Augsburgas

Vokietijoje, pietvakarių Bavarijoje upių Lech ir Wertach santakoje, įsikūręs Augsburgas yra seniausias šalies miestas. Jame yra išlikę daug įvairių laikotarpių architektūros paminklų, veikia zoologijos ir botanikos sodai, muziejai, galerijos. Augsburgas garsėja ir tuo, kad vyksta V. A. Mocarto muzikos festivaliai. Visi apsilankę seniausiame Vokietijos mieste atras įdomias lankytinas vietas, pažins istoriją ir kultūrą bei turiningai praleis laiką.

Augsburg1Augsburg Fuggerei

Septynių stalų parkas

Septynių stalų parkas yra unikalaus kraštovaizdžio parkas. 1870 metais buvo pradėti kūrimo darbai. 27 hektarus užimantis parkas šiuo metu džiugina išskirtiniais augalais ir jų grožiu. Vaikščiojant ir gėrintis gamtos grožiu galima puikiai pailsėti. Nuo pat Septynių stalų parko atidarymo čia kasdien apsilanko daugybė lankytojų, o vėliau, kuomet buvo įkurtos sporto ir žaidimų zonos jų sulaukiama dar daugiau.

parkpark 1

Augsburgo botanikos sodas

Augsburgo botanikos sodas yra lankomiausia miesto vieta. Jo istorija prasidėjo 1936 metais. Visa sodo teritorija užima 10 hektarų žemės ploto, kuriame Jūs išvysite daugybę įvairiausių augalų. Visas kompleksas suskirstytas į zonas: miesto, Romos ir vaistinis sodai. Taip pat 2009 metais buvo atidarytas japoniškas Draugystės sodas. Kiekvienais metais Augsburgo botanikos sode rengiami džiazo koncertai. Jeigu atvyksite pavasarį, tai būtinai ateikite į tropinių augalų oranžeriją, kurioje skraido daugybė nuostabių drugelių.

Botanischer-Garten-Augsburg-a23672238

Šetslero rūmai

Vietinis bankininkas 18 amžiuje pastatė Šetslero rūmus. Šiuo metu prabanga spindinčiuose rūmuose yra išlikęs įspūdingas interjeras. Ant sienų – veidrodžiai per visą aukštį, ant lubų – tapyba, grindys dengtos kilimais. Rūmuose yra Vokietijos baroko galerija ir Valstybinė paveikslų galerija. Jose saugomi labai vertingi meno kūriniai, kurie traukia meno gerbėjus.

shetsler palace

Harburgo pilis

Harburgo pilis yra didžiausia pilis, kuri išliko iki mūsų dienų labai gerame stovyje. Ji puikiai išlaikė savo pirmapradę išvaizdą. Tiksli pastatymo data nėra žinoma, tačiau Harburgo pilis buvo minima jau nuo 10 amžiaus. Ji buvo skirta apsaugoti strategiškai svarbų imperatorių kelią. Pats seniausias pilies statinys – Vagių bokštas. Šiuo metu pilyje įkurtas viešbutis ir restoranas.

Harburg CastleHarburg Castle1

Augsburgo zoologijos sodas

Augsburgo zoologijos sodas – viena iš mėgstamiausių miesto svečių lankytinų vietų. Lankytojams siūloma ne tik pasigrožėti įvairių rūšių gyvūnais, bet ir patiems dalyvauti kai kurių gyvūnų maitinime. Taip pat mėgstamiausia siūloma pramoga – jodinėjimas drambliais. Didžiąją dalį Augsburgo zoologijos sodo sudaro Afrikos gyvūnai.

Braunbr_Zoo_Augsburg_copyZoo_Augsburgindischer_Elefant_

Miesto rotušė

1620 metais pastatyta Miesto rotušė kartu su šalia stovinčiu bokštu sudaro vieningą istorinį paminklą. Dėka 70 metrų aukščio bokšto, šis statinys puikiai pastebimas iš tolimų miesto vietų. Be to, jis buvo pastatytas 10 amžiuje ir laikomas vienu iš seniausių Augsburgo statinių. Visi norintys, gali pakilti į viršuje esančią apžvalgos aikštelę. Rotušės vidus spindi prabanga. Auksinėje salėje rengiami koncertai, vestuvių iškilmės ir kitos šventės.

augsburg city hall

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x