Benidormas

Benidormas – Viduržemio jūros Ispanijos pakrantėje įkurtas miestas, kuris laikomas populiariausiu vasaros atostogų kurortu. Jis vadinamas „Europos turistiniu fenomenu“. Šalies gyventojų pamėgti Playa de Levante ir Playa de Poniente paplūdimiai džiugina ir čia atvykusios turistus. Benidorme patiks linksmybes ir nuotykius mėgstantiems svečiams, ne veltui jis vadinamas „Ispaniškuoju Las Vegasu“.

albir-garden-apartments-benidorm-spain-holidays-2013-0benidorm-food_885639a

Benidormo senamiestis

Benidormo senamiestis yra viena iš gražiausių šio miesto vietų. Siauros gatvelės apsuptos nedidelių 3–4 aukštų namais, daugybė parduotuvėlių, restoranų ir kavinių. Vietiniai gyventojai sako, kad skaniausi užkandžiai tapas galima paragauti būtent senamiesčio Parte – Veha.

8715967027_2852760863_z

San Jaime i Santa Ana bažnyčia

San Jaime i Santa Ana bažnyčia buvo pastatyta 18 amžiuje. Ją rasite eidami iš Benidormo senamiesčio link jūros. Baltos spalvos statinys papuoštas mėlynais kupolais. Šių spalvų derinys atrodo prabangiai. Bažnyčia skirta pagerbti miesto globėją šventąjį Sufragio.

san-jaime-church

Gran Hotel Bali apžvalgos aikštelė

Gran Hotel Bali apžvalgos aikštelė lankomiausia į Benidormą atvykusių turistų vieta. Tai keturių žvaigždučių viešbutyje įkurta aikštelė. Pastatas yra aukščiausias Ispanijos statinys, kuris siekia 186 metrus aukščio. Pakilus į 45 aukštą, jis siekia 157 metus, galima pamatyti nuostabiausią vaizdą iš čia įrengtos apžvalgos aikštelės. Lankytojai iki 43 aukšto kyla greitaeigiu panoraminiu liftu, o likusius du aukštus turės įveikti patys.

exter_at_the_gran_hotel_balih2

Terra natura parkas

Terra natura parkas mėgstama turistų vieta, kurioje galima pasivaikščiojimo metu pamatyti daugumą gyvūnų laisvėje, o ne narvuose ir voljeruose. Lankytojų saugumas užtikrinamas nematomu barjeru, o tai leidžia sukurti laisvėje gyvenančių gyvūnų vaizdą. Visa Terra natura parko teritorija padalinta į temines zonas. Čia pamatysite Azijos, Europos ir Amerikos žemynuose gyvenančius gyvūnus. Visos gyvenimo sąlygos sukurtos pagal tai klimato zonai būdingus reikalavimus. Taip pat yra atskirai įrengta zona reptilijoms. Visi gyvūnai stebimi iš labai nedidelio atstumo, o paukščius galima lesinti specialiu pašaru.

terra naturaterra natu

Benidormo sala

Benidormo sala matoma iš Playa de Poniente paplūdimio. Ji yra nutolusi nuo kranto apie 2 kilometrus. Tai negyvenama Benidormo sala, kuri kaip magnetas traukia turistus. Prieš kelis šimtmečius ji buvo piratų buveinė, o dabar lankoma turistų vieta. Kas puse valandos iš krante esančio uosto vyksta apžvalginis kateris. Čia galima žvejoti ir nardyti. Skaidrus vanduo ir daugybė jūros žuvų sukuria nepakartojamą vaizdą.

benidorm-island-27

Conde de Alfaz pilis

Conde de Alfaz pilis pastatyta tarp Benidormo ir Alfaz del Pi miestų. Viduramžių laikų architektūros palikimas traukia turistus pažinti jos istoriją ir paslaptis. Smailėjantys bokštai, vitražai ir stilingi architektūros elementai sukuria nuostabios pilies vaizdą. Ji atrodo tarsi būtumėte atsidūrę pasakoje. Taip pat turistams siūloma vakarinė pramogų programa – istorinis pasirodymas ir vakarienė.

castillo-conde-de-alfazfilename-177-jpg-thumbnail0

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x