Diuseldorfas

Vokietijoje šiaurės Reino – Vestfalijos žemės sostinė Diuseldorfas išsidėstęs Reino krante. Žavus senamiestis, žaliuojantys parkai, parodos, muziejai ir alaus barai. Toks miestas pasitinka visus savo svečius. Nepraleiskite progos paragauti tamsiojo Altbier alaus, kuris gaminamas tik šiame Vokietijos regione. Taip pat miestas garsėja apsipirkimo žymiąja ir prabangiąja Konigsallee gatve, kuri puikia žinoma visoje Europoje.

Dusseldorf_1Dusseldorf-Germany

Diuserdolfo Altstadt centras

Istorinis Diuserdolfo Altstadt centras garsėja gražiu senamiesčiu ir gausybe barų, restoranų, parduotuvių. Visą parą šurmuliuojanti vieta sutraukia minias lankytojų. Apsipirkinėjimų mylėtojai čia ras ne tik parduotuves, bet ir turgavietes. Čia galima nusipirkti įvairų prekių. Daugybė lankytinų objektų: muziejai, aikštės, architektūriniai ir istoriniai statiniai, ir paminklai žavi praeivius.

Duesseldorf-AltstadtDSSELD~1

Pilies bokštas

Pilies bokštas yra vienintelis statinys išlikęs nuo Diuserdolfo pilies, kuri buvo pastatyta 14 amžiuje. Iš akmens pastatytas bokštas mėgstamas turistų. Pirmoje aikštelėje yra įrengtas puikus restoranas, kuriame patiekiami gardūs patiekalai, o kitoje dalyje įkurtas Laivybos muziejus, kuriame galima apsilankyti ir sužinoti įdomių istorijų ir faktų.

50104100

Japonų kvartalas

Japonų kvartalas garsus Diuserdolfo rajonas. Jame nuo 1980 metų pradėjo kurtis garsiausios japonų įmonės. Čia gyvena ir dirba iš Japonijos atvykę žmonės. Turistams tai puiki ekskursija, kurios metu apžiūrės japonų statinius ir architektūrą, taip pat nepraeikite pro šalį ir užeikite į japonų restoraną. Tai sveikas ir skanus maistas, ne veltui japonų virtuvė pasaulyje garsėja kaip pati sveikiausia.

japan town duserdolf

Kaiserswerth tvirtovės runos

Kaiserswerth tvirtovė Diuserdolfe buvo pastatyta 1193 metais. Tai buvo didelis statinių kompleksas, kuris puošė Reino pakrantę. Šiuo metu, kadaise buvusio įspūdingo dydžio ir grožio tvirtovė yra gausiai lankoma turistų iš viso pasaulio. Apsilankykite čia tuomet, kai saulė leidžiasi ir Jūs būsite nustebinti įspūdingo grožio, kuomet griuvėsiai nutvieskiami paskutinių saulės spindulių ir uždegama blausi šviesa.

Dusseldorf__Kaiserpfalz_KaiserswerthPanopfalzinnen

Diuserdolfo botanikos sodas

Nuo miesto triukšmo galima atsikvėpti Diuserdolfo botanikos sode. Nuostabusis gamtos prieglobstis buvo sukurtas 1974 metais ir iki šiol jo kolekcija išsiplėtė iki 6 tūkstančių įvairių augalų. Visa teritorija suskirstyta į zonas, iš kurių svarbiausia 13 metrų aukščio šiltnamis. Čia auga augalai iš Australijos, Naujosios Zelandijos ir Azijos. O labiausiai mėgstama vietos gyventojų vieta – Alpių kalniukas. Ant jo auga Europos, Kaukazo, Kinijos, Japonijos ir kitų šalių augmenija.

Header_Neu_960x320_Sehenswuerdigkeiten_GBOrangery and South Africa house of the botanical garden maintained by the University of Du?sseldorf.

Gėtės muziejus

Senuosiuose Egerhofo rūmuose įkurtas Gėtės muziejus yra vienas iš lankomiausių Diuserdolfo muziejų. Johanas Volfgangas Gėtė – vienas svarbiausių vokiečių švietimo epochos rašytojų, kuris gerai žinomas visame pasaulyje. Jo garbei įkurtas muziejus Diuserdolfe. Tai ne tik rašytojo gyvenimo etapams skirtos ekspozicijos, bet ir jo, kaip mokslininko. Gėtės muziejus yra įtrauktas į daugelį turistų ekskursijų sąrašus.

GoetheMuseum_02

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x