photos_magazineLondono zoologijos sodas

Berlyno zoologijos sodas

Seniausias Berlyno zoologijos sodas buvo atidarytas 1844 metais. 35 hektarų žemės plote gyvena apie 1500 gyvūnų rūšių. Jis yra labiausiai lankomas zoologijos sodas ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Vienas iš daugiausiai dėmesio sulaukiantis įvykis – gyvūnų maitinimas. Kasmet daugiau kaip 3 milijonai lankytojų ateina stebėti kasdieninio gyvūnų maitinimo. Berlyno zoologijos sodas yra vienas iš populiariausių viso pasaulio zoologijos sodų, kuriame verta bent kartą gyvenime apsilankyti.

berlin___zoo_entrance_by_pingallery-d3bre38Berlin_PGriesbach

Prahos zoologijos sodas

Vienas iš geriausių Europos zoologijos sodų – Prahos zoologijos sodas. Jo kraštovaizdis pakeri gamtos mylėtojus: žaliuojančios pievos, upės krantinės, uolėti kalnai. Lankytojams siūloma čia praleisti visą dieną ir mėgautis poilsiu gamtoje stebint gyvūnus, kurių čia yra apie 5 tūkstančiai. Prahos zoologijos sodas žinomas daugeliui dėl įspūdingo žirafų slėnio, kuris sutraukia smalsius stebėtojus. Po nuotaikingos pažinties lankytojai kviečiami į zoologijos sodo teritorijoje esančias kavines ir restoranus.

prague-zoo-entrancePrague-Zoo

Ciuricho zoologijos sodas

Nors Ciuricho zoologijos sodas negali pasigirti įspūdingu dydžiu, tačiau jis populiarus dėka labai gerų gyvenimo sąlygų gyvūnams. 1929 metais įkurtas zoologijos sodas užima 15 hektarų žemės ploto. Jame gyvena įvairūs gyvūnai, tarp kurių labai reti ir nykstantys. Ciuricho zoologijos sodas turi „Masoala“. Tai tropikų miško zona įrengta uždaroje erdvėje. Joje išvystyta eko sistema ir sukurta Madagaskaro miškų aplinka. Tai labiausiai mėgstama lankytojų vieta.

Ciuricho zoologijos sodasCiuricho zoologijos sodas1

Maskvos zoologijos sodas

1864 metais atidarytas Maskvos zoologijos sodas yra vienas iš seniausių ir didžiausių Europos zoologijos sodų. Jis užima 21 hektarą žemės ploto, kuriame gyvena apie 6 tūkstančiai gyvūnų. Maskvos zoologijos sode yra didelis akvariumas, kuris ypatingai traukia lankytojus, kurie domisi jūros gyventojais. Verta paminėti, kad peržengus zoologijos sodo vartus atsiveria nuostabus vaizdas. Čia puikiai sutvarkytas kraštovaizdis.

0_42564_5190945_origmoscow-bears-zoo-fresh-hd-wallpaper

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x