Apsipirkimas Madride

Mėgstate apsipirkimus? Tuomet lankantis Madride neužeiti į populiarias parduotuves ar turgavietes būtų tikra nuodėmė. Juk Madridas garsėja puikiomis kainomis per išpardavimus ir puikiomis prekėmis. Geriausias laikas yra žiemą nuo sausio vidurio. Tuomet pirkėjų laukia 50–70 % nuolaidos. Madridas – mados sostinė, todėl puikių vietų apsipirkimui čia netrūksta. Taip pat čia rengiamos šventės skirtos „shoppingui“.

MADRID~1shopping

Rastro turgus

Rastro turgus yra pats didžiausias blusų turgus ne tik Madride, bet ir visoje Ispanijoje. Šiame turguje galima įsigyti autentiškų, antikvarinių ir šiuolaikinių prekių. Rastro turgus užima beveik visą kvartalą, kurį rasite aplink Ribera de Kurtidores gatvę. Norėdami pasivaikščioti ir galbūt įsigyti kažką originalaus turite čia ateiti sekmadienį nuo 8 ar 9 valandos ryto. Prieš pietus jau išsiskirsto pačių įdomiausių prekystalių pardavėjai – vintažinių daiktų ir senovinių garso plokštelių pardavėjai, tad nesnauskite ir geriau atsikelkite anksčiau.

rastro_de_madrid

Las Rozas Village autletas

Madrido priemiestyje esantis Las Rozas Village autletas tarsi atskiras butikų ir prekių ženklų pasaulis. Tai didžiausias tokio pobūdžio autletas miesto apskrityje. Čia pirkėjai ras daugybę garsiausių ir geriausių prekių ženklų gaminius, o nuolaidų medžiotojai galės praeito sezono prekes įsigyti su 60–70 % nuolaidomis. Kiekvienais metais Las Rozas Village plečiasi ir savo lankytojams siūlo ne tik apsipirkimus, bet ir kavines bei barus, kuriuose galima ramiai pasėdėti ir skaniai pavalgyti. Viena iš mėgstamų paslaugų autlete yra ne tik apsipirkimas, bet ir dizainerių pagalba keičiant įvaizdį.

Las Rozas VillagLas Rozas Village

Fernando VI gatvė

Ne tik madingiausi drabužiai ar avalynė vilioja pirkėjus į Madridą. Fernando VI gatvė garsėja kaip puiki vieta apsipirkti maisto gamybai reikalingų prekių. Čia rasite visas virtuvės naujoves, juk ispanai garsėja kaip puikūs kulinarai. Šioje šalyje labai vertinamas maistas ir jo gamyba, tad prekių tam netrūksta. Fernando VI gatvėje rasite viską, pradedant nuo alyvuogių aliejų ir baigiant virtuviniais prietaisais. Verta paminėti, kad čia rasite pačius gardžiausius desertus iš šokolado ir daugybę rūšių sūrių bei duonos.

Fernando VI

El Corte Ingles

El Corte Ingles prekybos centras yra pats didžiausias Madride. Tai populiariausia laisvalaikio ir apsipirkimo vieta visame mieste. Čia pirkėjai randa visko ko tik reikia: drabužių, avalynės, maisto, buitinės technikos ir daugelį kitų prekių. Norint pailsėti nuo varginančio apsipirkinėjimo rasite jaukias kavines, kuriose galėsite atsikvėpti. Visa prekybos centro erdvė labai patogiai suplanuota, tad rasite viską, ko tik reikia.

EL_COR~1elcorteingles

Calle del Prado gatvė

Calle del Prado gatvė vilioja visus antikvarinių daiktų gerbėjus. Tačiau čia patiks ne tik jiems, bet ir tiems, kurie ieško išskirtinių suvenyrų ar interjero detalių savo namams. Graži Calle del Prado gatvė garsi tuo, kad čia yra labai daug antikvarinių daiktų parduotuvėlių, kurios traukte traukia įsigyti išskirtinį daiktą.

 Calle del Prado gatvėCalle del Prado gatvė 2

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x